Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Thunderbird rss

185 Aufrufe

Veröffentlicht am

Iš pirmųjų seminarų IT patarimai. Gal kam pravers

Veröffentlicht in: Bildung
  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Thunderbird rss

  1. 1.  Elektroninio pašto ir RSS kanalų skaitymo programa Pateikiama nemokama programėlė, kurią galima parsisiųsti iš interneto naudojant šią nuorodą: http://lt.www.mozillamessaging.com/lt/ Programos diegimas. Paleidus diegimo programą ir spaudžiamas mygtukas Toliau. Parenkam os programo s diegimo nuostatos ir spaudžia mas mygtukas Toliau. Parenkam as katalogas į kurį bus įdiegta šį programa ir spaudžiamas mygtukas Diegti. Kai program a įdiegta, galima ją paleisti ir pradėti darbą. Programa gali automatiškai importuoti duomenis ir laiškus iš Outlook ir Outlook Express programų. Mozilla Thunderbird programa labai paprastai konfigūruojama jūsų paštui tvarkyti. Į atitinkamus langelius įvedama reikiama informacija:
  2. 2. Jei norime kad ši programa būtų pagrindine (Default) pašto programa spaudžiamas mygtukas Gerai. Programa prisijungia prie elektroninio pašto serverio ir patikrina suvestus duomenis. Jei klaidų nėra spaudžiamas mygtukas Kurti paskyrą. Programos Mozilla Thunderbird darbo langas. Spaudžiamas mygtukas Skaityti laiškus Kairiuoju pelės mygtuku paspaudus ant laiško žemiau pateikiamas laiško turinys. Naudojami mygtukai: Atsakyti, Persiųsti veiksmams su laiškais. Naujo laiško kūrimas ir siuntimas keliems adresatams vienu metu. Spaudžiamas mygtukas Rašyti. Nerekomenduojame vienoje eilutėje surašyti visus adresatus, kuriems norima persiųsti laiško kopiją. Reikia
  3. 3. naudoti funkciją nematoma (paslėpta) kopija (BCC) . Kaip prenumeruoti RSS kanalus ir naudoti RSS galimybes. Kas yra RSS? RSS (Really Simple Syndication) yra technologija, skirta iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją. RSS failai, vadinami kanalais, kuriuose publikuojama periodiškai atnaujinama informacija: straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei publikavimo data. Atitinkamos programos pagalba galima automatiškai sekti naujų straipsnių norimose rubrikose publikavimą neužeinant į interneto puslapį. Jei internetiniame puslapyje patiekiamas šis RSS ženklelis – tai internetinis puslapis palaiko šią technologiją.
  4. 4. RSS konfigūravimas Thunderbird programoje. Viršutiniame meniu spaudžiamas punktas Naujas ir pasirenkama komanda Kita paskyra. Tuo met pasi renk ama komanda tinklaraščių ir naujienų sklaidos kanalus. Spaudžiamas mygtukas Toliau. Įvedamas paskyros pavadinimas – katalogas programoje, kuriame bus saugomi RSS kanalų įrašai. RSS paskyra sukurta. Prenumeratoms tvarkyti spaudžiamas mygtukas Tvarkyti prenumeratas.
  5. 5. RSS kanalui pridėti spaudžiamas mygtukas Pridėti. Pateikiama informacija, kaip pridėti RSS kanalus iš šių internetinių portalų – delfi.lt ir lrytas.lt . Lrytas.lt RSS ženklelis patalpintas viršuje. Spaudžiama ant jo nuorodos. Pateikiamas sąrašas kanalų, kuriuos galima užsiprenumeruoti. Galima pasirinkti keletą iš jų – tuos kurie domina, o kurie nedomina galima nesirinkti ir iš jų žinutės nebus siunčiamos. Ant išsirinkto kanalo spaudžiamas dešinysis pelės mygtukas ir pasirenkama komanda Copy Shortcut (lietuviškai Kopijuoti nuorodą). Mozilla Thunderbird programoje paspaudus mygtuką pridėti atsidariusiame lange įklijuojama nukopijuota nuoroda. Spaudžiamas dešinysis pelės mygtukas ir pasirenkama komanda Įdėti ir spaudžiamas mygtukas Gerai.
  6. 6. Delfi.lt svetainėje RSS kanalų sąrašas pateikiamas puslapio pabaigoje. Delfi kanalų sąrašas. Pasirinkimas toksai pat kaip jau aptartu atveju. Tokiu būdu galima įtraukti į kanalų sąrašą jų pagal poreikius iš įvairių svetainių. Naujienų katalogo duomenys Thunderbird programoje.
  7. 7. Peržvelgus gautas žinutes kairiuoju pelės mygtuku paspaudžiama ant pavadinimo ir žemiau atsidaro naujas langas su informacija apie pasirinktą straipsnį. Pateikiama straipsnio santrauka. Spaudžiamas mygtukas Kiti veiksmai ir pasirenkama komanda atverti naujame lange. Programa Thunderbird pateikia pilną straipsnį naujame lange.

×