Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

булінг

111

Ähnliche Bücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen

Ähnliche Hörbücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen
 • Als Erste(r) kommentieren

булінг

 1. 1. Булінг – соціальнаБулінг – соціальна проблема всього світупроблема всього світу
 2. 2. Булінг визначається якБулінг визначається як утиск, дискримінація,утиск, дискримінація, цькуваннцькуванн Цей термін означає тривалийЦей термін означає тривалий процес свідомого жорстокогопроцес свідомого жорстокого ставлення (фізичного іставлення (фізичного і психічного) з боку дитини абопсихічного) з боку дитини або групи до іншої дитини абогрупи до іншої дитини або інших дітей.інших дітей.
 3. 3. Форми шкільного булінгу:Форми шкільного булінгу: - систематичні кепкування з будь-якого- систематичні кепкування з будь-якого приводу ( від національносності доприводу ( від національносності до зовнішнього вигляду дитини);зовнішнього вигляду дитини); - задирство;задирство; - фізичні і психічні знущання;фізичні і психічні знущання; - різного виду знущання;різного виду знущання; - бойкот та ігнорування;бойкот та ігнорування; - псування особистих речей.псування особистих речей.
 4. 4. Кібербулінг –Кібербулінг – знущання ззнущання з виористаннямвиористанням електроннихелектронних засобівзасобів комунікаціїкомунікації
 5. 5.  ХлопціХлопці  фізичний булінгфізичний булінг  стусанистусани  поштовхипоштовхи  ДівчатаДівчата  психічний булінгпсихічний булінг  поширення плітокпоширення пліток  Виключення з колаВиключення з кола спілкуванняспілкування
 6. 6.  Якщо ти байдужий до страждань інших, тиЯкщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)  Байдужість - це найвища жорстокість.Байдужість - це найвища жорстокість. (М. Уілсон)(М. Уілсон)  Жорсткість і боязкість - одного поля ягоди.Жорсткість і боязкість - одного поля ягоди. (І. Шевелев)(І. Шевелев)  Віддай людині крихітку себе. За це душаВіддай людині крихітку себе. За це душа поповнюється світлом. (Л. Костенко)поповнюється світлом. (Л. Костенко)  Немає величі там, де нема простоти, добра іНемає величі там, де нема простоти, добра і правди. (Л. Толстой)правди. (Л. Толстой)  Кожного разу, коли тобі чого-небудь дужеКожного разу, коли тобі чого-небудь дуже хочеться, спинись і поміркуй: чи добре те,хочеться, спинись і поміркуй: чи добре те, чого тобі так хочеться. ( Л. Толстой)чого тобі так хочеться. ( Л. Толстой)
 7. 7. Притча про жорстокістьПритча про жорстокість В одному з монастирів Шаоліню майстер навчав учня.В одному з монастирів Шаоліню майстер навчав учня. І якось учень поставив майстру запитання: «Учителю,І якось учень поставив майстру запитання: «Учителю, а як довідатися, наскільки я жорстокий?».а як довідатися, наскільки я жорстокий?». «Щоразу, коли ти завдаватимеш удару своєму«Щоразу, коли ти завдаватимеш удару своєму ворогу, уяви себе на його місці і відчуй його біль. Іворогу, уяви себе на його місці і відчуй його біль. І якщо один раз ти не відчуєш болю — знай,якщо один раз ти не відчуєш болю — знай, жорстокість поглинула тебе».жорстокість поглинула тебе». Будьмо толерантними один до одного, до самихБудьмо толерантними один до одного, до самих себе.себе.

  Als Erste(r) kommentieren

  Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • ssuseree5279

  Mar. 9, 2018
 • ssusere83a4c

  Apr. 7, 2021

111

Aufrufe

Aufrufe insgesamt

1.646

Auf Slideshare

0

Aus Einbettungen

0

Anzahl der Einbettungen

292

Befehle

Downloads

25

Geteilt

0

Kommentare

0

Likes

2

×