Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Золоті сторінки Волині

6.050 Aufrufe

Veröffentlicht am

Сім чудес Волині

Veröffentlicht in: Reisen
 • Dating direct: ❤❤❤ http://bit.ly/2F90ZZC ❤❤❤
     Antworten 
  Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
  Ihre Nachricht erscheint hier
 • Sex in your area is here: ❶❶❶ http://bit.ly/2F90ZZC ❶❶❶
     Antworten 
  Sind Sie sicher, dass Sie …  Ja  Nein
  Ihre Nachricht erscheint hier

Золоті сторінки Волині

 1. 1. Підготувала Учениця 11 – Б класуТімофєєва Катерина
 2. 2. ЛУЦЬК Древнє та величне, вражаюче тапрекрасне, наповнене веселим сміхомдітлахів, живими вогниками, що світяться з чистих очей його мешканців, новими ідеями та їх втіленнями…
 3. 3. Моя Волинь Волинський край, священний край Тут весни квітнуть зазвичай, Співає літо , зими сплять. Діди про вічність гомонять. Тут Лесині живуть русалки, Тут „греблі рве” цибатий дід. Тут найсвітліші днів світанки, Калини червоніший цвіт. Живуть тут легендарні вчинки Шановних нами прадідів, Тут пісню я співала змалку Тут є земля моїх батьків!
 4. 4. 1.ЗАМ КЛ ЮБАРТА
 5. 5. Мальовничість нашої землі — перше, що приходить на згадкукожному українцеві про Україну. Якщо кожен з нас буде щиро любити та поважити свою країну, її поважатиме світ. Отже, ми закликаємо всіх поділитися своєю любовю до України. Разом ми створимо народну базу знань про нашу країну.
 6. 6. Луцький замок - символ міста Луцька, його головна визначна памятка і гордість.Побудований в 14 столітті литовським князем Вітовтом Любартом. Єдиний з нечисленних збережених архітектурних памяток України епохи Великого князівства Литовського.
 7. 7. Замок Любарта служив надійнимзахистом правлячої державної елітиРусі-України. Завдяки його міцним мурам і баштам були захищені нетільки наші предки, а й 1,5 млн. історичних документів. Можливо, багато з нас і не звертав увагу, але Замок Любартазображений на 200-гривневій купюрі.
 8. 8. 2. Зимненський Свято-Успенський Святогірський жіночий монастир
 9. 9. Святогірський Успенський монастир в Зимному – жіночаобитель. За легендою два храми і княжий терем збудував у 1001-мунеподалік від міста свого імені ще Володимир Великий. Комплекс будували на горі, яку здавна облюбували монахи– печери збереглися до наших днів.
 10. 10. Кам’яний Свято- Успенський храм. Навколо зводиться мурований замокз чотирма кутовими і однією надбрамноювежею. Монастир стає справжньоюфортецею.
 11. 11. 3. Історико-архітектурний комплекс «Резиденція князів Радзивіллів»
 12. 12. Олицький замок - замок в Олиці, що впродовж столітьналежав родині Радзівіллів. Сучасна територія замку займає2,7 гектари. Засновником замку був князь Микола РадзівіллЧорний у ХVII столітті. За майбутні 50 років ( 1591-1648 рр.)замок витримав декількаоблог і встояв, незважаючи на пошкодження.Під час Наполеонівської навали 1812 р.замок використовували воякиРосійської імперії як військовийшпиталь. За СРСР замоквикористовується якПсихіатрична лікарня.
 13. 13. 4. Монастир Різдва Богородиці
 14. 14. Заснований монастир був Петром Загоровським у XVIст. За переказамимонастир існував з другої половии XIIст. ченцями з Києва, які спасалися відтатаро-монгольскої навали. Монастир до 1719р був православним ,потім прийнявунію. У 1842 р. монастирю було надано статус 3-го класу. У ХVІ-ХVШ ст.Загорівський монастир стає одним з Волинських культурних осередків. Тут діялискрипторій, друкарня та іконописна майстерня. В Загорівському монастирі буливиготовлені рукописні книги: Затоструй, Євангеліє, Мінеї.
 15. 15. Монастир сильно постраждав в роки Великої Вітчизняної війни.Був зруйнований, але не скорений. Похмурий зранений кулями,снарядами, бомбами монастир немовочікує на розуміння всіх, хто зустрінетьсяз ним поглядом і разом з тим повинностатися чудо: монастир повинензасяяти в тій красі, якій він перебувавдо війни.
 16. 16. 5.Волинський краєзнавчий музей
 17. 17. В олинський краєзнавчий музей – головний музейВолинської області, найбільший і найдавніший з нині діючихмузеїв Волині. Відкрито 16 червня 1929 року з ініціативиствореного 1927 року Волинського товариства краєзнавства таопіки над пам’ятниками минулого.
 18. 18. Преса писала з нагоди відкриття:“ Волинський музей за своїм змістом є строго регіональний імає завдання не лише збирати різноманітні зразки пам’яток,але й поширювати знання про ті пам’ятки культури імистецтва і любов до них, досліджувати терен Волині, їїприроду, пам’ятки історії, етнографії ”.
 19. 19. На сьогодні у фондах Волинського краєзнавчого музею зберігається понад 140 тисяч експонатів основного фонду, якірепрезентують природу, історію, етнографію,мистецтво волинського краю
 20. 20. 6. Давню велич міста Володимира-Волинського засвідчують унікальніпам’ятки історії та архітектури, які збереглися до наших днів. Серед них варто виділити Свято Успенський собор - витвірдавньоруської архітектури домонгольського періоду ХII століття.
 21. 21. Єдина пам’ятка на Волині, що дійшла до нас ізчасів Київської Русі. Збудований волинським княземМстиславом Ізяславичем 1160 р. На честь 1000-ліття Волинської єпархії поблизу собору у 1992 р. встановлено пам’ятний хрест. На 1829 р. він перетворився на суцільну руїну – обвалились склепіння і купол.
 22. 22. Успенський собор є пам’яткою архітектури України, входить до державного реєструНаціонального культурного надбання і охороняється державою.
 23. 23. 7 . Милецький Свято-Миколаївський чоловічий монастир –памятка архітектури такультури. Заснований князем Сангушком у 1542 році. Центральною спорудою постає Миколаївська церква. Монастир належить доУкраїнської православної церкви, а сусідня церква – Московськогопатріархату. В результаті зараз дві будівлі Жидичинськогомонастиря відокремленіодна від одної парканом.
 24. 24. Лише в 2003-му Жидичинський Свято-Миколаївський монастир офіційно відновили.

×