Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Mooc management

результати пошуку масових онлайн-курсів для студентів економічних спеціальностей

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Mooc management

 1. 1. Дистанційні курси НТУ «ХПІ». Підвищення кваліфікації викладачів Пошук масових дистанційних курсів за фахом «Управління та адміністрування» Курс: Основи дистанційного навчання 2017. Іващенко М.М.
 2. 2. Здійснюючи студіювання у напрямку виявлення найбільш оптимального способу залучення студентів у навчання засобами MOOC, було виокремлено наступний перелік відкритих онлайн-курсів (галузь знань «Управління та адміністрування» спеціальність 073 «Менеджмент»):
 3. 3. Coursera Навчання ведеться переважно англійською мовою. Є лекції, що супроводжуються субтитрами, але вони здебільшого іспанською, французькою, рідше російською мовою. Цікавим і корисним для майбутніх фахівців спеціальності 073 «Менеджмент» буде курс викладача Вищої школи економіки Ігоря Кіма «Экономика для неэкономистов» Economics for non-economists
 4. 4. Особисто підписана на канал YouTube, що пропонує перегляд циклу відео даного курсу. Враження від відеолекцій автора: цікаво, змістовно, креативно, легко.
 5. 5. Prometheus Відсутній мовний бар’єр (навчання ведеться українською мовою) Відкриті курси з фаху:
 6. 6. "Економіка для всіх"
 7. 7. "Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні"
 8. 8. "Підприємництво. Власна справа в Україні"
 9. 9. "Основи оподаткування в Україні"
 10. 10. Зазвичай студенти та викладачі намагаються здійснювати пошук відкритих онлайн-курсів, що не викликають психологічного дискомфорту через мовний бар’єр. Для подолання цього страху доречно було б запропонувати студентам та викладачам економічних дисциплін проходження курсу "Бізнес-англійська". Даний курс спрямований на вивчення ключової бізнес- лексики та деяких елементів граматики, які можна використовувати у бізнес-середовищі. Особисто я записана на даний курс, адже намагаюся рухатися далі у вивченні бізнес-англійської та англійської мови в цілому.
 11. 11. LINGVA.SKILLS Соціальний проект «Lingva.Skills» запрошує освітян, студентів та науковців пройти безкоштовні онлайн-курси англійської за допомогою он-лайн технології вивчення іноземних мов від "Академії Навичок" (Skills Academу). Участь у проекті безкоштовна. Для участі в ньому потрібно сформувати колективну заявку від організації та подати дані про всіх бажаючих навчатися. Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи.
 12. 12. «ЕКЗАМЕНАРІУМ» Сумського державного університету 12 квітня 2016 року Сумський державний університет презентував відкриті онлайн- курси "Екзаменаріум", в яких представлені 30 дисциплін за 5 напрямами: економіка; маркетинг; менеджмент; право; фінанси, банківська справа та страхування.
 13. 13. Більшість випускників нашого закладу продовжують своє навчання саме у СумДУ. Даний проект надає додаткові можливості для потенційних абітурієнтів, оскільки при вступі до СумДУ будуть перезараховані успішно завершені дистанційні курси. Напрям навчання «Менеджмент» представлений наступними дисциплінами: English for University Students, Основи теорії систем і системного аналізу, Операційний менеджмент, Вища математика, Історія менеджменту, Теорія організації, Основи екології, Державне і регіональне управління, Управління персоналом.
 14. 14. Khan Academy «Відкрита» онлайн-платформа, для початку занять не потрібна реєстрація безпосередньо на ресурсі, вистачить облікового запису Google або Facebook. На сайті представлені короткі (5–15 хвилин) відеоуроки з різних дисциплін. У роликах у доступній формі (швидше навіть в ігровій) пояснюються матеріали.
 15. 15. Існує можливість не просто прослухати матеріал, а й пройти тести для закріплення отриманих знань. Відео дозволяє вивчити будь-яку дисципліну з самих азів. Уроки проводяться англійською, але доповнюються субтитрами на багатьох мовах. Існує русифікована версія «Академії», що постійно поповнюються матеріалами.
 16. 16. Тож, інтеграція традиційного навчально- виховного процесу підготовки майбутніх фахівців за фахом «Управління та адміністрування» із вище перерахованими онлайн- курсами сприятиме швидшому та ефективнішому просуванню в опануванні професії.

×