Anzeige

Кондратюк Ольга.pptx

4. Mar 2023
Anzeige

Más contenido relacionado

Anzeige

Кондратюк Ольга.pptx

  1. «Історичні і сучасні стилі інтер’єру, або шлях від протодизайну до сьогодення» Кондратюк Ольга
  2. Всту п Інтер’єр – це один з найважливіших елементів будь-якого приміщення, який визначає його атмосферу та функціональність. Історія дизайну інтер’єру налічує тисячі років, і за цей час створено безліч стилів, кожен з яких має свої унікальні риси та особливості. У цій презентації ми розглянемо два стилі – один історичний та один сучасний – і порівняємо їх особливості.
  3. Історичний стиль Один з найпопулярніших історичних стилів інтер’єру – це бароко. Він з’явився в Італії в XVI столітті та поширився по всій Європі. Бароко характеризується витонченими формами та складними рельєфами, які виконані з різноманітних матеріалів, таких як мармур, дерево та метал. Також важливим елементом барокового стилю є великі картини, статуї та інші художні елементи, які прикрашають приміщення.
  4. Історичний стиль Інший популярний історичний стиль – це готика. Він з’явився в Європі у XII столітті та характеризується використанням високих арків, складних рельєфів та великої кількості статуй та інших декоративних елементів. Готичний стиль часто використовується для декорування церков та інших релігійних споруд.
  5. Сучасний стиль Сучасний стиль інтер'єру - це динамічний та постійно змінюючийся напрям, який охоплює багато різних підстилей. Одним з найпопулярніших сучасних стилів є мінімалізм.
  6. Мінімалізм Мінімалізм в інтер'єрі характеризується мінімальним використанням деталей та яскравих кольорів. Зазвичай використовуються природні та спокійні кольори, такі як білий, сірий, коричневий. Також характерним є використання геометричних форм та чистих ліній. Основним матеріалом для обробки інтер'єру є дерево, скло та метал.
  7. Сучасний стиль Сучасний стиль інтер'єру не обмежується мінімалізмом, але його основна мета полягає в тому, щоб створити простір, який буде комфортним для проживання та роботи. Часто він використовується для створення вільного простору в квартирах та офісах.
  8. Сучасний стиль Сучасний стиль інтер'єру також відображає поточні тенденції та моду, використовуючи нові матеріали та технології. Він надає перевагу простоті та функціональності, а не розкіші та пишності. Сучасний стиль інтер'єру є важливою частиною сучасного життя і продовжує еволюціонувати разом із змінами суспільства.
Anzeige