Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
Спокій для грошей, спокій для Вас
З будь-яких телефонів у межах України
0 800 30 03 03
ПУМБ: спокій для грошей, спокій для вас
ПУМБ – один з лідерів банківського ринку за прибутковістю, ліквідністю,
капіталом,...
Надійність ПУМБ підтверджена на
державному рівні
Валерія Гонтарева, Голова НБУ, про ПУМБ в інтерв’ю «Українській правді»:
...
Чому я обираю ПУМБ?
ПУМБ входить до ТОП-10 рейтингу життєздатності видання Forbes.
ПУМБ посів 2-ге місце в рейтингу «20 на...
Надійність ПУМБ у фактах і цифрах
ПУМБ входить до ТОП-5 банків за динамікою депозитного портфелю
фізичних осіб у 2014 році...
Надійність ПУМБ у фактах і цифрах
Найбільші промислові підприємства України обслуговуються в ПУМБ.
• Машинобудування: «Мот...
Надійність ПУМБ у фактах і цифрах
Ліквідність ПУМБ і рівень високоліквідних активів підтримується
стабільно на високому рі...
Нам довіряють більше мільйона українців
У 2014 році залучено більше 8 тис. клієнтів, що розмістили
депозити.
Майже 1,3 млн...
Нам довіряють корпоративні клієнти
ПУМБ довіряє 31 тис. корпоративних клієнтів, що на 16%
більше ніж у 2013 р.
Серед них:
...
ПУМБ підтримує малий та середній
бізнес
ПУМБ входить у ТОП-5 серед українських банків за обсягами документарних
операцій у...
Думка клієнта про банк
«Група компаній Fozzy Group співпрацює з ПУМБ більше 10 років. Банк
завжди демонстрував глибоке роз...
Думка клієнта про банк
«Мотор Cіч» обслуговується в ПУМБ вже протягом 16 років. За цей час ми успішно
подолали не одну фін...
Думка клієнта про банк
«В умовах економічної турбулентності ПУМБ зарекомендував себе як надійний
фінансовий партнер. Ми вс...
Думка клієнта про банк
«Компанія БНК розпочала співпрацю з ПУМБ в березні 2013 року. За час спільної
роботи ми оцінили вис...
Думка клієнта про банк
«ЗТР співпрацює з ПУМБ з 2003 року. За цей час банк став надійним партнером
нашої компанії. Це стос...
Навіть у кризу ПУМБ
залишається надійним банком
Криза стала випробовуванням на професійність,
стійкість та ефективність на...
Центр обслуговування клієнтів
БЕЗКОШТОВНО зі стаціонарних телефонів у межах України
0 800 30 03 03
Депозит «СПОКІЙНИЙ»
Спо...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Надійність ПУМБ у фактах та цифрах: весна 2015

3.094 Aufrufe

Veröffentlicht am

● ПУМБ – один з найбільш стійких та надійних банків фінансової системи України.
● ПУМБ завершив 2014 рік з прибутком, тоді як більшість учасників фінансового ринку завершили рік зі збитками.
● ПУМБ входить до ТОП-5 банків за динамікою депозитного портфелю фізичних осіб у 2014 році.
● ПУМБ входить до ТОП-5 банків за обсягом вільних грошових коштів на рахунках НБУ, касах та банкоматах. На 5.03.2015 ці залишки складали 3,2 млрд грн у еквіваленті.
● Депозитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу у 2014 р. збільшився на 40% до 2,5 млрд грн.

ПУМБ: спокій для грошей, спокій для вас.

