Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Виступ агітбригади ДЮП

1.965 Aufrufe

Veröffentlicht am

Сценарій виступу ДЮП

Veröffentlicht in: Bildung
  • Als Erste(r) kommentieren

Виступ агітбригади ДЮП

  1. 1. Виступ агітбригади ДЮП Звучить мелодія John Newman Love Me Again Учень 1: Дружина! Рівняйсь! Струнко! Наш девіз (усі): Вогонь не спотворить Людей і довкілля, - Відмінно ми знаємо пожежогасіння! Від спалаху вогника застережем! Аби не було у вас проблем! Для початку, як годиться, Ми вітаємо товариство: Вас, журі вельмишановне, І суперників достойних. Всіх, хто тут зібрався нині Вболівати за дружини, Хто не звик час марнувати, А прийшов перемагати. Жваві, активні, сумлінні, старанні, - Ми компетентні в пожежнім питанні! Виходить пан вогонь Звучить мелодія із фільму «Зоряні війни» Пан вогонь: Добрий день, пані й панове! Здрастуйте, будьте здорові! Звертається до вас пан Вогонь, знавець пожеж, справжній герой. Вогонь – це ворог нам і друг, Він може все – зігріти нас І запалити все навкруг. З тих пір горить вогонь В оселях і на святі, І завдяки вогню Щасливі ми й багаті. Але вогонь, ми знаємо усі, Багато лиха скоїв на землі. Це так, бо скільки сіл і міст зазнали того горя. Пан Вогонь: Наша розмова буде, друзі, Не про барвисті квіти у лузі, Не про зоряне небо влітку,
  2. 2. А про мою галасливу тітку… Ой, десь уже тріщить гілля, Хтось наближається здаля… Мабуть, вона сюди іде, Боюся, гаряче буде! Піду я поміч пошукаю, Сам злючу відьму не здолаю! З’являється пожежа під мелодію Привіт усім, хто любить сірники, Хто вогнища розводить залюбки, Хто від вогню у дім несе біду, До вас сьогодні в гості я іду. Де ти, моя подружко дорога? Іди сюди, бабусенько Яга! Коробка сірників в руках у тебе, - Якраз у мене в ній і є потреба! Звучить мелодія із фільма «Рожева пантера» Виходить Баба-яга з великою коробкою із написом «Сірники» Баба-яга Горить хай усе – від хмизу до ниток! Тож слухайте уважно мій урок, Як правильно пожежу розпалити, Тоді лиш добре буде все горіти! Спочатку ви по хаті побродіть. Понишпоріть і сірники знайдіть. І час не гайте – розпаліть вогонь, І не гасіть його. Боже боронь! Виходить агітбригада і Вогонь Вогонь О, стій, погана бабо, стій! Навчати цього ти не смій! Зі школярами про безпеку Вчимо ми правила нелегкі. А як біда прийшла у дім, На 101 тоді дзвонім! Звертаємось по допомогу, У рідну пожежну охорону! Баба-яга Ой, люди, це ж агітбригада! Вони пожежі не товариші, Та і мені вони не до душі. Пожежа і Баба-яга ховаються
  3. 3. Вогню боятися не треба, Якщо порядок в домі в тебе Якщо працюють справно речі: Магнітофони, праски, печі. І телевізор, газ. Плита – Пожежа в дім не завіта. Якщо в сім’ї маленькі діти Й не вміють сірники палити, То пустощі з вогнем завжди Привести можуть до біди. Дітей самих не покидайте І сірники від них ховайте. У світі безліч речовин: І спирт, і газ, Також бензин – Одну загальну рису мають: Із іскри навіть вибухають . Ці речовини пам’ятайте Й подалі від вогню ховайте! Всі виходять на сцену. Виконують пісню. Звучить: Инь-Янь «Камікадзе» Сегодня мы здесь собрались Пожарников дружины! Перед любою бедой Мы непобедимы! Всех мы хотим Вас призвать За жизнь свою бороться Только для этого Вам Слушать нас прийдеться! И мы Вам все расскажем и покажем Как избежать беды, Что-бы не видеть слезы! Припев: Мы пожарников бригада, Вместе каждый день от о дня! Мы пожарников бригада, Боремся мы против огня! Мы пожарников бригада Дальше с нами трусам нельзя! Мы пожарников бригада, Ничего не бойся! (2 раза)
  4. 4. Пам’ятайте дітлахи: Сірники не іграшки! Всім, хто грається з вогнем Не уникнути проблем! Якщо в лісі ви гуляли І багаття розкладали — Треба вогнище залити Щоб біди не наробити. Як не хочеш мати клопіт І великі збитки, Вимикай як ідеш з дому Електричну плитку. Увімкненні газ, телевізор чи праску Без нагляду залишати не слід. Пам’ятай це, будь ласка, бо від цього стільки бід! Якщо ж лихо не минуло І пожежа спалахнула — Цінних не втрачай хвилин, Телефонуй на 101. (демонстація знаку пожежної безпеки «Телефон для використання при пожежі) Вогонь: Отже, правила ми пригадали. Але ж є ще й і знаки. Учень Я знаю дорожні знаки, розділові знаки, ще знаки зодіаку, а про такі щось не чула. Учениця Ну тоді дивись і слухай ! (звучить композиція для фона. Члени команди по черзі демонструють знаки) Ці два знаки як брати, Придивись уважно ти: Перший знак забороняє вогонь відкритий. Там, де другий знак висить, заборонено курить, Це повинні знати і дорослі, й діти. Попереджувальний знак Треба дуже добре знать. Подивися і запам’ятай віднині: Де встановлено його, Не розпалюють вогонь, Бо там є легкозаймисті речовини. Ось іще один із них Попереджує усіх:
  5. 5. Може вибух статись, будьте обережні! Ну а ці підкажуть всім. Яким шляхом залишить дім, Якщо в ньому раптом спалахне пожежа. Пан Вогонь: Вивчіть правила пожежні, Будьте завжди обережні. Бо повинен знати кожний: Всі: Жартувати з вогнем не можна!

×