Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Звіт про проведення тижня корекційного навчання з
24.11.14 по 28.11.14
24.11.14 провела корекційне заняття з 1 загальноосв...
Учні під час корекційного заняття поповнили свої знання та розширили кругозір про
природупро її цілющі властивості. З задо...
Учні брали активну участь в дидактичних іграх: «Групування слів»,
«Шифрувальники», «Чарівні перетворення», відгадували заг...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

звіт про проведення тижня корекційного навчання з 24

250 Aufrufe

Veröffentlicht am

  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

звіт про проведення тижня корекційного навчання з 24

  1. 1. Звіт про проведення тижня корекційного навчання з 24.11.14 по 28.11.14 24.11.14 провела корекційне заняття з 1 загальноосвітнім класом вчитель-дефектолог Лєонова Тетяна Володимирівна. Мета заняття: розвиток уваги, наочно-образного мислення, пам’яті, дрібної моторики, удосконалення мисленнєвих процесів. Розвиток творчої активності, ознайомлення з першими методами ейдетики. Заняття було проведене у вигляді осінньої подрожі, а помічниками були осінні листочки, які залетіли до класу під час сильного вітру та принесли із собою цікаві завдання. Це і графічний диктант , де діти по клітинках малювали білочку ( розвиток просторовихуявлень, дрібної моторики рук, наочно-образного мислення, уваги) і гра «Навпаки» (розвиток мислення, словникового запасу, уміння добирати протилежні слова). Також вчитель провела цікаву фізкультхвилинку яка складалась із трьох видів вправ, це і: відеоролик, де діти під пісню «Україно, ми твоя надія» повторювали рухи казкових героїв, і вправи на увагу, де імітували рухи названих вчителем тварин, і вправи для «Слухняних пальчиків» - пальчикова гімнастика. Вправа «Цікава осіння риболовля» сподобалась дітям тим, що вони самі ловили рибку в уявній річці. Таким чином граючись вони закріплювали склад числа, попереднє та наступне число, сусідів числа. Вчитель в цій вправі застосувала ейдетичні методи роботи: запитувала в дітей що або кого нагадує вам ця цифра? Це метод цифрового перекодування. Також вчитель для зняття нервово-психічного напруження застосувала метод релаксації, де діти розслабились та поринули у красу золотої осені. Під час рефлексії - підбили підсумок заняття та відзначили найактивніших. 25.11.14 провів корекційне заняття вчитель-дефектолог Оношенко Юрій Онисимович з учнями 9 спеціального класу. Мета заняття: розширюватизнання учнів про користь і застосування рослинта дерев; розвивати логічне мислення, вміння узагальнювати, систематизувати, порівнювати, використовувати знання на практиці,розвивати та корегувати мовлення учнів.
  2. 2. Учні під час корекційного заняття поповнили свої знання та розширили кругозір про природупро її цілющі властивості. З задоволенням виконаливсі практичні завдання та смакували ароматним чаєм з цілющих трав та ягід. 26.11.14 в актовій залі Знам’янськоїспеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І- ІІІ ступенів вчитель - логопед Смірнова В.О. провела виховний захід «У світі казки чарівної». Мета гри-казки: розвивати читацький інтерес молодших школярів спеціальних класів, викликати бажання читати, спілкуватися з книгою, розвивати навички правильного усного мовлення, збагачувати словник дітей, коригувати процеси мислення, пам’яті. Учні ознайомилися з поняттями «казка», «народні казки», «авторські казки», «фантастичні та побутові казки», з’ясували значення казки в житті людини. Відгадуючи загадки, виконуючи цікаві завдання, учні молодших класів поринули у творчу діяльність та склали казку за поданим планом. На гостину запросили нову казочку про Курочку-Рябу та у казковому кафе пригостилися чарівними коктейлями, салатом. У невимушеному спілкуванні збагачувався словниковий запас дітей, учні мали змогурозвиватимонологічне та діалогічне мовлення. Всім було весело та цікаво. 27.11.14 провела корекційне заняття на тему: «Подорож Країною Міркувань. Розвиток логічного мислення. Логічні вправи, цікаві задачі». вчитель-дефектолог Шевченко В.В. з учнями 4 загальноосвітнього класу. Мета. Активізувати мислення дітей. Сприяти розвитку уваги, пам'яті, швидкості мислення учнів, розвивати логічне мислення. Сприяти вихованню наполегливості, сприяти формуванню розвитку пізнавального інтересу дітей; стимулювати до пошукової діяльності; уміння узагальнювати і класифікувати; активізувати спостережливість, сенсорні вміння та навички дітей; Клас: 4 загальноосвітній Використовуючи інтерактивні методи та мультимедійні засоби навчання учні 4 класу змагалися на корекційному занятті за право бути найкмітливішими, найуважнішими, най спостережливішими. Виконували і розв’язували цікаві логічні вправи та завдання.
  3. 3. Учні брали активну участь в дидактичних іграх: «Групування слів», «Шифрувальники», «Чарівні перетворення», відгадували загадки на підставі опису окремих ознак, учасникам дуже сподобалась вікторина «Хто більше?», ігри «Словотворці», «Збери слово», «Зайчик».

×