Veröffentlicht in: Business
 • Dating direct: ❶❶❶ http://bit.ly/2F7hN3u ❶❶❶
     Antworten 
  Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
  Ihre Nachricht erscheint hier
 • Follow the link, new dating source: ♥♥♥ http://bit.ly/2F7hN3u ♥♥♥
     Antworten 
  Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
  Ihre Nachricht erscheint hier

Надійність ПУМБ у фактах та цифрах: весна 2015

 1. 1. Спокій для грошей, спокій для Вас З будь-яких телефонів у межах України 0 800 30 03 03
 2. 2. ПУМБ: спокій для грошей, спокій для вас ПУМБ – один з лідерів банківського ринку за прибутковістю, ліквідністю, капіталом, рівнем якості послуг та інноваційності. ПУМБ самостійно і успішно долає кризу, спираючись на власні фінансові ресурси. ПУМБ – один з найбільш стійких та надійних банків фінансової системи України.
 3. 3. Надійність ПУМБ підтверджена на державному рівні Валерія Гонтарева, Голова НБУ, про ПУМБ в інтерв’ю «Українській правді»: «У період своєї роботи тут я познайомилася практично з усіма олігархами країни. Чи вони хотіли познайомитися зі мною, тому що практично в кожного олігарха є банк або був банк.Окрім одного. Я не знайомилася з Ахметовим. Не тому, що він до мене не приходить, а тому, що в них немає моделі «олігархічного бенкінгу», і слава Богу (до Групи СКМ Ріната Ахметова входить банк ПУМБ. - Авт.)» ПУМБ – один з небагатьох банків, який успішно пройшов стрес-тестування НБУ. За його результатами необхідності в докапіталізації ПУМБ не виявлено. ПУМБ виплачує кошти вкладникам CityCommerce Bank. Визнання Фондом гарантування вкладів фізичних осіб ПУМБ банком-партнером свідчить про високу фінансову і операційну надійність та стабільність банку.
 4. 4. Чому я обираю ПУМБ? ПУМБ входить до ТОП-10 рейтингу життєздатності видання Forbes. ПУМБ посів 2-ге місце в рейтингу «20 найефективніших банків України» за версією Forbes. Більше 1,3 млн клієнтів вже обрали ПУМБ. Агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило «найвищу надійність» банківських вкладів в ПУМБ. Visa визнала ПУМБ банком з найнижчим рівнем опротестованих транзакцій у регіоні CEMEA (Центральна і Східна Європа, Ближній Схід та Африка).
 5. 5. Надійність ПУМБ у фактах і цифрах ПУМБ входить до ТОП-5 банків за динамікою депозитного портфелю фізичних осіб у 2014 році. ПУМБ входить до ТОП-5 банків за приростом прибутку до резервів і податків. За підсумками 2014 року лише у 2-х з 10-ти найбільших банків відбувався приріст пасивів юридичних осіб – у ПУМБ і в одному з державних банків. ПУМБ завершив 2014 рік з прибутком, тоді як більшість учасників фінансового ринку завершили рік зі збитками.
 6. 6. Надійність ПУМБ у фактах і цифрах Найбільші промислові підприємства України обслуговуються в ПУМБ. • Машинобудування: «Мотор Січ», ZAZ, «Запорожтрансформатор» • Торгові мережі: «Велика Кишеня», FOZZY, «Епіцентр» • Важка промисловість: «Метінвест» • Паливно-енергетичний комплекс: ДТЕК, «БНК-Україна»
 7. 7. Надійність ПУМБ у фактах і цифрах Ліквідність ПУМБ і рівень високоліквідних активів підтримується стабільно на високому рівні. ПУМБ входить до ТОП-5 банків за обсягом вільних грошових коштів на рахунках НБУ, касах та банкоматах. З 5.03.2015 ці залишки складали 3,2 млрд грн у еквіваленті. ПУМБ входить до ТОП-3 банків за приростом високоліквідних активів. Обсяг цих коштів перевищує консервативні норми НБУ на 50%, що говорить про високу надійність та стабільність банку. Для покриття ризиків ліквідності ПУМБ володіє облігаціями внутрішнього державного боргу на суму 1,9 млрд грн, які можуть бути використані для отримання рефінансування в НБУ.
