Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Indirmek ve ekran kurulum kılavuzu - Ekran koruyucular

219 Aufrufe

Veröffentlicht am

Bir web sitesinden indirmek ekran koruyucular için adım adım bilgiler. Windos işletim sistemi için bu programları yüklemesüreci adım adım kılavuz. Nasıl ekran koruyucular indirmek ve yüklemek için.

Veröffentlicht in: Software
  • Als Erste(r) kommentieren

Indirmek ve ekran kurulum kılavuzu - Ekran koruyucular

  1. 1. Indirmek ve ekran kurulum kılavuzu Bu belgede size internette mevcuttur ekran koruyucular indirmek ve yüklemek için yapmanız gereken keşfetmek mümkün olacak. En http://www.ekran-koruyucular.com/ bulunabilir içeriğinörnek alalım ve böylece bilgisayarınız için ücretsiz bir multimedya ürünlerin tadını çıkarabilirsiniz. Kullanıcının ne görelim! Başlamak için, bu türen popüler Akvaryum, http://www.ekran-koruyucular.com/Screensavers-Akvaryum/ dilediğiniz gibi bir web sayfası birine girmek ve tüm gelen gibiekran seçmelisiniz. Bir örnek olarak hizmet etmek için,ekran koruyucu balık akvaryum indirmek ve yüklemek için alacağını düşünün. http://www.ekran-koruyucular.com/Screensavers-Akvaryum/ekrankoruyucu-akvaryum-3.htm Eğer indirmek istediğinizekran koruyucusayfasının içinde bir kez,” İNDİRME ” butonuna tıklayın.
  2. 2. Bastığınızda indirme başlayacak ve bilgisayarınızadosyayı kaydetmek zorunda. İndirme tamamlandığında,yükleme işlemini başlatın. Sen sponsorlar tarafından ek uygulamaları seçmek veya görünecek ekran teklifler atlayarakkuruluma devam edebilirsiniz, onlarekran koruyucu için gerekli değildir. Program otomatik olarak indirip tüm ekran koruyucular yükleyebilirsiniz varsayılan bir rota oluşturmak rağmentesisatınson adım, size ekran kurulacağı seçimseçeneği verecektir. Son olarak,ekran koruyucu halletmek ve yüklemekonumunu seçmek zorundasınız. Eğer dikkat etmezseniz, program varsayılan bir yol yapacağız. Tüm ekran koruyucular yüklemek istediğiniz orası.
  3. 3. Tamamen tüm kurulum tamamlandıktan sonra, buekran koruyucu yapılandırmak içinpencere açılır göreceksiniz. Bu bir Windows işletim sistemi kendisidir. Bunu bir önizlemesini görmek ve etkinleştirmek için bekleme modunda bilgisayar dakika beklemek seçecektir. Bu, Windows'un bir özelliği olduğunu ve bu işletim sistemi ile tüm bilgisayarlar için geçerlidir. Bu web sitesininekran koruyucu yalnızca Windows işletim sistemi ile bilgisayarlar için geçerlidir. Gördükweb sitelerinin çoğu gibi.

×