1. Тақырыбы A fortune-teller. I’ll be a doctor “ Көріпкел. Мен дәрігер боламын ”
Сыныбы 6 « » « » « » « » « »
Күні
Мақсаты Сыни тұрғысынан ойлай отырып, оқушыларды ағылшын тілінде оқушылардың сөздік
қорын молайып диалог бойынша сөйлеуге үйрету.Достыққа, жолдастыққа тәрбиелеу.
Есте сақтау қабілетін дамыту.
Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып
қалыптасуын қамтамасыз ету.
Міндеттері - жаңа сөздермен танысу және оларды сөйлем ішінде қолдана білуге үйрету;
- оқушылардың уақытын тиімді пайдалануын дағдыландыру; оқушы бойында өз
бетімен білім алу, өзін-өзі реттеу дағдыларын қалыптастыру.
Күтілетін
нәтиже
Сандық технологияларда құзырлылық танытатын белсенді оқушы болып қалыптасуы
қамтамасыз етіледі.
Тақырыпқа сай жаңа сөздерді меңгереді және оны ауызекі сөйлеуде қолданады.
Сыни ойлау арқылы психологиялық сенім қалыптасады.
Оқушылар іс-әрекеттер барысында өзін-өзі және топтық бағалау арқылы
ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді.
Ресурстар Аяпова Т.М. т.б. Ағылшынтілі, 6 сынып, Алматы,Атамұра 2011.
Интерактивті тақта,флипчарт, маркер,түрлі - түстібояу,бағалау парақтары.
Кіріспе Сәлемдесу
Ұйымдастыру кезеңі.
Жаңа сабақпентаныстыру.
Сөздері ұқсас оқушылар топтарға бөліну. (4топ)
1 топ
2 топ
3 топ
4 топ
Негізгі бөлім Миға шабуыл.
Today we are going to talk about future and review the Future Indefinite
Tense. Let’s review grammar rules.
Ex. 1 p. 139 Read and say what you will be.
Пысықтау Сөздікпен жұмыс. Дыбысталу жұмысына мәнберу. 3 мин.
a programmer,
an artist,
a receptionist,
a lawyer,
a pilot
Берілген сөйлемдердің ішінен жаңа сөздердітабу,аудару (орташа оқушы )
Өздерінің көңілді уақыттарынсурет салу арқылы қағаз беріне түсіру (енжар
оқушы)
Ex. 2 p. 140 Listen and practice the dialogue.
Ex. 3 p. 140 Read and write the words.
Ex. 4 p. 141 Interview your friend
Example: What will you be when you are 25?
Ex. 5, 6, 7 Listen, interview your partner and write about your interview.
Example: I interviewed … . He will travel to … .
Ex. 8, 9 p. 141 Listen and practice. Talk to each other.
Ex. 10 p. 141 Interview your partner.
- Will you be happy?
- Why?
Ex. 12 p. 142 Let’s talk about these people.
Сергіту сәті Доп лақтыру арқылы жаңа сөздердіқайталау
2. Қорытынды
бөлім
«Ассосациялау» стратегиясын қолдану.
«will be» құрылымы бойынша не түсінгендері туралы 1 мен 2 топ және 3
пен 4 топ өз ойларын жинақтап, топтастырады.
Ex. 11 p. 142; to learn grammar rules.
What was the theme of our lesson? Did you understand it? What was difficult
for you? Let’s review grammar rules.
The marks for the lesson are …
The lesson is over! Good-bye!
Бағалау Формативті және суммативті бағалау: топтық бағалау; смайлик жинау,
мадақтау, сенім білдіру. 3 мин
Смайлик арқылы бағалау.
Smiles Marks
«5» excellent
«4» good
«3» satisfactory
Рефлексия Кері байланыс парағын толтырады
Кері байланыс парағы. оқушының аты-жөні____________________
Сабақта не ұнады, немесе
жақсы болды?
Не ұнамады, немесе
жаман болды?
Сабақта нені өзгерткің
келеді, сенің қалауың?
Үй жұмысы My interview write an essay.
write sentences
will be