Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×

презентация окунь с.в.

Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
ангелина п.
ангелина п.
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 24 Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Diashows für Sie (20)

Andere mochten auch (20)

Anzeige

Ähnlich wie презентация окунь с.в. (20)

Weitere von leoolya12 (20)

Anzeige

презентация окунь с.в.

 1. 1. Я щоранку йду в садок Зустрічати діточок, А вони,мов пташенята Починають щебетати Наш веселий добрий сад Подружив усіх малят. Окунь Світлана В’ячеславівна Вихователь ДНЗ «Сонечко» Закінчила Жовтоводське педагогічне училище в 1992р. Педагогічний стаж роботи 23р. 7міс.
 2. 2. Життеве кредо “треба відноситись до людей так,як ти хочеш щоб відносились до тебе” Моя мрія: Справжня мрія буває одна, Весела подія,а може сумна! Дуже важливо яка я людина Бо моя мрія для мене єдина.
 3. 3. Мої педагогічні цілі: - досягти поставленої мети; - запроваджувати інноваційні технології; - виробляти власний стиль діяльності; - не зупинятися на досягнутому; - бути прикладом для дітей; - ділитися своїм досвідом.
 4. 4. Дано кожному в житті Певний талант мати. Я вмію співати,танцювати І радість людям дарувати
 5. 5. ОСВІТА
 6. 6. Середньо-спеціальна педагогічна освіта Жовтоводське педагогічне училище Факультет: дошкільне виховання Спеціальність: вихователь ДНЗ
 7. 7. Методична скринька
 8. 8. Проблема дитячого садка: «Організація предметно-просторового середовища щодо сенсорних відчуттів дітей дошкільного віку.» Моя проблема: «Формування сенсорної культури у дітей молодшого віку»
 9. 9. «Ділитися з «Ніколи не дітьми зупинятися своїм на досвідом» досягнутому» «Намагатися бути прикладом «Вчити і для дітей» вчитися самій»
 10. 10. Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі сенсорні еталони пізнавальна активність елементарні математичні уявлення
 11. 11. Я до дітей приходжу Не на службу- На добру зустріч з нашим майбуттям, Я їм несу щодня любов і дружбу І просто віддаю своє життя.
 12. 12. Кожен педагог-творець. Віддаючи сили душі дітям, він формує їхні особистості,ніби художник малює картину.
 13. 13. Чи є щось цікавіше для малюків,ніж казка, особливо та в якій вони самі виконують ролі?
 14. 14. Вихователь- яка висока потрібна тут душа! Воистину,щоб створити людину,треба самому бути або батьком,або більше,ніж людиною. Ж.Руссо
 15. 15. Дитина переважає нас силою почуттів. У царстві інтелекту вона щонайменше рівна нам,їй бракує лише досвіду.
 16. 16. РОБОТА З БАТЬКАМИ Дуже добре якщо в процесі виховання у батьків виникає безліч питань. Якщо вони замислюються над тим що буде в певній ситуації, то це дуже добре.
 17. 17. Форми роботи з батьками
 18. 18. Діти тихо,почекайте - Осмисленню не заважайте. Ось бачите,було одне завдання, А в кожного свій спосіб виконання.
 19. 19. Відпочиваємо навчаючись!
 20. 20. ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ Сприяти участі дітей у районних та ДНЗ конкурсах. •Працювати над розвитком творчої компетентності малят їх обдарованості. •Надсилати методичні наробки, виховні заходи до періодичних видань. •Створити власний сайт для обміну досвіду з колегами та тісної співпраці з батьками. •З метою підвищення педагогічної майстерності займатися самоосвітою. •Поповнювати свою відеотеку матеріалів занять, заходів, семінарів.
 21. 21. Вихователь! Скільки сил потрібно Щоб навчити всіх діток, І терпіння,і бажання, І надій,і сподівання. Надія щоб засяяла,розквітла У темні ночі і похмурі дні, З нас кожен має дарувати світло, В серцях дітей запалювать вогні!
 22. 22. ДЯКУЮ ЗА УВАГУ! лллллллллл

×