Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
2010
      KŪRYBA-
TAI SMEGENŲ ĮKROVIMAS
Internetinio puslapio nauda
verslui.
Ką veikia internetinis vadybininkas?
Internetinis vadybininkas – taip mes vadiname in...
p i i t darbų apimtis galimybes:
Kompanijų vertybės, kurios matosi
PIIT komanda sukurs įmonės vizualinį įvaizdį, kuris...
Ka gali p i i t sukurti:
Interneto svetainės
Internetinis marketingas
Prezentacijos
Produktų katalogai
Firminis stilius
Lo...
Veiksmingas įvaizdis
               Pagrindinė užduotis pakeisti Modus Studijos įvaizdį ir nukreipti naudoja...
Prisiviliokime nuotrauką
prie savo stiliaus
  Naudojant šiuolaikinę programinę įrangą yra galimybė tinkamą rezultatą ...
Pamatykite vertybę
Investuotojams skirtas tiklalapis, pristatyti įmonės požiūrį, vertybes, bendravimo subtilybes į savo at...
Dėmesio! Objektai yra arčiau nei atrodo
Adobe įrankių pagalba galime modeliuoti įprastas nuotraukas, išgaunant kompoziciją...
Glaustai apie daug
Norint pristatyti įmonės „Infotec“ IT paslaugas reikia pateikti labai daug infor-
macijos, įvardinti vi...
Tvarka puslapyje patinkanti žmonėms ir robotams
                                   ...
Įveskitę kodą
Atskirkime kas svarbiausia
Kuriant UAB „Autoradinys“ interneto svetainę susirašėme nemažai paslaugų kuri...
3D grafika kaip priemonė sudarant įsimintiną prekės ženklo įvaizdį
Norint sudaryti įsimintiną įspūdį, prekės ženklas p...
“admin”, “admin”
arba kas
viduje?    Turinio valdymo sistema
    Patiems tvarkyti svetainės turinį (tekstą, nu...
Tinklalapio info-tec TVS
Ši Turinio valdymo sistema išsiskiria savo dinamiškumu. Blokinė struktūra leidžia konstuoti sveta...
Sudėtingumas slypi viduje
Įmonės UAB „Realizacija“ tinklalapyje pagrindinė informacija apsaugota ypatinga trijų lygių apsa...
Mus rasite:
PIIT web design studio
Ukmergės g. 224, Vilnius  8 5 240 69 17
info@piit.lt
www.piit.lt        8 656 ...
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Ar sunkiai dirba jūsų interneto svetainė?

1.955 Aufrufe

Veröffentlicht am

Interneto svetainių, tiklalapių kūrimas, internetinis marketingas.

Veröffentlicht in: Design, Business, Technologie
 • Als Erste(r) kommentieren

Ar sunkiai dirba jūsų interneto svetainė?

