Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

SBC

 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

SBC

 1. 1. www.synergybusinessclub.biz Twoja lepsza przyszłość "Pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu, to przestać być niewolnikiem środowiska, w którym się znajdujesz". Mark Caine
 2. 2. www.synergybusinessclub.biz Misja • Dostarczać sprawdzone rozwiązania, narzędzia i wiedzę, które prowadzą do bezpieczeństwa, wolności finansowej, posiadania czasu i radości z życia   • Zapewniać swobodę finansową przez tworzenie innowacyjnych okazji biznesowych   • Promować kulturę współpracy i pomagania innym   • Edukować, rozwijać, wspierać  
 3. 3. www.synergybusinessclub.biz Wizja i Cel Wizją jest uczynienie Synergy Business Club największym klubem ludzi przedsiębiorczych na świecie. Ludzi, którzy w naturalny sposób chcą od życia więcej     Celem jest upowszechnić edukację finansową, wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań biznesowych i produktowych, abyśmy mogli żyć tak jak lubimy - godnie i zdrowo
 4. 4. www.synergybusinessclub.biz Natychmiastowe korzyści Buduj nowe relacje biznesowe na różnych płaszczyznach w oparciu o kontakty z innymi członkami klubu. Wykorzystuj szczególną atmosferę i profesjonalizm spotkań biznesowych, w pracy ze swoimi partnerami.   Korzystaj z dynamicznej multiplikacji swojego zespołu w ramach planu biznesowego Synergy Business Club. Skorzystaj z możliwości szybkiego zwrotu z inwestycji. Ciesz się wysokimi przychodami już w pierwszych tygodniach działania.   Jesteśmy społecznością ludzi przedsiębiorczych, nastawionych na rozwój, którzy budują swój majątek od pierwszych dni członkostwa w tym prestiżowym Klubie.
 5. 5. www.synergybusinessclub.biz Zasada Rekomendacji Synergy Business Club to prestiżowe miejsce, do którego możesz dołączyć tylko po otrzymaniu rekomendacji.   Zrzeszamy ludzi działających w oparciu o wizję, pasję, cel, oraz wiarygodną i etyczną postawę biznesową. Dbamy o wysoką kulturę spotkań w atmosferze relacji biznesowych.    Zachowujemy podstawowe zasady dotyczące ubioru i kultury. Siłą naszego klubu są ludzie przedsiębiorczy.
 6. 6. www.synergybusinessclub.biz Spotkania Biznesowe Zapraszamy na cykliczne spotkania Synergy Business Club. Poznaj możliwości zdobycia majątku i wolności finansowej w oparciu o sprawdzone, innowacyjne formy działania biznesu.   Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym spotkaniu, skontaktuj sie z nami.  Rozważymy Twoje zgłoszenie i podamy Ci termin, oraz miejsce najbliższego spotkania. 
 7. 7. www.synergybusinessclub.biz Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie jest prawdopodobieństwo, aby Twój dochód wzrósł o 100% w ciągu roku?
 Albo o 100% w ciągu całego Twojego życia zawodowego? Czy jesteś zadowolony z ilości wolnego czasu i posiadanych pieniędzy, które daje Ci Twoje obecne zajęcie? Naturalnym dążeniem człowieka, jest poszukiwanie szczęścia. Każdy z nas chce się rozwijać, chce czuć się bezpiecznie, chce kochać i spełniać marzenia. Mamy do tego wszyscy prawo. Ale jak wygląda rzeczywistość, w której żyjemy?
 8. 8. www.synergybusinessclub.biz • czy zauważyłeś, że większość Polaków sprzedaje swój czas pracodawcy, często za marne pieniądze? • czy widzisz, że Twoje wydatki, koszta utrzymania, podatki rosną, inflacja zjada Twoje oszczędności, a Twój dochód stoi w miejscu? • czy skoro masz pasywne rachunki, to warto by było mieć pasywne dochody? • czy widzisz, że prowadzenie tradycyjnego biznesu, ze względu na podatki, przepisy, konkurencje już nie jest rozwiązaniem, i 9 na 10 firm upada w pierwszym roku działalności? • czy wiesz, że jako obywatel świata możesz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań i budować swój majątek oraz niezależność finansową w oparciu o sprawdzony system działania? Poznajmy fakty:
 9. 9. www.synergybusinessclub.biz Czas się zastanowić czy to Ty masz życie…. czy życie ma Ciebie. Czy wiesz, że według raportu ONZ, Polska zajęła jedno z ostatnich miejsc w Europie, jeśli chodzi o warunki życia seniorów? Nie ma znaczenia ile masz dzisiaj lat. Planowanie przyszłości zaczyna się teraz. Czy te fakty Cię przerażają? Nas nie - bo znamy rozwiązania. Ty również możesz z nich skorzystać.
