Anzeige
Корисні посилання для додаткового навчання.pdf
Корисні посилання для додаткового навчання.pdf
Корисні посилання для додаткового навчання.pdf
Nächste SlideShare
Міксіке вебінар (1).pptxМіксіке вебінар (1).pptx
Wird geladen in ... 3
1 von 3
Anzeige

Más contenido relacionado

Similar a Корисні посилання для додаткового навчання.pdf(20)

Anzeige

Último(20)

Корисні посилання для додаткового навчання.pdf

  1. Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників ОСВІТНІ ПЛАТФОРМИ ТА РЕСУРСИ ДЛЯ ДОДАТКОВОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ Всеукраїнська школа онлайн — державна цифрова платформа для дистанційного навчання, з відеоуроками для 5-11-х класів, тестами, матеріалами для самопідготовки та методичної підтримки вчителів. Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Всеосвіта – це інноваційна освітня платформа, що допомагає педагогам професійно зростати та підвищувати кваліфікацію. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, тести, мої класи, олімпіади, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку. На Урок – це освітня платформа, яка включає в себе: всеукраїнські онлайн-конкурси, олімпіади, курси та журнал для школярів. Онлайн-школа «На Урок» створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі, а кожен учитель мав змогу постійно вдосконалювати свої навички. YouTube-платформа «Навчання» YouTube запустив платформу для дистанційного навчання українських школярів. У «Налаштуваннях» на YouTube необхідно встановити свою країну місцезнаходження Україна або вибрати в налаштуваннях українську мову. Освітня платформа містить відеоконтент, який відповідає програмі української середньої школи. Проєкт охоплює широкий спектр предметів, зокрема українську літературу та мову, фізику, біологію, хімію, математику, історію тощо.
  2. Тренажер з правопису української мови Українська платформа, що поєднує теоретичні положення й практичні завдання. Мета — засвоєння граматики української мови та вдосконалення правописних навичок. Навчальні матеріали додатково містять різноманітну пізнавальну інформацію. Завдання, відповіді та інтерактивні тести онлайн. Prometheus – українська безоплатна платформа онлайн-освіти, яка створена у 2014 році. Серед її партнерів найкращі заклади вищої освіти країни. Prometheus надає безкоштовну можливість університетам, провідним викладачам і компаніям-лідерам публікувати та розповсюджувати курси. Кожен курс складається з відеолекцій, інтерактивних завдань, а також форуму, на якому студенти мають змогу поставити запитання викладачу та спілкуватися. EdEra (Education Era) – освітній проєкт, що має на меті зробити навчання в Україні якісним і доступним. Усі курси тут безоплатні, проте після закінчення кожен охочий може віддячити проєкту. До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал – конспект з ілюстраціями та поясненнями. Навчатися можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом. Iversity – європейський освітній онлайн-ресурс, що від 2011 року спеціалізується на проведенні інтерактивних курсів і лекцій для закладів вищої освіти, а від 2012 року розміщує на своїй платформі відкриті масові онлайн-курси. Наразі Iversity налічує понад 750 тис. зареєстрованих користувачів. Безоплатна платформа Duolingo для вивчення іноземних мов, у якої є український інтерфейс. Навчання проходить в ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їх виконання ви отримуєте «гроші» – лінготи. За них можна купити перехід на вищий рівень. Більше уваги приділяється письмовим урокам і диктантам, розмовній мові – менше. Користувачі цієї онлайн-платформи можуть додавати друзів і змагатися з ними у вивченні іноземної мови На сайті Khan Academy є кілька тисяч безкоштовних мікролекцій із математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук тощо Інтерактивна симуляція PhET. Це проєкт University of Colorado Boulder для створення і використання безкоштовних інтерактивних симуляцій з математики і наук про природу «Вишиванчик» – канал, спрямований на розвиток української мови, навчання та виховання дітей рідною мовою «Novator film» – канал з анімаційними серіалами про Україну
  3. «Цікава наука» –ресурс для допитливих дітей старшого віку Матема – чат-бот безоплатних занять з математики для дошкільнят та дітей 1-11 класів Школа_інфо – найбільший освітній паблік України з онлайн-уроками, новинами та навчальними лайфхаками «Нова школа» – канал повноцінних мультимедійних підручників по кожному предмету з 1 по 11 клас «Веселі Саморобки» – розважально-пізнавальний канал з інструкціями цікавих поробок Кампстер – платформа, що відкрила безкоштовний доступ до курсів JavaScript – вивчення однієї з найпоширеніших мов програмування Python – вивчення базової мови Python Освітній онлайн-ресурс ITVDN надає українцям безкоштовний доступ до таких курсів програмування: C#, TypeScript, SQL, HTML5 і CSS3, Python, Django, JavaScript Мобільні застосунки для вивчення іноземних мов, які є безоплатними для українців у зв’язку з воєнними діями та агресією рф: Drops, LingQ, Preply, Duolingo, Ling App, UTalk, Mondly Онлайн-сервіси інтерактивних карт. Google Earth, Seterra online - Bing Maps, https://www.bing.com/maps?q =Thinklink&FORM=HDRSC4. Bristar (https://bristarstudio.com/uk/uniland) – це освітня платформа, розроблена, щоб супроводжувати курс початкової школи. Вона пропонує юному гравцеві досліджувати світ, де можна знайти не тільки нові знання, а й захоплюючі способи їх використання. ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ОСВІТЯН (БЕЗКОШТОВНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ) • Центральний ресурс Google for Education «Навчайте, де б ви не були» за покликанням. • Програма «Цифрові інструменти Google для освіти» на 2022/2023 н.р. за покликанням. • Онлайн-курс для вчителів «НУШ:базова середня освіта» за покликанням. • Платформа EdWay за покликанням. • «Дія. Цифрова освіта» за покликанням. • Підвищення інформаційно-цифрової компетентності вчителів ЗЗСО м. Харкова. ХНЕУ ім. Семена Кузнеця за покликанням. • Телеграм-канал Digital.info вчителів Харкова.
Anzeige