Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 3 Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Ähnlich wie 28.01.2023.docx (20)

Weitere von Репетитор Історія України (20)

Anzeige

Aktuellste (20)

28.01.2023.docx

  1. 1. Тема. Складання і розв'язування простих задач на множення Мета: закріплювати обчислювальні навички, знання таблиці множення числа 2; формувати вміння порівнювати вирази, які містять табличні випадки множення числа 2; закріплювати навички розв'язування задач; розвивати логічне та критичне мислення; підвищувати інтерес до предмета. Засоби навчання: зображення дерева, стікери, мультимедійний комплект. Ключові компетентності: математична компетентність, уміння вчитися впродовж життя, соціальна. Тип уроку. Розвиток компетентностей. Перебіг уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ. * Створення позитивного психологічного клімату класу. — Ми починаємо урок, а на уроці ми… Уважні! Розумні! Організовані! Кмітливі! — Уявіть, що у ваших долоньках — дрібка гарного настрою. Поділіться ним, щоб зробити день приємнішим для всіх, хто поряд із вами. Девіз нашого уроку: «Вигадуй, пробуй, твори! Розум, фантазію прояви!» II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ. 1. Усна лічба. Гра «Порівняй, не обчислюючи» 9 + 9 + 9… 9 ∙ 4 7 + 7 + 7 + 7 …7 ∙ 4 6 + 6 + 6 + 6 … 6 • 3 8 + 8 + 8 + 8 + 8 … 8 • 5
  2. 2. Кругові вирази. 46+ 14 45 + 26 55 + 37 27 + 28 33 + 12 92 – 46 71 – 44 60 - 27 2. Хвилинка каліграфії. — Встанови закономірність та продовж ряд. 2 4 6 …. III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ. — Сьогодні на уроці ми закріпимо знання таблиці множення числа 2. IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ. Робота за підручником (с. 61-62). Завдання 1.Розв’язування задачі. Завдання 2.Колективне виконання. Завдання 3. Учні розв’язують задачі усно. Завдання 5. Письмове виконання завдання з коментуванням. Завдання 4. Задача розв’язується самостійно, після аналізу. Завдання 6. Колективне виконання задачі Завдання 7 з логічним навантаженням. Фізкультхвилинка. V. УЗАГАЛЬНЕННЯ Й СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ЗНАНЬ. 1. Перевір значення виразів, які обчислили Максим та Поліна. Виправ помилки 2 • 4 + 23 = 31 2 •5 + 36 = 46 2 • 8 +34 = 50 2 • 9 + 45 = 63 2 •7 + 56 = 70 2 •6 + 38 = 44 2. Склади задачі й розв'яжи їх усно. Відповіді запиши . 1) До магазину привезли 3 коробки цукерок по 2 кг кожна та 1 коробку у якій 5 кг цукерок. Скільки всього кілограмів цукерок привезли до магазину? 2) Було – 12 цукерок
  3. 3. Дали – 4 дітям по 2 цукерки Залишилося - ? VІ. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ. РЕФЛЕКСІЯ. Вправа «Дерево». У кожного учня по два стікери одного кольору, і два — іншого. На двох стікерах потрібно написати дві речі, які сподобалися на уроці, на двох інших — які не сподобалися. Перші стікери діти кріплять на кроні дерева, а два інших — на корені.

×