Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Persoonibrändi audit: Tunne iseennast ja ole tuntud

Kui tunned iseennast, on lihtne saavutada oma karjääris edu. Tundes oma oskusi, huve, isikupära ja osates seda kasutada professionaalses mainekujunduses on soovitud töö, kliendid ja elustiil käeulatuses. Loomulikult aga eeldab see tööd ja pingutust. Kuidas kujuneb persoonibränd, mis on sinu persoonibrändi "koostisosad" ja kui kaugel oled täna oma soovitud ametialasest eesmärgist?

Persoonibrändi auditi loeng annab ausa vastuse iseendale, nippe atraktiivse ja SISUKA persoonibrändi kujundamiseks, eneseturunduseks ning julgust omal tingimustel elu kujundamiseks.

Tunne iseennast, investeeri iseendasse, loo oma oskustega tähendust ja ole tuntud!

Koostas: Liisi Toom, persoonibrändi kujundaja
http://persoonibrand.ee

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

Persoonibrändi audit: Tunne iseennast ja ole tuntud

 1. 1. Persoonibrändiaudit: tunne iseennast, ole tuntud 26. märts 2015 Liisi Toom persoonibrändi ja kommunikatsioonijuhtimise nõustaja
 2. 2. Miks persoonibränd? 1. Olen rakendanud töö leidmisel 2. Olen rakendanud enda arendamisel 3. Olen rakendanud oma elustiili kujundamisel 4. Olen rakendanud klientide leidmisel ja eelkõige: 5. Olen rakendanud selleks, et viia ellu mulle olulisi eesmärke.
 3. 3. Dowhatyouwant and getawaywithit.
 4. 4. Mida räägitakse sinu kohta, kui sind ei ole ruumis?
 5. 5. Bränd aitab teha valikut
 6. 6. Usaldus
 7. 7. Miks asjad ei lähe alati nii,nagu soovime… 1. Teenuse kvaliteet, nõuetele-ootustele- lubadusele vastavus 2. Sinu iseloom, teeninduse viis, stiil ei klapi 3. Ei saada aru, mida sa pakud, puudub selgus 4. Sind ja sinu pakutavat ei leita 5. Aeg, koht pole õige
 8. 8. Persoonibrändiga hakka teadlikult tegelema, kui • Soovid leida oma nišši, • Soovid selgemalt end esitleda, • Soovid leida sulle sobivat/sinu oskusi rakendavat tööd, • Soovid leida õigeid (rohkem) kliente, • … on aeg uuendusteks, järgmiseks tasemeks.
 9. 9. PERSOONIBRÄND Persoonibränd (personal branding) on isiku oskustest, kogemustest, iseloomust, hoiakutest ja meie eneseväljendusest kujunenud kuvand selle kohta, kes me oleme ja mida teeme. Olulist rolli mängib kirg midagi teha ja luua tähendust. Terminit "personal brand" tõi kasutusele Ameerika juhtimisguru Tom Peters
 10. 10. Eristumine • Hinnaga • Toode/teenuse kvaliteet • Teenindus • Sihtgrupp • Uudsus • X-faktor Eristumine
 11. 11. Tunne iseennast! γνῶθι σεαυτόν
 12. 12. Millega sina soovid tegeleda? … ja olla tuntud?
 13. 13. 1. Kas sa tead, milles sinu oskus seisneb? 2. Kas oskad öelda, milles sinu oskus on teistest erinev? 3. Kas sa suudad tuua 3 näidet selle kinnituseks? 4. Kas sul on kujunenud viis KUIDAS sa oma tööd teed? 5. Kas sa oled kindel, et ____ on midagi, mida sa teed kirega? 6. Kas sa tead, mida öeldakse sinu nimega seoses? "Jah, ma tunnen Mari/Juhanit, ta on ____" 7. Kas sa oskad kirjeldada konkreetset klient/tööandjat, kus just sina saad lahendada X mure?
 14. 14. 8. Kas sa oled viimase 6 kuu jooksul õppinud midagi uut? 9. Kui palju ajast rakendad oma valitud oskusi&teadmisi? 10. Kas sa oled viimase 6 kuu jooksul teinud midagi, et olla nähtaval (õigele sihtgrupile)? Mida? Mis tulemustega? 11. Kas sa oskad ennast ja oma unikaalsust esitleda 5 lausega? 12. Kas sinu võrgustik teab, et sa teed ____? 13. Kas ja milliseid turunduskanaleid kasutad (CV, portfoolio, Facebook, artiklid, esinemine …) 14. Kas sa tegelikult soovid ___ oma igapäevatööna teha? Kas sulle on endale selge, miks?
 15. 15. “I am the wine guy who tells it like it is in plain English” – Gary Vaynerchuck
 16. 16. Sinu unikaalsus tuleb sinu isiksusest ja “juhuslikest” huvidest ja kogemustest. Sinu nähtavus tuleb nende järjepidevast rakendamisest ja oskuslikust eneseesitlusest õigetele inimestele.
 17. 17. Persoonibrändi Agentuur pakub • Tööalaste valikute, persoonibrändi kujundamise, organisatsiooni turunduse nõustamist. • Tutvustustekstide kirjutamine, tagasiside CV ja motivatsioonikirjale, sisuturundus, artiklite kirjutamine, ghost-writing. • Visuaalse identiteedi kujundamist (profiilipilt, portfoolio, logo, turundusmaterjalid, veebilehed) • Terviklikku turundus- ja kommunikatsioonistrateegiat. • Koolitusi, seminare, esinemisi.
 18. 18. Liisi Toom Persoonibrändi Agentuur liisi@persoonibrand.ee 52 70 534 | skype: liisitoom

×