Anzeige
Anzeige

Más contenido relacionado

Último(20)

Anzeige

Портфоліо А.Гулящої.pptx

 1. Благовіщенський академічний ліцей «Лідер» Портфоліо вчителя української мови і літератури та педагога – організатора Гулящої Анни Юріївни Моє життя, як аркуш й олівець. Щось вписую, а щось стираю, Так хочеться, щоб весь цей папірець Був списаний спочатку і до краю.
 2. Візитна картка Дата народження: 17.05.1992 р. Освіта: вища, закінчила Уманський педагогічний університет ім. П.Тичини Спеціальність: українська мова і література та зарубіжна література Спеціалізація: українознавство Місце роботи: Благовіщенський академічний ліцей «Лідер» Посада: педагог-організатор, вчитель української мови та літератури Стаж роботи: 11 років Категорія:спеціа аліст I кв.категорія Рік атестації: 2018
 3. Педагогічне кредо: «До хорошого уроку вчитель готується все життя». В.Сухомлинський Відшукати напрямки здібностей, допомогти зрозуміти себе, повірити в свої можливості, пізнати себе і навколишній світ - це й є мистецтво педагогіки та психології. В.Моляко
 4. Життєве кредо Так! Треба йти. Іти і не зламатись. І бути завжди сильною в житті. Упасти-потім швидко-швидко встати. Бо можна і спіткнутись на путі. Олена Шарга
 5. Тема над якою працюю: «Розвиток творчої особистості учня на уроках української мови та літератури із запровадженням нових педагогічних технологій» Актульність теми: - забезпечує умови для розвитку креативної особистості дитини; - сприяє формуванню та розвитку інноваційної особистості, яка спроможна повноцінно реалізуватися в житті; - робить можливим оригінальний підхід до побудови структури сучасного уроку; - сприяє позитивній мотивації учнів до пізнавальної діяльності, потребі в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні; - стимулює до самостійного пошуку нової інформації
 6. Мета досвіду: 1. Підвищення рівня навчання учнів з української мови та літератури. 2.Створення атмосфери співробітництва, взаємодії вчителя та учня. 3.Формування пізнавальних умінь і навичок 4.Формування потреби в самопізнанні , самореалізації. 5.Виховання свідомого громадянина-патріота.
 7. Ніколи не зупинятися на досягнутому Ділитися з дітьми своїм досвідом Впроваджувати нові форми і методи роботи Намагатися бути прикладом для дітей у всьому Займатися самоосвітою: вчити і вчитися самій Правила педагогічної майстерності
 8. Формування ключових компетентностей учнів на уроках української мови та літератури
 9. Принципи роботи Індивідуальний характер Систематичність, різноманіття Гласність Єдність вимог Всебічність Об’єктивність Диференційова ний підхід Якщо я чую, бачу, обговорюю й роблю, - Я здобуваю знання і навички. Якщо я передаю знання і досвід іншим, Я стаю майстром.
 10. Впроваджую на уроках: Хмарини слів Кольорова хмара зі слів приковує погляд до об'єкта і змушує нас зосередиться на матеріалі. Хмара містить в собі як візуальну інформацію (наприклад, форма хмари), так і смислове навантаження - сам текст. Хмара слів краще запам'ятовується.
 11. Ментальні карти ідеально підходять для використання на уроках, можуть бути застосовані у будь-яких видах завдань, залучають учнів різного віку до активного творчого мислення, організації й вирішення проблем. Гнучкість цих карт дозволяє розглядати будь- яку тему або навчальне питання.
 12. Використання віртуальної дошки Jamboard
 13. Створення та робота з вправами у Wordwall
 14. Використання онлайн-дошки Padlet
 15. Кубик Блума
 16. Педагогічні прийоми, які використовую на уроках
 17. Працюю, впроваджуючи: Інноваційні технології Інтерактивні методи навчання Психолого-педагогічні прийоми Нестандартні уроки
