Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Еко-стиль в архітектурі
Підготувала студентка групи
ТУ-3-11 Дударенко Віта
Однією з найважливіших тенденцій розвитку
сучасного суспільства є підвищена увага
до безпеки навколишнього середовища та
е...
Екологічний стиль нині користується успіхом, тому -
що наближає людей до природи. У таких
інтер'єрах лише натуральні матер...
Можна сміливо заявляти, що сьогодні тенденція
екологічного стилю в дизайні все більше дієва,
ніж навіть як такий широкий н...
Стеля - тут недоречна ліпнина, вона не повинна бути надто
яскравою. Далі необхідна люстра, яка не повинна бути
занадто хит...
Виглядає відмінно екостиль, якщо в ньому
присутній акваріум, камін, або фонтан. У
ролі аксесуарів доречні глиняні тарілки,...
Характеристика еко-стилю в архітектурі.
Характеристика еко-стилю в архітектурі.
Характеристика еко-стилю в архітектурі.
Характеристика еко-стилю в архітектурі.
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Характеристика еко-стилю в архітектурі.

Екологічний стиль нині користується успіхом, тому - що наближає людей до природи. У таких інтер'єрах лише натуральні матеріали. Безліч світових готельних мереж, в даний час прийшли до висновку, що клієнту куди приємніше бачити, наприклад, покриття підлоги під камінь, дерево або солому, ніж нехай і дизайнерський, але, все ж, метал .На підлозі можна постелити килим ручної роботи або рогожку, і це додасть приміщенню затишку та теплоти.

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

Характеристика еко-стилю в архітектурі.

  1. 1. Еко-стиль в архітектурі Підготувала студентка групи ТУ-3-11 Дударенко Віта
  2. 2. Однією з найважливіших тенденцій розвитку сучасного суспільства є підвищена увага до безпеки навколишнього середовища та екологічності. Інтер'єр в екостилі, відрізняється і багатофункціональністю, і простотою.
  3. 3. Екологічний стиль нині користується успіхом, тому - що наближає людей до природи. У таких інтер'єрах лише натуральні матеріали. Безліч світових готельних мереж, в даний час прийшли до висновку, що клієнту куди приємніше бачити, наприклад, покриття підлоги під камінь, дерево або солому, ніж нехай і дизайнерський, але, все ж, метал .На підлозі можна постелити килим ручної роботи або рогожку, і це додасть приміщенню затишку та теплоти.
  4. 4. Можна сміливо заявляти, що сьогодні тенденція екологічного стилю в дизайні все більше дієва, ніж навіть як такий широкий напрямок, як хай-тек. Наслідуючи приклад екологічного стилю. У дизайні інтер'єру, стіни виділяють декоративним каменем, дерев'яними панелями, штукатуркою. Шпалери в яскраву клітинку, тут не вітаються, краще виглядатимуть шпалери,які хоча б імітують натуральні текстури. Загалом, легкий і симпатичний стиль.
  5. 5. Стеля - тут недоречна ліпнина, вона не повинна бути надто яскравою. Далі необхідна люстра, яка не повинна бути занадто хитромудрою. Вона може бути, зроблена з рисового паперу, кришталевою, плетеною, або кованою. Екологічні меблі - це крісло-качалка, гамак, дерев'яний стіл, тумбочка (плетена). Тут прийнятно все, що виконано з природних матеріалів. При бажанні, можна придбати раритетні або зістарені меблі (штучно). Їх колір, повинен зустрічатися в природі, це яблучно - кавовий, бірюзовий, пісочний, зелений, персиковий, сірий, молочний, маковий, сливовий і т. д.
  6. 6. Виглядає відмінно екостиль, якщо в ньому присутній акваріум, камін, або фонтан. У ролі аксесуарів доречні глиняні тарілки, вишивки, засушені квіти у вазах. В екологічному стилі доцільно використовувати - це яскраві бегонії, виноград,кактус, папороть.Краще рослини висаджувати в дерев'яні бочки або розписні горщики.

×