Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
ОБДАРОВАНІСТЬ
- це якісне
поєднання таких
якостей:
спадковості,
впливу
середовища,
інтелектуальних
здібностей,
властивосте...
У наших учительських руках — найбільша з
цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину, як
скульптор творить свою статую з б...
майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і
честь України, її світовий авторитет, а тому перед
кожним педагогіч...
Цілі і завдання роботи з
обдарованими дітьми
Цілі і завдання роботи з
обдарованими дітьми
Створення умов для
оптимального
...
Практичний
психолог
Педагог
Складання
програми
Корекція
програми
Діагностика
Проектування
Створення
умов
Складання
індивід...
Виявлення
обдарованих
дітей
Виявлення
обдарованих
дітей
знайомство педагогів з
науковими джерелами про
психологічні особли...
вибір методів і прийомів, які
сприяють розвитку
самостійності мислення,
ініціативності і творчості
вибір методів і прийомі...
Індивідуальні заняття з
обдарованими дітьми
Індивідуальні заняття з
обдарованими дітьми
Дошкільна
ланка
Школа
"Різноколірн...
Хореографічний гурток
“ Малятко“
Хореографічний гурток
“ Малятко“ Театралізована студія
" Казка "
Театралізована студія
" ...
 факультативи, спецкурси;
 індивідуальні заняття з обдарованими
дітьми;
 предметні олімпіади;
 конкурс-захист науково-...
У Васильківському НВК № 4 організована робота секцій, гуртків за
інтересами: туристичний клуб “Азимут”, спортивна секція “...
Ведеться робота щодо залучення учнів до інтелектуальних
конкурсів: знавців української мови ім. Петра Яцика, мовно-
літера...
Учні закладу брали участь у польсько-українському проекті
«Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» , метою якого є
поп...
Допомога
батькам
у виробленні
виховної
стратегії
всебічного
сприяння їхньої
позитивної
самореалізації
Покращення
психологі...
Бажаю кожному з нас мати
якнайбільшу кількість обдарованих
дітей, очі яких світяться від радості
розумової праці, від успі...
Обдаровані діти
Обдаровані діти
Обдаровані діти
Обдаровані діти
Обдаровані діти
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Обдаровані діти

