Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Воднева
енергетика
Презентація на тему :
Воднева енергетика - це напрям вироблення
та споживання енергії людиною , який
базується на використанні водню у якості
за...
Термін «Воднева енергетика »був
запропонований Джоном Бокрісом під час лекції ,
яку він прочитав у 1970 році в Технічному ...
1.Виробництво
2.Паливні елементи
3.Транспортні засоби
4.Перевірка
технологій
5.Безпека
6.Коди і стандарти
7.Освіта
8.Збері...
Водень допоможе поліпшити
енергетичну безпеку , екологію та
економічне зростання.
Водень - це енергоносій
(наприклад ,елек...
За умов забезпечення виробництва водневою
енергією , одержаною з не вуглецевих джерел ,
викидів діоксиду вуглецю немає зов...
Методи виробництва
На Землі у звичайних умовах
молекулярний водень майже не
зустрічається . Більшість водню на
Землі пов’я...
Воднева енергетика в Україні
Перевагою водневої енергетики для України
могла б стати можливість значного зменшення
енергет...
Приклад автомобіля , який їздить за допомогою
водню.
Приклад водневих колонок
Запитання до призентації
1. Що таке воднева енергетика ?
2. Що таке водень ?
3. Ким був запропонований термін " воднева
ен...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Воднева енергетика

Воднева енергетика

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Воднева енергетика

 1. 1. Воднева енергетика Презентація на тему :
 2. 2. Воднева енергетика - це напрям вироблення та споживання енергії людиною , який базується на використанні водню у якості засобу для накопичення , транспортування та вживання енергії населенням , транспортом та різними виробничими напрямками . Водень обрано як найпоширеніший елемент на поверхні Землі та у космосі ,він має найбільшу енергоємність , а продуктом його згоряння є тільки вода ,що знову вводиться у обіг.
 3. 3. Термін «Воднева енергетика »був запропонований Джоном Бокрісом під час лекції , яку він прочитав у 1970 році в Технічному центрі General Motors . Водень може бути використаний як паливо для будь-яких транспортних засобів ( у тому числі легкових автомобілів та катерів ) , а також для задоволення енергетичних потреб будівель (прилади для безперервного живлення ) і як живлення для побутової техніки . Водню в чистому вигляді у природі майже немає , тож його потрібно виробляти в процесі електролізу води або іншим способом .
 4. 4. 1.Виробництво 2.Паливні елементи 3.Транспортні засоби 4.Перевірка технологій 5.Безпека 6.Коди і стандарти 7.Освіта 8.Зберігання 9.Доставка
 5. 5. Водень допоможе поліпшити енергетичну безпеку , екологію та економічне зростання. Водень - це енергоносій (наприклад ,електрика ) , а не основне джерело енергії (наприклад, вугілля ). Використання водню як палива позитивно вплине на енергетичну безпеку , екологію та економічне зростання . Водень можна отримувати використовуючи найрізноманітніші природні ресурси газ , вугілля , оранічні відходи біопаливо .
 6. 6. За умов забезпечення виробництва водневою енергією , одержаною з не вуглецевих джерел , викидів діоксиду вуглецю немає зовсім. Водень можна виробляти з відновлюваних ресурсів ,а також можна використовувати для зберігання енергії з непостійних джерел. Водень допоможе поліпшити енергетику безпеку (тобто незалежність від країн постачальників ), тому що можна отримати із багатьох первинних джерел енергії , зокрема відновлювальних. У таблиці Менделєєва водень позначають як Н2 .
 7. 7. Методи виробництва На Землі у звичайних умовах молекулярний водень майже не зустрічається . Більшість водню на Землі пов’язана з киснем у воді. Виробництво елементарного водню вимагає переробки носія водню ,наприклад ,викопного палива і води. Витрачаються викопні ресурси та виділяється СО2 ( вуглекислий газ)в подальшому вклад енергії , крім викопного палива ,уже не потрібний.
 8. 8. Воднева енергетика в Україні Перевагою водневої енергетики для України могла б стати можливість значного зменшення енергетичної залежності країни за рахунок перетворення існуючих власних енергетичних ресурсів ( вугілля ,торфу ,біомаси , промислових відходів ) у водень з його подальшим використанням для задоволення енергетичних потреб країни . Перспективи для України є спосіб одержання водню шляхом газифікації вугілля ,запасів якого в Україні достатньо.
 9. 9. Приклад автомобіля , який їздить за допомогою водню.
 10. 10. Приклад водневих колонок
 11. 11. Запитання до призентації 1. Що таке воднева енергетика ? 2. Що таке водень ? 3. Ким був запропонований термін " воднева енергетика " ? 4. Назвіть хоча б три елементи водневої економіки . 5. З чим на Землі повязана більшість водню ?

×