Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ
У СФЕРІ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ПРОЕКТ З ПІДТРИМКИ РЕФОРМ СИСТЕМИ ПРАВОСУДДЯ ТА БОРОТЬБИ
ІЗ КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПОРЯДКУ
ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ
 Державний контроль здійснюється лише уповноваженими на це...
МОНІТОРИНГ
 Моніторингом є зовнішнє спостереження за господарською діяльністю та її
наслідками, яке здійснюється уповнова...
ПЕРЕВІРКА
 Перевірка проводиться за наслідками моніторингу, у разі наявності
підозри, що суб’єкт господарювання порушує в...
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕВІРКИ
 Перевірка здійснюється виключно на підставі рішення суду.
 Підставами звернення до суду з позовно...
ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРКИ
 Перевірка здійснюється у межах, визначених рішенням суду.
 Перевірка здійснюється за місце...
НАСЛІДКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРКИ
 Акт перевірки складається у разі встановлення перевіркою порушень
порядку здійснення відпо...
8
Дякуємо за увагу!
Із законодавчими ініціативами
Одеського пакету реформ
можна ознайомитися на сайті
www.uareformers.com
...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

державний контроль у сфері господарювання

334 Aufrufe

Veröffentlicht am

презентація законопроекту про державний контроль у сфері господарювання, розроблений в Одеському пакеті реформ

Veröffentlicht in: Recht
  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

державний контроль у сфері господарювання

  1. 1. ДЕРЖАВНИЙ КОНТРОЛЬ У СФЕРІ ГОСПОДАРЮВАННЯ ПРОЕКТ З ПІДТРИМКИ РЕФОРМ СИСТЕМИ ПРАВОСУДДЯ ТА БОРОТЬБИ ІЗ КОРУПЦІЄЮ В УКРАЇНІ
  2. 2. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПОРЯДКУ ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ  Державний контроль здійснюється лише уповноваженими на це законом державними органами.  Формами державного контролю є моніторинг та перевірка.  Закон встановлює перелік видів діяльності, що підлягають контролю, компетенцію відповідних державних органів та наслідки, що можуть застосовуватися в разі встановлення порушення законодавства.  Спеціальним законодавством регулюється порядок здійснення контролю органами фіскальної служби; Національним банком України; Рахунковою палатою України; фінансовий моніторинг; страховий нагляд; нагляд у сфері цивільної авіації, контроль при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання, прокурорського нагляду, досудового слідства і правосуддя.
  3. 3. МОНІТОРИНГ  Моніторингом є зовнішнє спостереження за господарською діяльністю та її наслідками, яке здійснюється уповноваженим державним органом та не потребує залучення відповідного суб’єкту господарювання.  Способами здійснення моніторингу є збирання відповідних відомостей та їх наступний аналіз.  Відомості, що збираються під час моніторингу повинні походити з відкритих джерел (реєстрів, кадастрів).  Порядок, обсяг, спосіб, періодичність (або безперервність) проведення моніторингу визначається відповідним органом державного контролю.  Моніторинг не повинен перешкоджати здійсненню господарської діяльності, призводити до втрат суб’єкту господарювання та розголошенню його конфіденційної інформації.
  4. 4. ПЕРЕВІРКА  Перевірка проводиться за наслідками моніторингу, у разі наявності підозри, що суб’єкт господарювання порушує встановлені норми.  Перевірка полягає у встановленні компетентним державним органом фактичного стану дотримання суб’єктом господарювання встановлених законом вимог з безпосереднім залученням такого суб’єкту до проведення контрольних дій.  Встановлені законодавством критерії визначають ступені ризику, пов’язані із ними питання, що підлягають з’ясуванню та заходи контролю, що це забезпечують.  Перелік конкретних питань та відповідних заходів контролю визначає орган державного контролю.
  5. 5. ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕВІРКИ  Перевірка здійснюється виключно на підставі рішення суду.  Підставами звернення до суду з позовною заявою є:  - встановлення під час здійснення моніторингу відомостей, що свідчать про порушення суб’єктом господарювання встановлених правил;  - відсутність інформації про виконання суб'єктом господарювання раніше виданого розпорядження про усунення порушень вимог законодавства;  - реальна небезпека завдання або фактичне завдання істотної шкоди.  Суд своїм рішенням надає дозвіл на проведення перевірки, встановлює предмет перевірки та відповідні контрольні заходи.  Суб'єкт господарювання приймає участь у відповідному судовому засіданні та повинен отримати копію прийнятого судом рішення.
  6. 6. ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРКИ  Перевірка здійснюється у межах, визначених рішенням суду.  Перевірка здійснюється за місцем знаходження суб’єкта господарювання.  Забороняється проводити перевірку у нічний час, вихідні та святкові дні за винятком певних випадків.  Строк здійснення перевірки не може перевищувати 10 робочих днів (а для мікро- та малого підприємництва – 5 робочих днів), з можливістю однократного продовження.  Перевірка проводиться у присутності уповноважених осіб після пред’явлення направлення на перевірку, службових посвідчень та відмітки у журналі перевірок.  Під час перевірки можуть застосовуватися технічні засоби.
  7. 7. НАСЛІДКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРКИ  Акт перевірки складається у разі встановлення перевіркою порушень порядку здійснення відповідного виду господарської діяльності.  Суб’єкт господарювання може надати свої зауваження та заперечити до такого акту та оскаржити його до адміністративного суду, як рішення суб’єкту владних повноважень.  На підставі акуту перевірки приймається розпорядження про усунення виявлених порушень яким можуть накладатися відповідні санкції.  У разі наявності ознак адміністративного правопорушення або кримінального злочину, матеріали перевірки передаються уповноваженим органам.  У певних випадках приймається рішення про призупинення виробництва.
  8. 8. 8 Дякуємо за увагу! Із законодавчими ініціативами Одеського пакету реформ можна ознайомитися на сайті www.uareformers.com Одеська обласна державна адміністрація за підтримки IDLO та IDF Reforms Lab

×