Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

2.603 Aufrufe

Veröffentlicht am

Doğum günlerinde sevdiklerinize verebileceğiniz bu farklı ürünleri incelediniz mi?

Veröffentlicht in: Vertrieb
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Doğum Günü Hediyesi Fikirleri

 1. 1. Doğum Günü Hediyesi Fikirleri Monoton geçen günlerimizi renklendiren özel günlerde olmasa halimiz yaman olurmuş. Kimin olursa olsun, her türlü içinizde tatlı bir telaş oluşmasına sebep olan doğum günlerinde siz de sağa sola koşuşturanlardansanız yalnız değilsiniz. Neden mi? Neden olacak yahu! Tabii ki ne hediye alacağınıza karar verebilmeniz için.. Aslında yaşadığınız kararsızlıklarda size hak vermemek işten değil. Hele ki çevreniz genişse ve sıklıkla doğum günü kutlamalarına katılma gibi bir durumunuz söz konusu oluyorsa.. Doğum günü hediyesi fikri insanın kafasında her an olmalı. Çünkü size en yakın doğum günü kutlama tarihini gözden geçirecek olsanız bu fikirlere ne kadar ihtiyaç duyacağınızı hatırlamış olacaksınız. Hediye seçiminde en kararsız anınızda size yardımcı olacak bu hediye tavsiyelerini hatırladıkça kulaklarımızı çınlatırsınız artık 
 2. 2. Mesajlı Oyuncak Ayı Son dönemlerin modası da sevgililerin birbirlerine devasal ayıcıklar hediye etmeleri.. Sanki amaç ayının her zaman görülmesi ve sevgiliyi hatırlatması.. Ama mühim olan hediyenizin boyutu değil, samimiyetidir. Üzerindeki tişörte istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz bu peluş ayıcık ile de gayet unutulmaz bir doğum günü hediyesi vermeniz mümkün. Ürün detayları için tıklayın.
 3. 3. Kişiye Özel Mesajlı Masa Saati Romantikliğinizi nerelerde kullanacağınızı sıralamaya kalksak buradan Fizan’a yol olur.. Ama bu yolda yer alan ve en ilgi çekici olanlardan birini sizinle paylaşalım istedik. Üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilecğeiniz kalpli akrilik saat ile sevdiklerinizi maneviyata boğun.. Ürün detayları için tıklayın.
 4. 4. Zincirli Topuklu Ayakkabı Topuklu ayakkabı görünce kendini kaybeden kadınlara doğum günü hediyesi olarak şık bir topuklu ayakkabı hediye etmekten daha ideal ne olabilir ki! Zincirli siyah süet ayakkabı kadınların vazgeçilmezi olacak güzellikte..
 5. 5. Kişiye Özel Çay Kupası Çayı akan suları durduracak kadar tutkun olan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, üzerine isimlerini ve isimlerinin baş harfini yazdırabileceğiniz bu çay kupası en kullanışlı hediyeler arasında yer alıyor. Ürün detayları için tıklayın.
 6. 6. Doğum Günü Sürprizi: Bademli Ayıcık Kurabiyeler Bademlere sıkı sıkıya sarılmış bu sevimli ayıcık kurabiyeler, doğum günü partilerinin en sevimli elemanlarından olmaya geliyorlar. Doğum günü olan sevdiklerinizin, doğum günü kutlamalarına eliniz boş katılmak istemezsiniz öyle değil mi? Bu sevimli kurabiyelere kimse hayır diyemeyecek
 7. 7. Kişiye Özel Cüzdan – Harfli ve İsimli Model 138 Erkeklere doğum günü hediyesi olarak verilebilecek, üzerine isim ve ismin baş harfini kazıtabileceğiniz bu cüzdanı babanıza, erkek arkadaşınıza yahut erkek kardeşinize, kısacası tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 8. 8. Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna Hem aşkınıza hem de evinizin dekorasyonuna büyük katkı sağlayacak kişiye özel bu aynalar doğum günü hediyesi olmaya layık güzellikte! Bu aynayı elbette sadece sevgilinize değil, tüm sevdiklerinize armağan ederek onları da mutlu edebilirsiniz. Ürün detayları için tıklayın.
 9. 9. Hoş Kokulu Bir Parfüm Parfüm konusunda oldukça hassas olanlara, kendi zevklerine uyacak bir parfüm hediye etmekten daha güzel ne olabilir ki! Dikkat etmeniz gereken tek şey, parfüm hediye edeceğiniz kişinin ne tür kokulardan hoşlandığını bilmeniz ve seçiminizi ona göre yapmanız.
 10. 10. Hediyelik Doğum Günü Yastık Doğum günleri için tasarlanmış takvimli doğum günü yastık, kişiye özel olmasıyla sıradan hediyelere açık ara fark atıyor.. Üzerine isim yazdırabileceğiniz bu sevimli yastık, alınmaya değer bir hediye.. Ürün detayları için tıklayın.
 11. 11. Kişiye Özel Rengarenk Doğum Günü –Masa Saati “En renkli doğum günü hediyesi benimki olmalı” diyenlerin çok beğeneceğini düşündüğümüz, üzerine fotoğraf ve metin bastırabileceğiniz bu masa saati çalıştığı müddetçe daima sizi temsil edecek. Ürün detayları için tıklayın.

×