 18. Творчі вправи та завдання Застосування творчих вправ та завдань на уроках дає поштовх до розвитку учня, що передбачає поступове зростання його організаційної й розумової самостійності, стимулювання уяви, інтересу до книг, творів мистецтва, природи, тобто розвиток особистості в цілому.
 19. Ігрові завдання – шлях до підвищення пізнавальної діяльності, мотивації учнів до вивчення навчального предмету Використання лінгвістичних ігор: кросворд, вікторина, аукціон, інтелектуальний конкурс, лінгвістична загадка, лінгвістична задача, «Сходи», «Перехрестя», ребус, «Ти – редактор», «Зайвина», «Спіймай помилку», «Вірю – не вірю», «Визбирувач», «Сортування», «Найрозумніший», «Навчальна дуель», «Останнє слово – за тобою», «Хто швидше», «Лінгвоестафета» та інші.
 20. Результативність використання інноваційних технологій Активність під час віповідей Кількість оцінок на уроці Активність під час уроку Кожен для себе взяв необхідне Емоційний стан дитини За короткий час опановується багато нового матеріалу
 21. Педагогічна діяльність У своїй роботі використовую такі активні форми роботи: - інтегровані (міжпредметні) уроки; - уроки-дискусії (урок-діалог, урок-диспут); - урок запитань і відповідей, урок-практикум, - урок - прес-конференція; - уроки-дослідження (урок-знайомство, урок - панорама ідей, урок- пошук, урок "Що? Де? Коли?"); - уроки-звіти (урок-аукціон, урок-інтерв’ю, урок-ерудит, урок- огляд знань, урок-презентація; - уроки-змагання (урок - брейнг-ринг, урок-вікторина, урок - мозкова атака, урок-турнір); - уроки-мандрівки (урок-екскурс, урок-екскурсія, урок-марафон, урок-подорож).
 22. Структурна схема технологій Інтерактивні технології Компетентнісний підхід до навчання Діалогічний підхід в освіті Створення ситуації успіху
 23. Творчі здобутки
 24. Публікації на освітніх платформах
 25. Перемоги в олімпіадах та конкурсах Переможниця III (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури в 2022/2023 навчальному році». Нагороджено дипломом ІІІ ступеня Литвин Єлизавету Юріївну - ученицю 8-І класу
 26. 5 лютого 2022 року на базі комунального закладу «Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради» відбулося нагородження переможців ІІІ (обласного) та ІV етапів ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з метою популяризації творчої спадщини Кобзаря. За результатами ІІІ (обласного) етапу переможцями стали 30 учасників. Серед них учениця Благовіщенського ліцею «Лідер» - Литвин Єлизавета, яка зайняла ІІ місце.
 27. Диплом І ступеня отримала Литвин Єлизавета Юріївна – учениця 8-І класу Благовіщенського академічного ліцею "Лідер" Благовіщенської міської ради Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».
 28. Робота на уроках
 29. Плани на майбутнє - Підвищувати свій професійний рівень і не зупинятися на досягнутому. - Впроваджувати в навчально-виховний процес інноваційні методики викладання української мови. - Створити комфортні умови навчання. - Стимулювати учнів до вільних висловлювань. - - Сприяти любові до мистецтва слова, загальної ерудиції учнів.
 30. Моя робота як педагога-організатора
 31. Виховна проблема школи: «Виховання особистості, орієнтованої на загальнолюдські, соціокультурні та національні цінності в умовах Нової української школи»
 32. Тема над якою працюю як педагог-організатор: «Шляхи формування національної свідомості і загальнолюдських якостей школярів в умовах розвитку української державності»
 33. Кредо педагога-організатора: «Найважливіше у педагогічній діяльності – це гармонія у стосунках з учнями, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення»
 34. Творчі здобутки
 35. Виховні заходи
 36. Акції на підтримку ЗСУ
 37. Дякую за увагу!
Anzeige