Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Sosyal Medya Harmonisi

2.300 Aufrufe

Veröffentlicht am

Sosyal Medya Harmonisi

Serkan Eskalen

Veröffentlicht in: Soziale Medien
  • Als Erste(r) kommentieren

Sosyal Medya Harmonisi

  1. 1. Geleneksel Medya-Sabit,değiştirilemez-Sınırlı ve gerçek zamanlı olmayan yorum içerir-Arşive zayıf erişim vardır-Bir kurulca yayımlanır-Denetim vardırSosyal Medya-Anlık güncellenebilir-Sınırsız gerçek zamanlı yorum vardır-Arşive erişilebilir-Bireysel yayımcıları vardır-Özgürdür
  2. 2. PazarlamaSosyal Medya Halkla İlişkiler Müşteri Hizmetleri Markalaşma
  3. 3. Twitter: Nişantası çevresi gibi. Herkes yok ama her türlü bilgi var.Herkesin aristokrat kesildiği ve ahkam kestiği tek kişilik örgüt birmecra. Karaktersiz olsan bile 140 karakter ile anlam bulabildiğinbir ortam.
  4. 4. Foursquare: Çok gezmenin verdiği avantaj ile sağladığı, çokgezen mi bilir yoksa çok okuyan mı bilir? atasözüne karşılık çokcheck-in olan olan çok bilir ile özdeşleşmiş ortam.
  5. 5. Instagram: Şipşak Fotoğrafçılık.Çektiğin vesikalıklar birgüngelecek efektler ile angajmanlanıp vitrininde yer alacak.
  6. 6. Linkedin: Cv’in ve iş yaşamın kadar varsın. Hemen hemenherkesin CEO olarak takıldığı ortam. Vasıfsız elemanınaranmadığı yer.
  7. 7. -Sosyal Medya başarısı olduğunuz yerde müthişolmaktan geçer, her yerde olmaktan değil!-Repertuarınıza daha fazla sosyal medya kanalıeklemeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz!-Sosyal Medya, çok fazla noktada var olmakdeğildir. Bulunduğunuz yerde hayranlıkuyandırmaktır.
  8. 8. Serkan Eskalen Sosyal Medya Uzmanıtwitter.com/serkaneskalenlinkedin.com/in/serkaneskalenabout.me/serkaneskalen

×