Anzeige
Anzeige

Más contenido relacionado

Más de Liutauras Ulevičius(20)

Anzeige

Interneto turinio blokavimas informacinėje visuomenėje: poreikis, priemonės, rezultatai

 1.  
 2.  
 3.  
 4.  
 5. finansinių duomenų rinkimas (phishing)
 6. ...
 7. LRV (2003)
 8. Kavkazcenter (2003-2004) / LRKT (2005)
 9. IVPĮ (2006)
 10. LRV (2007)
 11. ...
 12. Asmenys, kurių teises pažeidžia paslaugų teikėjo perduodama [..] informacija ar [..] veikla, turi teisę kreiptis į teismą su prašymu įpareigoti paslaugos teikėją imtis veiksmų , kad būtų nutrauktas pažeidimas [..] numatytas [..] 12–14 straipsniuose, ar užkirstas jam kelias, nepaisant to, kad už tokį pažeidimą [..] paslaugos teikėjas neatsako.
 13. 2.Uždrausti atsakovams [..] Lietuvos Respublikoje esantiems asmenims, bet kokia forma ar būdu įskaitant ir internetu, iki įsiteisės galutinis sprendimas (nutartis) byloje.
 14. 3.Uždrausti visas galimas prieigas per Lietuvos Respublikoje veikiantį viešo naudojimo kompiuterių tinklą prie interneto portalų bwin.com , unibet.com , triobet.com , sportingbet.com , bet365.com , iki įsiteisės galutinis sprendimas (nutartis) byloje.
 15. Antstoliai kreipėsi į bendroves TEO LT, „Baltnetos komunikacijos“, „Bitė Lietuva“, „Omnitel“, „Mikrovisatos TV“, „Penki kontinentai“, „Baltikum TV“, „Lietuvos energija“, „Nacionalinis komunikacijų tinklas“ ir KTU Informacinių technologijų plėtros institutą.
 16. Vilniaus m. I-asis apylinkės teismas (2011 vasaris) [..] Lietuvos teisės aktai nenumato interneto paslaugų teikėjui pareigos nutraukti prieigos prie interneto svetainių, veikiančių kitų operatorių tinkluose.
 17. [..] blokuoti nelegalias lažybas internete privalo ne tik interneto paslaugų teikėjai, tačiau ir visi fiziniai bei juridiniai asmenys, kurie suteikia bet kokias prieigas prie minėtų svetainių
 18.  

Hinweis der Redaktion

 1. 1. fanų skaičius 2. ką puslapis mėgsta – čia knygų klubą, antras – Darbo partijos narę, 3 - ...
Anzeige