Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×

линейка зсу

Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
Cvato
Cvato
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 3 Anzeige

Weitere Verwandte Inhalte

Andere mochten auch (18)

Ähnlich wie линейка зсу (20)

Anzeige

Weitere von Сергій Якуба (20)

Aktuellste (20)

Anzeige

линейка зсу

  1. 1. Сценарий Лінійки, присвяченої Дню Збройних Сил України. Вед.1: Сьогодні вся країна відзначає День Збройних Сил України. Вед.2: Це — свято чоловіків, юнаків, які відслужили в армії, і тих, хто про це тільки мріє. Вед.2: Всі привітання та теплі слова звучать на адресу чоловіків та наших майбутніх захисників. Вед. 1: Школо, увага! Звучить гімн України. (гимн Украины) Вед. 2: Лінійка, присвячена Дню Збройних Сил України оголошується відкритою! Вед. 1: Сьогодні справжніх хлопців свято, А в нас в ліцеї їх багато: Сміливих, веселих і мужніх, Кмітливих, шляхетних і дружніх! Вед.2: Право першими висловити свої привітання надається ученицям 3 класу Бешкетній нашій половині Вітання надсилаємо свої. І для вітання є у нас причини. Ура — завзятій хлопчиків юрбі! Коли на ваші спільні бійки Ми на перервах глядимо, То віримо, що Батьківщину Вам без вагань довіримо! Нехай же квітне під очима Синець пурпурно-голубий. Спочатку важко у «навчанні», Та потім легко йти у бій! Щоб зростали і мужніли Ви кожну годину, Щоб батьки пишались вами У будь-яку днину!
  2. 2. Ну а ми, дівчата, разом Хлопцям обіцяємо: Про оцінки ваші добрі Ми завжди подбаємо! Вед. 2: Наші хлопці – майбутні захисники Вітчизни! Ми впевнені, що вони з гідністю нестимуть це звання, адже їм довірять оберігати спокій багатьох мільйонів жителів України. Вед.1: А для того, щоб стати справжнім захисником, треба уже зараз готуватися:загартовуватися, займатися спортом, бути мужнім, винахідливим і кмітливим. Вед. 1: А зараз слово надається вчителю ДПЮ Мушкевичу Івану Григоровичу. ( поздравлениемальчиков) Вед.1: Що то, люди за країна - Неба синього блакить, На ланах у серпні жито Стиглим золотом блищить? Вед.2: Люди мудрі, працьовиті У країні тій живуть. На чуже не зазіхають І свого не віддадуть. Вед.1: У якій іще країні Так земля родить охоча? Наче пісня солов’їна - Мова ніжна і співоча? Вед.2: Гордо, голосно, дитино, Ти назви ім’я країни, У якій, хвалити Бога,
  3. 3. Народився і живеш. Вед.1: Їй дочкоює чи сином І, коли ти підростеш, Будеш їй творитиславу, Розбудовувать державу. Вед.2: Отже, зветься ця країна, Незалежна і єдина - (всі хором)Наша ненька – Україна! Вед.1:Вітаємо ще раз всіх з Днем ЗбройнихСил України, бажаємо міцного здоров’я,наснаги, впевненості у завтрашньомудні і любові до рідної Батьківщини. Батьківщина у нас одна – єдина, це Україна!!!..

×