Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Огляд літератури Україна відкриває світи

110 Aufrufe

Veröffentlicht am

Презентація для проведення заходу

Veröffentlicht in: Bildung
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Огляд літератури Україна відкриває світи

 1. 1. Книжковий світ – то особливий світ. І безкінечний наче – море з небом. Почати можеш будь-коли політ. Для цього просто лиш читати треба! (О.Афонін,2015)
 2. 2. Энциклопедия для детей. Т. 13. Страны. Народы. Цивилизации /Глав. ред. М.Аксенова; вед. науч. ред. Г.Вильчек; отв. ред. Е.Ананьева. – М.: Аванта, 2005. – 704 с.: ил. Статьи тома «Страны. Народы. Цивилизации» предоставляют читателю занимательную, разнообразную и достоверную информацию обо всех странах мира, от огромных до самых маленьких, включая сведения о природе, населении (народах), истории, культуре, городах и экономике каждой из них. Кроме того, из этой книги можно узнать, как развивались древние и современные цивилизации. Издание рассчитано на школьников, изучающих курсы «География зарубежных стран» и «Обществоведение», исторические дисциплины, а также на всех тех, кому интересен окружающий мир, кто любит путешествовать и открывать для себя новые страны.
 3. 3. Третяк Анна Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні. Для дітей мол. та середн. шк. віку/- К.:Журнал «Радуга», 2016.-240с.; іл. Ви любите подорожувати? Відкривати для себе нові місця, дізнаватися про їхню історію, уявляти їхнє майбутнє? Ця книга створена для тих, хто хоче ближче познайомитись з Україною, торкнутися багатств нашого краю, відвідати його цікаві місцини. Можливо, саме це видання надихне вас на реальні подорожі.
 4. 4. Климов, А. А. Страны, города, люди [Текст] : иллюстрированная энциклопедия для детей / Климов Андрей Анатолиевич. – Х. : Ранок : Веста, 2007. – 128 с. : ил. – (Я познаю мир). За долгие тысячелетия своего существования человечество создало огромнейшее материальное и духовное наследие, закреплённое и обогащённое в ходе истории. За несколько десятков тысяч лет люди неузнаваемо изменили лицо нашей планеты, покорив дикую природу и создав собственную среду проживания. В этой книге вы найдёте информацию о природных и рукотворных чудесах, необычных животных, известных людях разных стран мира.
 5. 5. Клімов А.А. Всесвітня спадщина людства. Ілюстрована енциклопедія для дітей. – Харків: Видавництво «Ранок», 2008. – 128 з ілл. – (Я пізнаю світ.) Кожна країна має успадковані від минулого витвори природи або цивілізації, гідні того, щоб бути збереженими для нащадків. Кожний із таких рукотворних і нерукотворних пам’ятників має значення як для всіх жителів нашої планети, так і для кожної окремої людини. Яка ж спадщина дісталася нам, людям XXI століття? Про це ви дізнаєтеся з нашої енциклопедії.
 6. 6. Чугуєнко М.В. Моя Україна: Ілюстр. енциклопедія для дітей. – Харків: «Ранок», 2008. - 128 с.: іл. Енциклопедія розповідає про стародавню землю України, про тисячолітню історію, про неповторні душевні якості її талановитого і стійкого народу. Прекрасна й самобутня природа України, невичерпна багатовікова культурна спадщина українців. Книга розрахована на широке коло читачів. Може бути використана як джерело додаткових відомостей при вивченні шкільних курсів географії та історії України.
 7. 7. Дивосвіт. Твої перші кроки [Текст] : книга для дітей від 6 років. – К. : Освіта, 2007. – 240 с. : іл. – (Популярна енциклопедія школяра). Енциклопедія коротко розповість вам про небо і Землю, про воду і вогонь, про тварин і рослин, про дивовижний Всесвіт, про людину та її працю, про окраси нашого життя, про безліч речей. Розповіді розміщені у певному порядку – за розділами. У кожному розділі є словничок, який допоможе легко знайти те, що вас зацікавило. Видання стане в пригоді батькам, вихователям дитячих дошкільних закладів, студентам педагогічних училищ, педагогічних коледжів та інститутів.
 8. 8. Сердюк, О. В. Найцікавіші місця України [Текст] / О. В. Сердюк. - Х. : Торсінг плюс, 2008. - 95 c.: іл. - (Серія "Моя Україна"). Ця книга розповість про найбільш цікаві куточки нашої країни. Гортаючи сторінки видання, ви здійсните захоплюючу подорож відомими і незнайомими місцями України. Ви побуваете у середньовічних замках Західної України, помандруєте степами Донбасу, відвідаєте славетний острів Хортиця на Дніпрі. Ви познайомитесь з величними давньогрецькими містами, місцями козацької слави та славетних подій, які творили долю нашої країни.
 9. 9. Зав'язкін О.В. Загадки і таємниці нашої планети. – Донецьк: ТОВ «ВКФ «БАО», 2012. – 128 с.: іл. Що може бути захопливішим за нові відкриття? Планета Земля чекає на своїх дослідників і розкриває перед ними свої таємниці. Це яскраве видання допоможе читачам познайомитися з дивовижними тваринами і рослинами, здійснити захопливу подорож по країнах і континентах, розкрити загадки давньої і нової історії.
 10. 10. Гінсон, Колін. До невідомих земель та нових морів / К. Гінсон. – Харків : Ранок, 2003. – 64 с. : ілюстр. Дане видання в динамічній та цікавій формі ознайомить читача з історичними подіями: захоплюючими пригодами та випробуваннями, що випали на долю першовідкривачів – Магеллана та Колумба. Більша частина ілюстрацій, до яких дано короткі інформативні коментарі, викличуть цікавість дітей та підвищать мотивацію вивчення історії. Книга призначена для дітей старше 10 років та їх батьків.
 11. 11. Дивовижний Всесвіт [Текст] : популярна дитяча енциклопедія / упорядник Железняк Галина Василівна. – Х. : Сінтекс, 2004. – 96 с. : іл. – (Вікно у дивосвіт). Ця книга дає юним читачам можливість отримати відповіді на численні загадки, що приховує у собі космос. Як народжуються та помирають зірки? Які саме бувають зірки, галактики й сузір’я? Як відшукати сузір’я на зоряному небі? Чи можуть галактики зіштовхуватися? Як утворилася Сонячна система і що являють собою планети, які до неї входять? Що саме є в космосі небезпечним для життя на Землі і як космос впливає на здоров’я людини? Чи одинокі ми у Всесвіті? Відповіді на безліч запитань ви отримаєте, прочитавши цю книгу.
 12. 12. Архітектура [Текст] / автор-упорядник Н. Ю. Безпалова. – Х. : Фоліо, 2002. – 320 с. : іл. – (Дитяча енциклопедія). Давні міста часто називають кам’яними літописами, бо саме з виникнення перших постійних поселень починається для нас історія людства. Іноді мова архітектури буває навіть виразнішою за літературну, бо вона доступна всім. Водночас архітектура є зовсім особливою мовою, що нею може до нас дійти розповідь про життя інших народів у інші часи, тому так важливо навчитися розуміти її. Ця книга покликана навчити читача основам цієї мови, дати йому загальні уявлення про архітектурні стилі різних епох та країн.

×