Anzeige

Realus Scrum naudojimas imonese (2010-06-29_07-01)

Product Manager, CTO, Agile evangelist in Lithuania! um WoraPay Inc., Agile Lietuva, Vilnius University
2. Jul 2010
Anzeige

Más contenido relacionado

Similar a Realus Scrum naudojimas imonese (2010-06-29_07-01)(20)

Anzeige

Más de Vaidas Adomauskas(17)

Anzeige

Realus Scrum naudojimas imonese (2010-06-29_07-01)

Hinweis der Redaktion

  1. Adform yra interneto reklamos planavimo, valdymo,apskaitos ir optimizacijos sistema. Labiau įprasta angliškai:AdServingandWebAnalyticsprovider.Tikiuosi, kad dauguma jūsų aiškiai suvokia, kad internetas pagrinde yra skirtas reklamai, o interneto verslai pagrinde yra reklamos stendai. Interneto marketingas yra nauja sritis, dinamiška, nuolat auganti, panaudojanti naujausias technologijas.Tokie produktai, kaip mūsų, realizuoja techninę šiuolaikiško interneto marketingo pusę. Esame neatsiejama išvystytų interneto rinkų verslo ekosistemos dalis.
  2. Šioje schemoje parodyta mūsų produkto architektūra bei sąveika su kitomis šalimis interneto ekosistemoje. Nesiveliant į detales, akcentuosiu tik tai, kad vystome ir eksploatuojame produktą – kompleksišką daugiapakopę sistemą. Sistema pasižymi aukšto prieinamumo ir našumo charakteristikomis, apdoroja ir saugo didelius duomenų kiekius. Mūsų išorinės el. paslaugos apdoroja apie 400 milijonų įvykių per parą.
  3. Taigi reziumuojant:Verslo modelis yra Softwareas a Service. Elektroninės paslaugos ir hostingas. Mūsų kompanijos kilmės ir pradinės rinkos šalis yra Danija. Tačiau šiuo metu kompanija dirba visoje Skandinavijos rinkoje, plečiasi per Europa ir pagalvojame apie Aziją Kompanija turi filialus skirtingose Europos šalyse, tačiau gamyba yra koncentruota Lietuvoje.Vystome 6 posistemes, kaip atskirus produktus. Dirba 7 judriosios komandos. Adaptuojame ir dirbame pagal SCRUM
Anzeige