Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Автор : Михайлова КатеринаУчениця 10 класуКерівникМалиновська Н.В.Заступник директора з ВР
Що ми хочемо від цього проекту:Пізнавати себе, свої здібностіі постійновдосконалюватися;Пізнавати, берегти, любитиУкраїну,...
Голови учнівської організації Заступники     Актив ради           СеркретарКультурно -           ...
Відпові        Розподі      дає заПланує      ляє      підготоі веде     завдан       вку...
Керують роботою         секторів.                  Особисто                  в...
• Рослини – наші старовинні друзі і цілителі, які очищають повітря від вуглекислого газу і збагачують його киснем, вбираю...
Неодноразово чули від батьків чи просто старших людей, що сучасне поколінняне зовсім таке, яким його хотілося б бачити. Зв...
Любов - це почуття, яке Бог дав лише найкращому своєму творінню – людині. З любові твориться усе прекрасне на Землі . Лю...
Щастя – це поняття, що означає такий моральний стан людини, який відповідає найбільшому внутрішньому задоволенню умовами...
Кожна людина повинна ставити перед собою цілі. Вони мають бути великими, але важливо,щоб ці великі цілі були розділені н...
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Організація активної молоді
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Організація активної молоді

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Організація активної молоді

 1. 1. Автор : Михайлова КатеринаУчениця 10 класуКерівникМалиновська Н.В.Заступник директора з ВР
 2. 2. Що ми хочемо від цього проекту:Пізнавати себе, свої здібностіі постійновдосконалюватися;Пізнавати, берегти, любитиУкраїну,край , природу;Шанувати гідність старших,власну гідність , дбати промолодших;Бути добрим, справедливим,чемним в ставленні до себета інших.Дотримуватися норметикету, культури поведінки;Пам’ятати. Що людина –Творець свого життя!!!
 3. 3. Голови учнівської організації Заступники Актив ради СеркретарКультурно - Спортивно - масовий масовий навчальний
 4. 4. Відпові Розподі дає заПланує ляє підготоі веде завдан вкузбори ня між майбут ради; активо ніх м; проекті в. Повноваження голів учнівської організації:
 5. 5. Керують роботою секторів. Особисто відповідаюПредставля ть за ють свої основні звіти. напрямки роботи самоврядув ання. Збирають ідеї колег стосовно роботи самоврядування і представляють їх на зборах активу.
 6. 6. • Рослини – наші старовинні друзі і цілителі, які очищають повітря від вуглекислого газу і збагачують його киснем, вбирають шкідливі речовини з грунту і збирають пил, заглушають гучні звуки і створюють тінь. Але крім безперечного хімічної взаємодії з навколишнім середовищем, рослини вступають у метафізичний контакт, про який так люблять розмірковувати флористи. Вони впевнені, що рослини – живі істоти, що володіють значним біополем, яке впливає на людину.
 7. 7. Неодноразово чули від батьків чи просто старших людей, що сучасне поколінняне зовсім таке, яким його хотілося б бачити. Звичайно, за радянських часівформування молоді відбувалося шляхом відкритої пропаганди чи просто звичнихнаказів. Сьогодні ж моральна культура змушена виживати сама, а молодь інколипросто не має ні можливостей, ні бажання щось робити в цьому плані.Думки про гроші, кар’єру і бізнес переважають, культура і ввічливість відходятьна другий план. "Мені здається, що молодь сьогодні, особливо наше покоління,не має таких впевнених моральних принципів, думок, переконань, як мали нашібатьки. У такому разі виникає війна поколінь, бунт молоді, її постійнезвинувачення у чомусь…‖ – почули при розмові з однією молодою особою. Хочане можна стверджувати, що думки з питань моралі та культури сучасної молодізбігатимуться.Моральна культура — це найголовніший компонент духовного життя людини,який характеризує її досягнення в оволодіванні основами моралі як сукупностіпринципів, вимог, норм, правил, які регулюють поведінку в усіх сферах її життя.
 8. 8. Любов - це почуття, яке Бог дав лише найкращому своєму творінню – людині. З любові твориться усе прекрасне на Землі . Людина приходить на планету, щоб залишити після себе добру пам’ять. Життя дуже коротке , тому треба поспішати творити добро. ― Давайте залишатися людьми, бо це мистецтво – щонайвище в світі…‖ – писала Валентина Малишко.Отже, усе добро, яке на світі , твориться від любові до ближнього , до хмаринки і тваринки,до рідної землі і всього сущого.
 9. 9. Щастя – це поняття, що означає такий моральний стан людини, який відповідає найбільшому внутрішньому задоволенню умовами свого життя. Щаслива людина живе повно осмислено, радіє кожному дню,кожній зустрічі. Щоб бути щасливим, необхідно постійно налаштовувати себе на позитивні емоції, уміти радіти найменшій дрібниці,бути щедрим на добре слово.Звичайно ж , нормальна людина не може бути щасливою щохвилини. Кожен своє щастя будує по-своєму.Отже, кожна людина може бути щасливою тільки тоді, коли зрозуміє, де шукати своє щастя, і докладе зусиль у цих пошуках. Кожен із нас є ковалем свого щастя.
 10. 10. Кожна людина повинна ставити перед собою цілі. Вони мають бути великими, але важливо,щоб ці великі цілі були розділені на маленькі кроки, що, немов сходинки,до ведуть до мети.Прикладом постійної боротьби,маленьких та великих перемог може бути життя видатної української письменниці Лесі Українки. Ця тендітна,виснажена хворобою жінка постійно боролася зі страшним болем,із важкими обставинами життя – і здобувала перемогу . Вона не плакала, не скаржилася на долю, а мужньо йшла вперед,крок за кроком долаючи перешкоди.Кожен з нас повинен памятати ,що фініш у справах має бути поштовхом до звершень. Лише за таких умов наше життя буде яскравим,сповненим радості пізнання і перемог.

×