Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
8 LEKCÍ BANKOVNÍHO KARATE
OD japonskYch mistruOD japonskYch mistru
oo
‘‘
Postoje1.Postoje1.
Základem v karate i v komunikaci
s bankou jsou postoje.
Musíte se umět bránit
a být připravení na výpad...
UderyUdery‘
Když si ujasníte svůj postoj,
můžete se naučit správné údery.
Musíte zasáhnout místa,
kterými proudí životní e...
KRYTYKRYTY
Váš protivník se bude
samozřejmě bránit.
Chcete ho přeci připravit
o čest a peníze za poplatky!
U krytí je důle...
SEKYSEKY
Po úspěšném vykrytí můžete
přejít do efektivního protiútoku.
Sekněte se starou bankou!
A jeste si i muzu
pozadat
...
KOPYKOPY
Ještě účinnější než útoky rukama
jsou kopy. Jejich údery
jsou silnější a vašeho protivníka
vyvedou z rovnováhy – ...
Mista zasahu hlavaMista zasahu hlava
Útoky musíte umět i správně cílit.
Mistři karate říkají:
„Ukažte protivníkovi,
že jeh...
Tělo protivníka má spoustu
citlivých míst, i když se může zdát,
že starým bankám některá
chybí – například páteř.
Podle vš...
prehledna
ZUNO Mobile
banking aplikace
Online banking,
ve kterem
vsechno vyridite
Pomoc a rady
na socialnich
sitich
uderov...
Přestaňte bojovat se starými bankami a přeneste si půjčku
do ZUNO. Snížíme vám úrok až na 6,9 % ročně,
takže celkově zapla...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

8 lekcí bankovního karate od japonských mistrů

963 Aufrufe

Veröffentlicht am

Karate je dávnověké bojové umění. Je skoro stejně staré jako myšlení starých bank. Co vás může naučit při souboji se starou bankou?

Veröffentlicht in: Lifestyle
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

8 lekcí bankovního karate od japonských mistrů

 1. 1. 8 LEKCÍ BANKOVNÍHO KARATE OD japonskYch mistruOD japonskYch mistru oo ‘‘
 2. 2. Postoje1.Postoje1. Základem v karate i v komunikaci s bankou jsou postoje. Musíte se umět bránit a být připravení na výpad protivníka. Ukažte svůj postoj a dejte bance najevo, za čím si stojíte. Odmitam sloziTe podminky
 3. 3. UderyUdery‘ Když si ujasníte svůj postoj, můžete se naučit správné údery. Musíte zasáhnout místa, kterými proudí životní energie starých bank. ‘ nulove poplatky 22..
 4. 4. KRYTYKRYTY Váš protivník se bude samozřejmě bránit. Chcete ho přeci připravit o čest a peníze za poplatky! U krytí je důležité odvést útočníkovu energii mimo cíl – útok tak vyjde naprázdno. Mistři karate doporučují tento kryt: Nemuzete odejit Mate u nas pujcku prenesu si ji do ZUNOa sníizi mi ú urok. 33 ..
 5. 5. SEKYSEKY Po úspěšném vykrytí můžete přejít do efektivního protiútoku. Sekněte se starou bankou! A jeste si i muzu pozadat o penize navic!“) 44..
 6. 6. KOPYKOPY Ještě účinnější než útoky rukama jsou kopy. Jejich údery jsou silnější a vašeho protivníka vyvedou z rovnováhy – doslova. Navic uzž nikdy nemusim jit na pobocku.“)55..
 7. 7. Mista zasahu hlavaMista zasahu hlava Útoky musíte umět i správně cílit. Mistři karate říkají: „Ukažte protivníkovi, že jeho pravidla boje jsou postavená na hlavu. Zmaťte ho!“ neprijde vam divne ze platim za veci ktere si spravuju sam v online bankingu --‘‘‘‘66..
 8. 8. Tělo protivníka má spoustu citlivých míst, i když se může zdát, že starým bankám některá chybí – například páteř. Podle všeho ale břicho mají stále. Posuďte na tomto úderu: a to mate zaludek takhle lidi zavadet Mista zasahu brichoMista zasahu bricho--‘‘‘‘77.. ˇˇ
 9. 9. prehledna ZUNO Mobile banking aplikace Online banking, ve kterem vsechno vyridite Pomoc a rady na socialnich sitich uderove plochyuderove plochy Musíte také vědět, čím zasáhnout protivníka tak, aby měl váš výpad co největší efekt. V bance nepomáhají sevřené pěsti, proto mistři karate doporučují bojovat tím, co staré banky nemají šanci vykrýt. ‘ ‘‘ ‘88..
 10. 10. Přestaňte bojovat se starými bankami a přeneste si půjčku do ZUNO. Snížíme vám úrok až na 6,9 % ročně, takže celkově zaplatíte méně. zuno.cz/blog zuno.cz @zunocz zunocz www.zuno.cz

×