Робота з обдарованими дітьми у Васильківському НВК №4

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Обдаровані діти

 1. 1. ОБДАРОВАНІСТЬ - це якісне поєднання таких якостей: спадковості, впливу середовища, інтелектуальних здібностей, властивостей темпераменту, творчого підходу, наполегливості та щасливого випадку. Обдарованість - це маленький паросток, ледь проклюнувся із землі і вимагає до себе величезної уваги. Необхідно пестити і плекати, доглядати за ним, зробити все необхідне, щоб він виріс і дав рясний плід. В.О.Сухомлинський
 2. 2. У наших учительських руках — найбільша з цінностей світу — Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформного шматка мармуру: десь в глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які належить добути, очистити від усього зайвого.
 3. 3. майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет, а тому перед кожним педагогічним колективом стоїть завдання, спрямоване на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для всебічно обдарованої молоді.
 4. 4. Цілі і завдання роботи з обдарованими дітьми Цілі і завдання роботи з обдарованими дітьми Створення умов для оптимального розвитку обдарованих дітей Створення умов для оптимального розвитку обдарованих дітей Виявлення обдарованих дітей Виявлення обдарованих дітей У кожній людині – сонце, тільки дайте йому світити Сократ
 5. 5. Практичний психолог Педагог Складання програми Корекція програми Діагностика Проектування Створення умов Складання індивідуального плану Найголовнішим у системі навчально-виховного процесу постає завдання: своєчасно знайти, виховати й розвинути задатки і здібності у своїх вихованців, своєчасно розпізнати в кожному його покликання.
 6. 6. Виявлення обдарованих дітей Виявлення обдарованих дітей знайомство педагогів з науковими джерелами про психологічні особливості і методичні прийоми роботи з обдарованими дітьми знайомство педагогів з науковими джерелами про психологічні особливості і методичні прийоми роботи з обдарованими дітьми навчання шляхом самоосвітинавчання шляхом самоосвіти накопичення методичної літератури з даного питання накопичення методичної літератури з даного питання проведення різних позаурочних конкурсів, інтелектуальних ігор, олімпіад, що дозволяють учням проявити свої здібності проведення різних позаурочних конкурсів, інтелектуальних ігор, олімпіад, що дозволяють учням проявити свої здібності
 7. 7. вибір методів і прийомів, які сприяють розвитку самостійності мислення, ініціативності і творчості вибір методів і прийомів, які сприяють розвитку самостійності мислення, ініціативності і творчості самостійну роботусамостійну роботу дослідницьку і проектну діяльність дослідницьку і проектну діяльність систему виховної роботи систему виховної роботи надання дітям можливості удосконалювати здібності в спільній діяльності з однолітками, педагогом через: надання дітям можливості удосконалювати здібності в спільній діяльності з однолітками, педагогом через: Створення умов для оптимального розвитку обдарованих дітей Створення умов для оптимального розвитку обдарованих дітей
 8. 8. Індивідуальні заняття з обдарованими дітьми Індивідуальні заняття з обдарованими дітьми Дошкільна ланка Школа "Різноколірне чарівництво"
 9. 9. Хореографічний гурток “ Малятко“ Хореографічний гурток “ Малятко“ Театралізована студія " Казка " Театралізована студія " Казка "
 10. 10.  факультативи, спецкурси;  індивідуальні заняття з обдарованими дітьми;  предметні олімпіади;  конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН;  предметні декади та тижні;  традиційні свята;  загальношкільне свято талантів  факультативи, спецкурси;  індивідуальні заняття з обдарованими дітьми;  предметні олімпіади;  конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН;  предметні декади та тижні;  традиційні свята;  загальношкільне свято талантів Р ОС ЛИНИ КИЇВЩИНИ В ЛЕ ГЕ НДАХ Р оботу виконала Льозова Вікторія Учениця 9 класу Васильківського НВК №4 Науковий керівник Харабар Таїсія Григорівна учитель української мови та літератури Васильківського НВК 4
 11. 11. У Васильківському НВК № 4 організована робота секцій, гуртків за інтересами: туристичний клуб “Азимут”, спортивна секція “Гарт”, танцювальний гурток, вокальний гурток, гурток “Умілі руки”, “Джура”
 12. 12. Ведеться робота щодо залучення учнів до інтелектуальних конкурсів: знавців української мови ім. Петра Яцика, мовно- літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка, Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Міжнародного фізичного конкурсу «Левеня», Міжнародного природничого конкурсу “Колосок”, конкурсу з англійської мови “Грінвіч”, інтерактивних конкурсів “Міксіке”, ”МАН-юніор-дослідник”, “Олімпіс”.
 13. 13. Учні закладу брали участь у польсько-українському проекті «Scientific Fun – наукові пікніки в Україні» , метою якого є популяризація науки серед молоді.
 14. 14. Допомога батькам у виробленні виховної стратегії всебічного сприяння їхньої позитивної самореалізації Покращення психологічного клімату в родині за рахунок усвідомлення батьками своєї ролі щодо підтримки виявлення та розвитку творчих здібностей дітей Інформування батьків щодо проблематики життєдіяльності дітей з нестандартним рівнем розвитку здібностей Орієнтування батьків на отримання дитиною творчого досвіду вибору і прийняття рішень у повсякденних життєвих ситуаціях, що пов’язані з її здоров’ям, навчанням, дозвіллям, взаємовідносинами
 15. 15. Бажаю кожному з нас мати якнайбільшу кількість обдарованих дітей, очі яких світяться від радості розумової праці, від успіху в навчальному процесі, від перемог у спорті чи досягнень у мистецтві.

×