4 клас. Корнієнко. Урок 6. Середовище текстового редактора. Відкриття та створення текстового документа. Збереження текстового документа
1. Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №6
Тема. Середовище текстового редактора. Відкриття та створення
текстового документа. Збереження текстового документа..
Мета:
навчальна:ознайомитиучнів з правилами введення і редагування тексту;
сформувативміння вводити і редагувати текст; удосконалювати навички
роботи з текстовим процесором;
розвивальна: розвивати мислення, увагу; формувати вміння
узагальнювати, міркувати;
виховна: виховувати увагу, грамотність.
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь і навичок.
Обладнаннята наочність:дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення:Microsoft Office Word.
Хід уроку
І. Організаційний етап
привітання
перевірка присутніх
перевірка готовностіучнів до уроку
ІІ. Мотиваціяпізнавальноїдіяльності.
— Як ви вже знаєте, текстовий процесор — це одна з найважливіших
комп’ютерних програм, якою має володіти кожна освічена людина. Для цього ви
маєте опанувати основнінавички роботиз текстовимидокументами та знати правила
введення тексту.
Відгадайребус:
ІІІ. Повідомленнятеми, цілей, завдань уроку
ІV. Вивченнянового матеріалу
Розповідь учителя(з демонструванням презентації на екрані)
2. Робота з підручником:§ 6.
V. Фізкультхвилинка
А ми зовсім не втомились!Вправо, вліво подивились,
Встали. Спинку розігнули, руки вгорупідтягнули.
Опустили їх на боки та надули свої щоки.
Видихнули та присіли. Підстрибнули і на місце сіли.
VІ. Засвоєнняновихзнань, формуваннявмінь
Робота за комп’ютером
1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 32
3) Вправи для очей.
Поглянемо вправо, поглянемо вліво, і вгору, й додолу, і навкруги,
Від праці очі нехай відпочинуть, зарядкудля них я зроблюразів три!
VІІ. Підбиття підсумків уроку
Рефлексія
— Що нового ви дізналися на уроці?
— Що найбільше запам’яталося на уроці?
— Що сподобалося?
VII. Домашнє завдання
Підручник § 6