Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
привітання
привітання
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 6 Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Anzeige

news.november

  1. 1. Виконавча рада 2014-2015 Богдан Гутиря Президент локального комітету Ярина Савчук Віце-президент з вхідних стажувань Андрій Семаль Віце-президент з вихідних стажувань Христина Чебаненко Віце-президент з управління талантами Віталій Касянчук Віце-президент з Фінансів та легальності Аня Матіїшин Віце-президент з маркетингу
  2. 2. 15-16 листопада 2014 EB 15-16 Elections Побажаємо Христині, eLCP15-16,мудрих і виважених рішень , адже попереду більше року важкої праці задля нових досягнень.
  3. 3. 5 листопада уже історичний день myaiesec.netофіційно закритий і відбувається перенесення всіх даних в нову систему. Сподіваємось з нею айсекеришвидко знайдуть спільну мову і всякі «жучки» не заважатимуть :)
  4. 4. Якщо у вас виникла ідея і ви її хочете реалізувати з AIESECом, чи просто знаєте як можете бути корисні ЛК (і хочете цього) Не зволікайте! Мемберилокального комітету завжди раді познайомитись, поспілкуватись і попрацювати разом з аламніками. А тим часом нагадую, що Два рази на місяць LCM четвер, 18:00 –19:30 найближчий вже завтра Раз на місяць LFP п’ятниця 19:00 найближча 28.11 3-4 січня 2015 року –Alumni Event Стажування –доступно завжди!
  5. 5. Привіт! Мене звати Іра і я була рада працювати з вами близько шести місяців як Аламніменеджер та ще майже рік до того, будучи Президентом. Мені було приємно спілкуватись з вами, дізнаватись про ваш AIESEC та знайомити вас з теперішнім) Було нелегко, ця посада вимагає терпіння, адже ми, аламніки, такі вибагливі) І це правда, адже хочеться (вам і мені), щоб організація працювала все краще й краще, більш професійно, без банальних помилок, які часто мають місце. Не знаю, що думаєте ви, та я вважаю, що справилась з цією роботою) Дякую вам за відкритість та допомогу –це дійсно важливо бачити, що хтось цінує те що робиться; за зауваження -адже вони змушували докладати зусиль і доказувати, що все в організації гаразд і ми працюємо. Хочеться значно частіше бачити ініціативу та підтримку від аламнідля теперішнього ЛК, приходьте на зустрічі та заходи, особливо коли вони організовуються для випускників. Залишайтесь все тими ж агентами позитивних змін, якими прагнули стати будучи ще студентом! З усіма найкращими і найтеплішими емоціями, Іра

×