Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×

prezentacja końcowa_N. Strączek.pptx

Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
wolontariat Bułgaria.pptx
wolontariat Bułgaria.pptx
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 9 Anzeige
Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Weitere von Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego (20)

Aktuellste (20)

Anzeige

prezentacja końcowa_N. Strączek.pptx

  1. 1. „RETHINK, RESHAPE AND AWAKE THE COMMUNITY IN MALAGA” Projekt w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności
  2. 2. Swoją przygodę z Europejskim Korpusem Solidarności rozpoczęłam po zakończeniu liceum, mając 19 lat. Zdałam maturę i jeszcze w sierpniu zaaplikowałam na długoterminowy wolontariat w Maladze.
  3. 3. Działania w ramach projektu Moja główna praca polegała na asystowaniu nauczycielom języka angielskiego podczas zajęć lekcyjnych w lokalnej szkole podstawowej, a później w liceum. Podczas przerw świątecznych czy dłuższych wakacji wraz z innymi wolontariuszami pomagaliśmy w prowadzeniu obozu dla dzieci w naszej organizacji.
  4. 4. Jako wolontariuszka miałam szansę uczestniczyć w biegach organizowanych w Maladze (np. Carrera 5k Donación Trasplante Vida VICENTE GRANADOS). Z całą grupą zajmowaliśmy się zabezpieczaniem trasy oraz tworzeniem specjalnych paczek dla osób biorących udział w wydarzeniu.
  5. 5. ◦ Udało się nam również zorganizować spotkanie z okazji Dnia Kobiet w siedzibie naszego stowarzyszenia. Na początku wspólnie zobaczyliśmy krótki film ukazujący dyskryminację kobiet, a w drugiej części wydarzenia stworzyliśmy plakaty związane z tym tematem.
  6. 6. Wspólne spotkania Asociación de Vecinos El Torcal Regularnie spotykaliśmy się z wolontariuszami, mentorem, koordynatorem projektu oraz innymi pracownikami Asociación de Vecinos El Torcal.
  7. 7. Podróże i czas wolny W trakcie mojego projektu starałam się wykorzystywać każdą wolną chwilę na poznawaniu nowych miejsc oraz ludzi.
  8. 8. Jeżeli myślisz o wzięciu udziału w wolontariacie w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, nie wahaj się! To wspaniały czas na poznanie ciekawych miejsc, nowych ludzi, a przede wszystkim samego siebie. Z pewnością nie będziesz żałował!

×