Anzeige
Anzeige

Más contenido relacionado

Anzeige

Bloglar ve Pazarlama @ Bumerang Blog Ödülleri

 1. Bloglar ve Pazarlama @yucezerey
 2. ık Bloggerlara FACEBOOK Sö yl e g üz el bi r sa nd güzel bir paket Blogger Etkinliği OLmazsa Olmaz FUNPAGE KPI’IMIZ yapsak yollasak 1.000.000 Efsane olmaz mı? (YALNIZ BİR MİLYON) fe la n İNT ERNET ÇOK ÖNEMLİ.İ. Herkes bir Mecra içerik = f (hikaye) Bu ne lan? İNTERNET ÇOK ÖNEML BA? NASIL OLURDU ACA FACEBOOK’TA TOPLULUK HERKES FACEBOOK BİR ÜLKE PAYLAŞIRDI ? OLUŞTURMAK OLSAYDI ??? PA YL AŞ MA NIN VA ES AS OL DU ĞU V Y! AY! İ. HER ŞEYDEN ÖNEML BİR ÜL KE !!! VAY ! FACEBOOK’TA YA P EV E GİT ME GE RE KİR SE AM A BU NU “4. NİYE DEĞİLİZ!?” Büy ük hav uç ver elim , gel sinl eR, sonr a eng age olu ruz diyo ruz . 5. YiZ... BU YA KL AŞ IM FA RK IMI OR TA YA KO YA R.. . .M I .. ACABA!? İçerik Arasak çok ama çok ama çok önemli. Kampanyayı yazar mı? İ. İst iyo rum ki Blogger KİT ÇOK ÖNEML He r ma rk an ın bi r Ca nne s’d a hep ber abe r Blogger KİT ÇOK ÖNEML İ. hi ka ye si ol ma lı . sah ney e çık alı m!
 3. Moda Kendi nereden dikecek, pazardan almış kına elbisesini! Yemek Aret, ne anlar Necla Tiramisu yapmaktan? Magazin İzzet Y. ile Nihat D.‘nın olayı beni ciddi ciddi bizim herifle ilgili işkillendirdi. z Annelik Her yerde çocuğun biberonunu unutuyor, çocuk aç, sefil bir de kendine anne diyor.
 4. Futbol... Ekonomi...
 5. Teknoloji.. İlişkiler... Spor... Moda... Eğlence... Müzik...
 6. Haftasonu Gerçekten Maç Hangi Sushi Kursuna beraberler Hazırlanacağım? Ne oldu?... hisseyi miymişler? Kampanya alsam? patlamış!
 7. Her Yerde Hikaye Var!
 8. Tüketici Hikayeleri
 9. İçerik = f(hikaye)
 10. Blog = f(İçerik)
 11. İçerik Spor Ekonomi Moda Futbol Müzik Magazin Yemek Pazarlama
 12. Marka Hikayeleri Doğru Doğru Hedef Kitle Mecra Doğru Format Tüketici Hikayeleri
 13. İlk slide 50-60 follower Sunumu iphone ile Onu bunu boşver çok anlaşılmadı gelir artık yapmak çok ezik de internet lan sanki sunumdan sonra değil mi ya ? nereye gidiyor? @yucezerey
Anzeige