 1. 1. 2010 KŪRYBA- TAI SMEGENŲ ĮKROVIMAS
 2. 2. Internetinio puslapio nauda verslui. Ką veikia internetinis vadybininkas? Internetinis vadybininkas – taip mes vadiname interneto svetainę, kuri dirba pagal iš anksto suplanuotą planą ar įmonės sukur- tas užduotis. Užduotys iš tiesų labai panašios į įprasto, įdarbinto vadybininko užduotis: pristatyti/parduoti produktą, ieškoti po- tencialių klientų, pateikti įmonės strategiją, viziją partneriams, pasiūlyti esančias nuolaidas, užrašyti pirkėją produkto bandy- mams, atlikti apklausą, atsilyginti už klientų lojalumą, užfiksuoti klientų pastabas ir t.t. Žinoma interneto svetainė realaus žmogaus bendravimo negali atstoti, bet galite būti tikri, kad vizualinės ir tekstinės informacijos tam tikra koncentracija klientui sudarys kaip tik tokį efektą apie kokį jūs galvojote prieš darydami verslą. Interneto vadybinkas „atėjęs“ pas klientą su savimi visada turės įmonės istoriją, tinkamą įvaizdį, žinos apie visų produktų kainas, galimas papildomas paslaugas, nepamirš paminėti produkto privalumų, pasiūlyti „jus taip pat sudomintų“ variantų, paliks reikiamus kontaktus, sukurs patikimumo, inovatyvumo, rupestingumo pojūtį. Jei internetinis vadybininkas tinkamai atliks savo darbą, po to bendravimas su klientu taps vienu malonumu, klientas jumis pasi- tikės, išklausys jūsų patarimų, paklaus detalių dėl produkto ar paslaugų užsakymo. Žinoma toliau jau nuo jūsų įmonės priklausys ar „sušildytas“ klientas ir toliau liks patenkintas. Kokią algą mokėti? Kaip ir kiekvieno darbininko atlyginimas priklauso ne tik nuo to kiek ir kaip atliekamos suformuluotos užduotys, bet ir kiek tos užduotys įmonei atneša pelno ar sutaupo laiko. Būtina įvertinti kokie klientai lankysis jūsų svetainėje, amžius, pajamos, pomėgiai, kokie konkurentai. Kuo užduočių vertė didesnė, tuo didesnė atsakomybė, atatinkama internetinio vadybininko alga. Kada atsipirks? Skaičiuokite, kad investicija į internetinį vadybininką turi atsipirkti po vienerių metų. Numačius, kad interneto svetainė dirbs nuo 3 iki 5 metų tai nuo antrų metų jau skaičiuosite papildomas pajamas. Svarbu skirti dalį biudžeto ineterneto svetainės sklai- dai internete, norint pritraukti jūsų pageidaujamą lankytoją. Interneto puslapis, kuris atveda įmonei naujus klientus turi būti jūsų vienas iš tikslų, kuris visada atsipirks... Pasirūpinsime PIIT dizaino studija apginkluos internetinį vadybininką jūsų klientams patikimu įvaizdžiu, pakaustys pardavimo, market- ingo žiniomis, pasirūpins, kad apie jį sužinotų jūsų tikslinė auditorija.
 3. 3. p i i t darbų apimtis galimybes: Kompanijų vertybės, kurios matosi PIIT komanda sukurs įmonės vizualinį įvaizdį, kuris atsispindės tiek jūsų interneto svetainėje, logotipe, spaudoje, vizitinėse, įmonės blankuose, reklaminiuose skydeliuose, plakatuose, kas padės suformuoti vieningą prekės ženklo koncepciją. Kon- cepciją pritaikysime prie esamo įmonės identiteto (vizija, misija, tikslai, išskirtinės savybės) ar padėsime sukurti naują. Pagrindinis tikslas įmonės identitetą ištransliuoti ne tik viename svetainės „Apie mus“ puslapyje, bet visame matomame įmonės paveiksle, įtraukiant logotipą, kiekvieną svetainės puslapį, antraščių, nuorodų pavadinimus , vizitinės kortelės, dokumentus, lankstinukus, reklamos skydelius, plakatus, vėliavas ir t.t. Šis tikslas padės išsiskirti tarp konkurentų Jūsų klientų akyse, pakelti įmonės vertę užmezgant naujus verslo ryšius su partneriais, sėkmingi sandoriai reikalaus mažiau pastangų.
