Anzeige

Tr art-

Art um Artist
22. Oct 2019
Tr art-
Tr art-
Tr art-
Tr art-
Anzeige
Tr art-
Nächste SlideShare
Annanem Ayse BayramogluAnnanem Ayse Bayramoglu
Wird geladen in ... 3
1 von 5
Anzeige

Más contenido relacionado

Más de Shefqet Avdush Emini(20)

Anzeige

Tr art-

  1. tr-art- 1 Uluslararası Ressamlar ve Resimler "Hobi - Araştırma" Edebiyat-Sanat  www.1siir.de  www.schair.de.tl  www.turk-sanat.tr.gg  www.onepoem.page.tl  www.art-milenyum.tr.gg  www.patolojiksairler.tr.gg 15 Mart 2012 Perşembe Shefqet Avdush Emini
  2. Ressam "Emini Avdush Şevket (Shefqet), Davidovc,de doğdu - Priştine, Kosova Having Güzel Sanatlar Akademisi'nden mezun olduktan ve şu anda Hollanda'da Kosovo,da yaşıyor ve çalışıyor.
  3. O öğretim görevlisi olarak çalışması var. Sanatçı, "figüratif soyut ekspresyonizm" olarak çalışmalarını açıklamak ve canlı bir renk paleti ve renk-katman içeriyor. O bu bulanıklık unsurları figüratif ile parçaları ifade acisindan soyutlama oluşturmak için tuval üzerine yağlıboya kullanır.
  4. Onun işlerinde genellikle fırça darbeleri renk renk, kalın kullanımı vardır. Ben her iki grubunda İsveç, Danimarka, Türkiye, Çin, Avusturya, Hollanda, Almanya, İtalya, İngiltere, İspanya, Portekiz, Fransa Luver, Belçika, Romanya, Makedonya Hırvatistan, Bosna, Kosova ve Arnavutluk,ta eserleri sergilendi.
  5. Kaynak Link Gönderen tr art zaman: 03:14 Tepkiler: Bunu E-postayla GönderBlogThis!Twitter'da PaylaşFacebook'ta PaylaşPinterest'te Paylaş Etiketler: figüratif soyut ekspresyonizm, Having Güzel Sanatlar Akademisi, Hollanda, Kosova, Priştine, Shefqet Avdush Emini
Anzeige