Anzeige
Anzeige

Más contenido relacionado

Anzeige

Yatiba Kafe - Bar - Club Ekranları

 1. Digital Marketing Out of Home
 2. Eğlence Mekanı Ekranları, bar, club, pub vb mekanlarda, müzik ve video yayını yapabilen, duyuru, teklif, promosyon vb. mesajları müşterilere aktaran sistemlerdir. Dekorasyonun bir parçası ya da dekorasyonu tamamlayıcı bir unsuru olarak müşteri deneyimini arttırmak, marka algısını güçlendirmek, satış arttırmaya yönelik pazarlama yapmak amacıyla kullanılır. Son yıllarda hızla yayılan eğlence mekanı ekranları, iyi konumlanma ve stratejik içerik yönetimi ile doğru zamanda doğru yerde hedef kitlesine ulaşarak müşteri deneyimini arttırır. Bu sistemler, müşterinin satın alma kararını yüksek oranda belirleyen getirisi yüksek bir yatırımdır.
 3.  LCD – LED ekranlarda, mekanın konseptine uygun seçilen müzik videoları, müzik yayınına eşlik eden videolar, dekorasyona yönelik konsept grafik tasarımlar ve animasyonlardan oluşan yayın akışları oluşturulabilir.  Dijital ekranlarda işletmenin sunduğu ürünler tanıtılabilir, etkinlikler duyurulabilir, sosyal medya paylaşımları, yarışma anket vb. uygulamalar ve promosyonlar gösterilebilir.  Belirlenen duyuru ve promosyonlar çok kısa sürede dijital ekranlardan duyurularak uygulamaya sokulabilir.
 4.  VDJ Set: Konsepte uygun müzikler ve videolardan oluşan 60-90-120-180 dakikalık yayınlar sunulabilir.  Video Background: Mekanda çalınan müziklere uygun 60-90-120-180 dakikalık sessiz videolardan oluşan yayınlar sunulabilir.  Grafik Konsept: Mekana, çalınan müzik türüne uygun grafik imajlar belirli aralıklarla değişerek sunulabilir.  Animasyon: Mekana ve çalınan müzik türüne uygun animasyon filmler belirli aralıklarda sunulabilir.
 5.  Spor Yayınları: Canlı/banttan maç yayınları, action sports videoları, komik spor videoları vb. yayın akışları set edilebilir.  Canlı Yayın: Bir konser ve/veya etkinlik sırasında mekanın genel görüntüsü dijital ekranlara yansıtılabilir.  Konser/DJ Sahne Tasarımı: Konser ya da DJ etkinliklerinde dijital ekranlar arka plan tasarımı olarak kullanılabilir.  TV yayını: Seçilen herhangi bir TV kanalı ekranlara yansıtılabilir.
 6.  Promosyon: İndirim, çapraz satış, happy hour, etkinlik promosyonları dakikalık, saatlik, günlük, haftalık olarak uygulanabilir.  Sadakat programı: Sadakat kartları, klüp kartları vb. programlar dijital ekranlar yoluyla tanıtılabilir.  Sosyal Medya: Instagram, Twitter paylaşımları, sosyal medya pazarlama aksiyonları uygulanabilir.  Dijital Oyunlar: Web sitesi ve uygulamalar üzerinden oyun, anket, yarışma türü etkileşimler dijital ekranlar üzer,nden sürdürülebilir.
 7.  Proaktif yayın akışı sayesinde müşteri deneyiminizi arttırın, marka algınızı güçlendirin.  Sosyal medya entegrasyonu sayesinde bütünleşik dijital pazarlama yapın.  Sunduğumuz pazarlama kurgularıyla satışlarınızı arttırın.  Ekranlarınız üzerinden müşteri sadakat programınızı geliştirin, izinli veritabanı oluşturun. YATIBA SYSTEMS, yatırım getirisi yüksek, dinamik dijital ekran sistemleri sunuyor. Yatiba Eğlence Mekanı Ekranları ile,
 8. Yatiba Eğlence Mekanı Ekranları ile,  Geliştirdiğimiz uygulamalarla, anket, yarışma vb etkinliklerle müşteri ile akıllı telefonlar üzerinden etkileşim sağlayın.  Müşteri alışkanlıkları ve işletmenizin tecrübelerine ve konseptinize dayalı yayın akışları planlayın ve uygulayın.  Donanım, yazılım, içerik, servis ve yönetim süreçlerinde tam hizmet alarak dijital ekran yatırımınızın getirisini garanti altına alın.  Statik ekranlarla, içinden çıkamadığınız yönetimsel sorunlarla baş başa kalmayın.
 9. Digital Signage, duvara asılan 40”+ ekranda USB üzerinden videolar gösterilmesi ya da TV yayını değildir! Pazarlama stratejileri doğrultusunda belirlenmiş, sürdürülebilir, dinamik bir yayın akışı ile, nitelikli içerik, yazılım, donanım ve servis hizmetlerinin sağlanmasıyla başarıya ulaşabilir. Ekran alıp satmıyoruz, çözüm ortağı oluyoruz…
 10. İçerikDonanımYazılımStrateji Dijital menülerinizi hangi hedeflere yönelik kullanacağınızı belirleriz. Satış arttırma, sosyal medya etkileşimi, markalaşma, müşteri deneyimi. Sürdürme Hedeflerinize uygun yazılım özelliklerini ve uygulamaları (widget) belirleriz. Yazılım ve uygulamalarımız her tip iş modeli için özelleşebilir. Fast Food, Kahve Dükkanı, Bar, Bistro, Restoran…. Dijital Menü İş Modelimiz… Hedeflerinize ve dijital menü kullanacağınız mekanlara göre doğru ekran, oynatıcı ve bağlantı seçeneklerini belirleriz. Maliyet verimli donanım (ekran, oynatıcı , modem vs.) seçenekleri sunarız. Marka ve mekanınıza uygun dinamik ve elegant menü tasarımları hazırlarız. Farklılaşan ihtiyaçlarınıza göre şablonlar, grafikler, animasyonlar ve videolar sağlarız. Sürekli güncelleme desteği sunarız. Kurulum, eğitim, bakım ve destek hizmetleri veririz. Ekranlarınızı geri dönüşü en yüksek şekilde kullanmanız için 7/24 yayın akışınızı yönetiriz. Yatırımınızın getirisini arttırmak için çalışırız.
 11. İhiyaçların ve hedeflerin belirlenmesi. Brief Toplantısı Donanımların temini, Yazılım özelleştirmeleri, İçerik Üretimi. Proje Başlangıcı Data Toplama Maliyet/Performans Raporu (Teklif) Teslim Operasyon Yazılım, donanım ve içeriklerin test edilmesi. Test Bakım ,yönetim ve sürdürülebilirlik çalışmaları… Çözüm Ortaklığı Örnek Proje Döngüsü
 12. YENİLİK Değerlerimiz MALİYET VERİMLİLİĞİ RİSK AZALTMA PERFORMANS
 13. İletişim Bizi dinlemeden karar vermeyin. info@yatiba.com Mesnevi Sk. No: 25/8 Ayrancı ANKARA Altayçeşme Mah. Çam Sk. DAP Royal Center A Blok No:16 /68 Maltepe İSTANBUL 0 850 420 98 37 linkedin.com/company/yatiba-systems www.yatiba.com
Anzeige