 4. 4. Ka gali p i i t sukurti: Interneto svetainės Internetinis marketingas Prezentacijos Produktų katalogai Firminis stilius Logotipai, vizitinės, firminiai blankai Grafinis dizainas, Animacija, video 3D grafika, animacija Programavimas (HTML, Css, PHP, JavaScript, Ajax, Flash) Turinio valdymo sistemų kūrimas Naudojama programinė įranga: • Adobe Photoshop (Foto redagavimas, retušavimas, koliažai) • Adobe Flash (Animacija) • Adobe Illustrator (Grafika) • Adobe Dreamviewer (HTML, CSS) • Corel Draw (Grafika) • Cinema 4d (3d grafika) • Vray (Vizualizacijos)
 5. 5. Veiksmingas įvaizdis Pagrindinė užduotis pakeisti Modus Studijos įvaizdį ir nukreipti naudojamą įvaizdį į šiuolaikinį jaunimą. Kadangi tatuiruotės tampa mados, įvaizdžio, saviraiškos priemonė meno srityje tikla- pyje pateikiamas katalogas su ryškiausiomis muzikos, kino, sporto žvaigždėmis, kurios dabar labiausiai prisideda prie šios kultūros formavimo. www.modus.lt Projekto kūrimui naudojama nuotraukos ir grafikos kompozicija, kurioje prekės ženklas darytas 3D formate su mūro sienos paviršiumi. Tai padeda perteikti „gatvės stiliaus“ įvaizdį.
 6. 6. Prisiviliokime nuotrauką prie savo stiliaus Naudojant šiuolaikinę programinę įrangą yra galimybė tinkamą rezultatą išgauti iš bet kokios kokybės nuotraukos. Svarbu idėja. Fotografuokite, kurkite, padėsime perteikti jusų mintį. Sukurtas prekės ženklas integruojamas įvairiose aplinkose, taip nubrėžiant gaires jo naudojimui.
 7. 7. Pamatykite vertybę Investuotojams skirtas tiklalapis, pristatyti įmonės požiūrį, vertybes, bendravimo subtilybes į savo atliekamą darbą. Pagrindinis motyvas tai svajonės ir jų realizavimas, sugebėjimas pamatyti vertybę pilkoje masėje. Sudaromas patikimos, atsakingos įmonės įspūdis. www.realizacija.lt Fotografija + animacija Nuolatines sprendimų paieškas iliustruoja fotografijų serija sudėta i animaciją sukur- dama judėjimo erdvėje pojūtį.
 8. 8. Dėmesio! Objektai yra arčiau nei atrodo Adobe įrankių pagalba galime modeliuoti įprastas nuotraukas, išgaunant kompoziciją esančią mūsų galvose. Prieiname išva- dos – pagrindinis įrankis tai tavo fantazija.
 9. 9. Glaustai apie daug Norint pristatyti įmonės „Infotec“ IT paslaugas reikia pateikti labai daug infor- macijos, įvardinti visus niunsius ir detales. Sename tinklalapyje buvo bandyta pateikti informacijos kuo daugiau, bet lankytojai sunkiai susigaudydavo kam ir su kuom ji „valgoma“, kiti tiesiog negaišdavo laiko skaitant. Pabandėme sudelioti kelią, kad trumpai ir aiškiai suprasti, kam šitos paslaugos naudingos. Pasirinkta Problema>Sprendimas>Rezultatas informacijos struktūra, kuri dar susikaidyta pagal rinkos segmentus. Kiek įmanoma naudojome nuo- traukas iš įprastinio jų gyvenimo, kad suteikti patikimumo ir greito informacijos įsisavinimo. Daugiau tikrovės Pristatant įmonę įtraukėme kuo daugiau realių įmonėje vykstančių procesų, kad lanky- tojas suprastų net neskaitydamas kaip šita įmonė dirba, kokie naudojami įrengimai, kokie žmonės. Informacija pritraukta prie realių, vykdytų projektų su aiškia buvusia užduotimi. Taip šį tinklalapį paverteme realiu apsilankymu ar susitikimu su įmone.
 10. 10. Tvarka puslapyje patinkanti žmonėms ir robotams .css .js Suderinamumas Ruošiant tiklalapį didelis dėmesys skiriamas HTML šablonų paruošimui. Jis svarbus norint tinlalapyje matyti tvarką, lengvai rasti reikiamą informaciją, ją skaityti, išskirti svarbiausius momentus specialiais šriftais, be pastangų naviguoti informacijos sraute ir visa tai daryti su visomis šiuo metu esamomis naršyklėmis. Nepamirškime, kad paieškos sistemos robotai taip pat mėgsta tvarką, taip jį palankiau įvertindami savo rezultatuose. www.infotec.lt