 8. 8. Нам довіряють більше мільйона українців У 2014 році залучено більше 8 тис. клієнтів, що розмістили депозити. Майже 1,3 млн клієнтів – фізичних осіб, серед яких: VIP-персони: 2 тис. клієнтів Середній клас: 150 тис. клієнтів Масові клієнти: 1,2 млн клієнтів
 9. 9. Нам довіряють корпоративні клієнти ПУМБ довіряє 31 тис. корпоративних клієнтів, що на 16% більше ніж у 2013 р. Серед них: Малий бізнес: 26 тис. клієнтів Середній бізнес: 2 тис. клієнтів Великий корпоративний бізнес: 510 компаній
 10. 10. ПУМБ підтримує малий та середній бізнес ПУМБ входить у ТОП-5 серед українських банків за обсягами документарних операцій у 2014 р. Депозитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу у 2014 р. збільшився на 40% до 2,5 млрд грн. ПУМБ довіряють 28 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу, що на 15% більше ніж у 2013 р. ПУМБ - №1 за обсягами факторингових операцій серед українських банків у 2014 р.
 11. 11. Думка клієнта про банк «Група компаній Fozzy Group співпрацює з ПУМБ більше 10 років. Банк завжди демонстрував глибоке розуміння особливостей ведення нашого бізнесу і гнучкість у прийнятті рішень, ми знаходили компроміс у будь-яких нестандартних ситуаціях. Для нас ПУМБ - це, насамперед, надійний партнер, який зібрав високопрофесійну команду». Торгові мережі Сільпо, Фора
 12. 12. Думка клієнта про банк «Мотор Cіч» обслуговується в ПУМБ вже протягом 16 років. За цей час ми успішно подолали не одну фінансову кризу, і впевнені, що теперішній складний період ми також зможемо подолати у тісній співпраці. Банк зарекомендував себе як надійний фінансовий партнер, який завдяки професійній команді оперативно реагує на зміни фінансового ринку і пропонує оптимальні рішення для бізнесу».
 13. 13. Думка клієнта про банк «В умовах економічної турбулентності ПУМБ зарекомендував себе як надійний фінансовий партнер. Ми всі пам’ятаємо, якою напруженою була ситуація на валютному ринку у кінці 2014 р. При цьому ПУМБ завжди забезпечував нашу компанію необхідними обсягами валюти, проводив своєчасні консультації щодо змін в нормативних актах, надавав професійну підтримку в усіх питаннях валютного законодавства».
 14. 14. Думка клієнта про банк «Компанія БНК розпочала співпрацю з ПУМБ в березні 2013 року. За час спільної роботи ми оцінили високий рівень професіоналізму та оперативності у вирішенні питань співробітниками банку. Як надійний партнер і консультант ПУМБ своєчасно інформує про останні зміни в законодавстві, та, що особливо важливо, в частині валютного регулювання. Для нас ПУМБ - це команда професіоналів, яка завжди тримає своє слово і виконує взяті на себе зобов’язання!». Білоруська нафтова компанія
 15. 15. Думка клієнта про банк «ЗТР співпрацює з ПУМБ з 2003 року. За цей час банк став надійним партнером нашої компанії. Це стосується як класичного операційно-касового обслуговування, так і обслуговування більш складних потреб нашого бізнесу, таких як відкриття структурованих гарантій, акредитивів тощо. Сьогодні ПУМБ продовжує підтримувати підприємство, надаючи документарні операції, необхідні для складних як технологічно, так і з точки зору тривалості реалізації проектів». Запорожтрансформатор
 16. 16. Навіть у кризу ПУМБ залишається надійним банком Криза стала випробовуванням на професійність, стійкість та ефективність нашої бізнес-моделі. ПУМБ успішно долає ці випробування, вкотре підтверджуючи свою надійність!
 17. 17. Центр обслуговування клієнтів БЕЗКОШТОВНО зі стаціонарних телефонів у межах України 0 800 30 03 03 Депозит «СПОКІЙНИЙ» Спокій для грошей, спокій для Вас

×