Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

2.як залучити до дій інших

1.349 Aufrufe

Veröffentlicht am

Veröffentlicht in: Bildung
  • Als Erste(r) kommentieren

2.як залучити до дій інших

  1. 1. •розширити і поглибити логічне пізнання проблеми; •формувати соціальний досвід; •популяризувати ідеї; •узагальнити, сформулювати і обговорити результати діяльності.
  2. 2. № Назва екокоманди Кількість витраченої води за тиждень до вивчення теми (в літрах) Кількість витраченої води за тиждень після вивчення теми (в літрах) Різниця (літрів) 1. “Капітошки” 19370 18785 585 2. “Дбайки” 16450 16320 130 3. “Чистюльки” 25420 25080 340
  3. 3. випускаємо стінгазету пишемо лист створюємо колаж готуємо пам'ятки влаштовуємо фотовиставку
  4. 4. 1.Обговорити в групах, які є ідеї щодо проекту й чому втілення задуму важливе для нашої країни, планети. 2.Вирішити, які кроки треба зробити для втілення задуму. 3.Визначитись, як будете працювати над проектом: на уроці чи після нього, хто і що буде робити. 4.Втілити свій задум. 5.Підготувати презентацію результатів роботи.
  5. 5. -Що нового ви дізналися, працюючи над темою “ Важливість води для людини та скорочення її витрат ”? -Що було для вас важливим ? -Про що ви хотіли б дізнатися більше? -Що ви навчилися робити для збереження води? -Які зміни сталися у вашому способі життя та поведінці? -Що це дало особисто кожному з вас? -Що було складним у роботі вдома та в класі?Як ви долали труднощі?

×