Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Sprievodca na stiahnutie a inštaláciu šetriče obrazovky - screensavers

274 Aufrufe

Veröffentlicht am

Informácie krok za krokom pre stiahnutie šetriča obrazovky z webových stránok. Sprievodca krok za krokom procesu inštalácie týchto programov pre Windos OS. Ako stiahnuť a nainštalovať šetriče obrazovky.

  • Best dissertation help you can get, thank god a friend suggested me ⇒⇒⇒WRITE-MY-PAPER.net ⇐⇐⇐ otherwise I could have never completed my dissertation on time.
       Antworten 
    Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
    Ihre Nachricht erscheint hier

Sprievodca na stiahnutie a inštaláciu šetriče obrazovky - screensavers

  1. 1. Sprievodca na stiahnutie a inštaláciu šetriče obrazovky V tomto dokumente, budete môcť zistiť, čo musíte urobiť, aby sa stiahnuť a nainštalovať šetriče obrazovky, ktoré sú k dispozícii na internete. Zoberme si príklad obsahu, ktorý možno nájsť v http://www.setrice-obrazovky.com/ , a tak sa môžete tešiť na bezplatné multimediálne produkty pre váš počítač. Poďme sa pozrieť, ako na to! Ak chcete začať, musíte vstúpiť do webovej stránky ten, ktorý sa vám páči, ako akvárií, ktoré sú najviac populárne http://www.setrice-obrazovky.com/Setrice-Obrazovky-Akvaria-Ryby/ a vybrať šetriče obrazovky, ktoré sa vám páči zo všetkých dostupných. Slúžiť ako príklad, zvažovať, ako by sa stiahnuť a nainštalovať šetrič obrazovky ryby akvárium. http://www.setrice-obrazovky.com/Setrice-Obrazovky-Akvaria-Ryby/setric-obrazovky-akvarium.htm Akonáhle ste vo vnútri stránke šetrič obrazovky, ktorý chcete stiahnuť, kliknite na tlačidlo ” Stiahnuť ”.
  2. 2. Sťahovanie začne, keď ho stlačíte a budete musieť súbor uložiť do počítača. Keď je sťahovanie dokončené, spustite proces inštalácie. Môžete si vybrať ďalšie aplikácie sponzorov, alebo pokračovať v inštalácii vynechaním screensaver ponúk, ktoré sa objavia, nie sú potrebné mať šetrič obrazovky. Posledným krokom inštalácie vám dá možnosť vybrať si, kde bude nainštalovaný šetrič obrazovky, aj keď náš program vytvorí predvolený trasu, kde si môžete automaticky nainštalovať všetky šetriče obrazovky môžete stiahnuť. A konečne, môžete si vybrať miesto, kde môžete rozbaliť a nainštalovať šetrič obrazovky. Ak sa nechcete starať, bude náš program robiť predvolenú trasu. To je miesto, kde všetky vaše šetriče obrazovky, ktorú chcete nainštalovať.
  3. 3. Po dokončení celej inštalácie úplne , uvidíte , že sa otvorí okno na konfiguráciu šetriča obrazovky . Jedná sa o operačný systém Windows sám o sebe . Uvidíte náhľad nej a vybrať počítač minút čakania v pohotovostnom režime aktivujete . To je vlastnosť systému Windows a platí pre všetky počítače s týmto operačným systémom. Šetrič obrazovky z týchto webových stránok sú platné len pre počítače s operačným systémom Windows. Ako väčšina internetových stránok, ktoré sme videli.

×