Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

практична 6

560 Aufrufe

Veröffentlicht am

практична 6

Veröffentlicht in: Bildung
  • Login to see the comments

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

практична 6

  1. 1. Інформатика 6 клас Практична робота «Малювання за допомогою інструментів Word»
  2. 2. Увага! Під час роботи з комп'ютером дотримуйтеся правил безпеки бити по пристроям комп’ютера сидіти рівно, щоб відстань між очима та екраном була не менше 50 см.
  3. 3. Увага! Під час роботи з комп'ютером дотримуйтеся правил безпеки торкатися пальцями, ручками, олівцями екрану монітора працювати за комп’ютером та виковувати вказівки учителя
  4. 4. Завдання 1. Засобами векторного графічного редактора, вбудованого у середовище Word створіть малюнок «Ведмедик».
  5. 5. Завдання 2. Засобами векторного графічного редактора, вбудованого у середовище Word створіть об’єкти «Сніговик»
  6. 6. Завдання 3. Засобами векторного графічного редактора, вбудованого у середовище Word створіть малюнок «Потяг», використовуючи копіювання та вставку елементів, що повторюються. Збережіть результати у власній папці.
  7. 7. Завдання 4. 4.1. Засобами WordArt у середовище Word створіть будь- який заголовок та поексперементуйте, застосовуючи до нього різні формати. 4.2. Засобами WordArt у середовищі Word створіть композицію «Зима». (попередньо знайдіть в мережі Інтернет картинку із зимовим пейзажем та збережіть її на комп’ютер в свою папку)
  8. 8. Домашнє завдання Спробувати самостійно створити різноманітні малюнки у текстовому редакторі.

×