 11. 11. Įveskitę kodą Atskirkime kas svarbiausia Kuriant UAB „Autoradinys“ interneto svetainę susirašėme nemažai paslaugų kurias ši įmonė teikia. Bet ilgai nesvarstydami į pirmą planą įškėlėme detalių paieškos fukciją. Lankytojas momentaliai gali gauti tai nuo ko ir prasideda pirmasis kontaktas tarp kliento ir įmonės. Taip šiam tinklalapiui suteikiame labai konkrečią užduotį kuri prisideda prie sėkmingos įmonės veiklos. www.autoradinys.lt
 12. 12. 3D grafika kaip priemonė sudarant įsimintiną prekės ženklo įvaizdį Norint sudaryti įsimintiną įspūdį, prekės ženklas perkialiamas į 3D grafiką, taip jį pamatome realybėje. Puikiai įvaldyti įrankiai leidžia galvoje esančią fantaziją atvaizduoti taip, kad akis sunkiai atskiria nuo tikrovės.
 13. 13. “admin”, “admin” arba kas viduje? Turinio valdymo sistema Patiems tvarkyti svetainės turinį (tekstą, nuotraukas, produktus) jau seniai privalomas dalykas. Klausimas, kaip patogu tai daryti, ar reikia samdyti specialistą tam darbui? Tur- inio valdymo sistema (TVS) turi atitikti tris principus: - Tvarkant svetainės turinį maksimaliai apriboti galimybes sudarkyti sukurtą tinklalapio stilių. Išlaikyti esamą tvarką. Naudoti tik tokį šriftą kuris apibrėžtas dizaine, antraštės paryškintos taip kaip buvo sugalvota, nuotraukos tinkamo dydžio, neužgožia kitos in- formacijos. - Visi redagavimo įrankiai suprantami ir matomi, nereikalaujantys specialių žinių, orien- tuotis į vartotoją su minimaliomis žiniomis. - Užduotys atliekamos per trumpiausią įmanomą laiką, taupant įmonės laiką.
 14. 14. Tinklalapio info-tec TVS Ši Turinio valdymo sistema išsiskiria savo dinamiškumu. Blokinė struktūra leidžia konstuoti svetainės turinį pagal iškilusį poreikį. Turime 8 šablonus pastraipai atvaizduoti. Priėš talpinant naują pastraipą išsirenkame geriausiai tinkantį teksto ir nuotraukų išdėstymo šabloną ir jį užpildome informacija. Išsaugojus jis idealiai prisitakys prie jau esančios informacijos nesugadindamas bendro vaizdo. Pozicionavimo įrankiai leidžia bloką pastatyti į reikiamą vietą, pagal svarbumą. Automatiškai susikuria visos nuorodos bei antraštės naujo bloko suradimui svetainėje. Reikalingi įrankiai po ranka Visų blokų valdymo įrankiai įšdėstyti prie kiekvieno bloko ir pasiekiami iš karto, nereikia keliauti per puslapius norint atlikti veiksmą. Taip taupomas laikas. Nuotraukų tiklelis administravimo panelėje matomas taip kaip jį mato vartotojas todėl ne- bereikia kas kart tikrinti ar teisingai įkelta nuotrauka.
 15. 15. Sudėtingumas slypi viduje Įmonės UAB „Realizacija“ tinklalapyje pagrindinė informacija apsaugota ypatinga trijų lygių apsauga kurią naudoja bankinės sistemos. Panagrinėkime kas ten paslėpta. Tai sklypų duomenų bazė. Naviguoti po sklypų sąrašą galima ir pagal žemėlapyje esančius taškus (vizualiai) ir pagal įprastą sąrašą. Objektai suskaidyti tiek pagal kainą, plotą, paskirtį, identifikacijos numerį. Kad įtraukti objektus į Vilniaus miesto bendrajį planą jo žemėlapis buvo „supjaustytas“ į mažus kvadratėlius taip sudarant galimybę greitai didinti / mažinti žemėlapio vaizdą. Darbui naudojami tik tie kvadrateliai kurie reikalingi sukurti pageidajamam žemėlapio vaizdui. Įšrinkus norimą vietą pelės spustelėjimu nuorodome to sklypo koordinates, kurios automatiškai įtraukiamos prie sklypo duomenų. Užklausimų sistema Vartotojui radus dominantį objektą mygtuko paspaudimu išsiunčiamas Paklausimas įmonės darbuotojams. Gautas paklausimas automatiškai traukiamas į priskirto darbuo- tojo darbotvarkę, toliau vieno mygtuko pas- paudimu išsiunčiam visi iš anksto numatyti duomenys užsakovui. Visi procesai kiek įma- noma automatizuoti ir reikalauja minimaliai laiko ir pastangų.
 16. 16. Mus rasite: PIIT web design studio Ukmergės g. 224, Vilnius 8 5 240 69 17 info@piit.lt www.piit.lt 8 656 85 019

×