 10. 10. www.synergybusinessclub.biz Słuchasz tego materiału, ponieważ osoba, która Ci go przekazała, poznała jego wartość na podstawie własnych pozytywnych doświadczeń i wyników. Teraz chce Ci przekazać, jak i Ty możesz na tym szybko i bez zbędnego wysiłku skorzystać
 11. 11. www.synergybusinessclub.biz Tworzymy międzynarodowy zespół ludzi, którzy wspólnie działając odnoszą sukces w oparciu o trendy produktowo – biznesowe. Ma to na celu zapewnić nam więcej czasu dla siebie, rodziny, przyjaciół i nieograniczone dochody pasywne. To działanie ma potencjał podwajania dochodów z roku na rok, z kwartału na kwartał, a nawet z miesiąca na miesiąc.
 12. 12. www.synergybusinessclub.biz Jak wiesz, podstawą każdego dobrego biznesu jest właściwy produkt i czas. W naszej firmie mamy produkty, po które ludzie sięgają systematycznie. Coraz więcej osób kieruje się chęcią utrzymania dobrego zdrowia. Działamy więc w oparciu o trendy. Branża wellness jest drugą najszybciej rozwijającą się branżą na świecie.
 13. 13. www.synergybusinessclub.biz Firma Synergy WorldWide, z którą współpracujemy działa globalnie na kilkudziesięciu rynkach świata już od 1999 roku. Razem z firmą matką, NSP która została założona w 1972 roku, jest spółką giełdową. Została wyróżniona przez Fobres pośród stu najbardziej wiarygodnych firm w USA. Otrzymała najwyższe wyróżnienie 5A1 przyznane przez renomowaną wywiadownię gospodarczą Dun&Bradsteet. Jest wzorem wiarygodności, transparentności i etyki, co jest gwarantem długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych.
 14. 14. www.synergybusinessclub.biz Podobnie jak społeczeństwa zachodnie, jesteśmy społeczeństwem najbardziej najedzonym a najmniej odżywionym.
 Synergy, daje produkty, które mają za zadanie wspierać, wzmacniać i odżywiać nasz organizm. Otrzymaliśmy wyróżnienie producenta nr. 1 suplementów diety w USA, Światowej klasy certyfikaty, klinicznie potwierdzone rezultaty działania produktów, a w Polsce Konsumencki Laur Zaufania Złoty Otis 2014. W PDR, najpopularniejszym na świecie kompendium wiedzy o lekach, znajdziesz informacje o naszym skutecznym suplemencie diety, ProArgi-9+.
 15. 15. www.synergybusinessclub.biz Tworząc międzynarodowy zespół prokonsumentów, wykorzystujemy również trendy biznesowe, aby stworzyć źródło dochodu pasywnego. Model zarabiania, który nam na to pozwala nazywa się marketingiem społecznościowym. Polega on na tym, że w odróżnieniu do marketingu tradycyjnego, firma nie wykorzystuje infrastruktury pośredników hurtowych, detalicznych i reklamy - co w sumie tworzy w marketingu tradycyjnym, między 50 a 70% końcowej ceny produktu.
 16. 16. www.synergybusinessclub.biz Tutaj firma dostarcza produkt bezpośrednio do nas i do nas trafiają także pieniądze, które w marketingu tradycyjnym były przekazywane Pośrednikom. My wykorzystujemy skutek przekazywania informacji o produkcie. Tworzymy międzynarodowe społeczności prokonsumenckie. Kupując z polecenia członków zespołu, bezpośrednio od producenta, tworzymy obrót, z którego mamy płacone bardzo dobre prowizje.
 17. 17. www.synergybusinessclub.biz W tym modelu, społeczności lojalnych prokonsumentów na całym świecie, przekazują sobie informacje na temat produktu i szansy biznesowej - a Ty uczestniczysz w międzynarodowym przedsięwzięciu. W ten sposób, każdego dnia w Twojej organizacji pojawiają się nowe osoby, chcące wykorzystać potencjał możliwości Synergy. Uczestnicząc w takich zespołach, wykorzystujesz dźwignię czasu. Już nie sprzedajesz swojego czasu pracodawcy często za marne pieniądze. Twój dochód tworzą tysiące ludzi na całym świecie.
 18. 18. www.synergybusinessclub.biz Jeżeli w konsekwencji działania wielu ludzi, masz stuosobowy, tysięczny lub większy zespół, a każda z osób w tym zespole poświęci tylko godzinę dziennie na budowę swojego biznesu Synergy, to na Twój biznes będzie poświęcone sto, tysiąc lub więcej godzin. Tak oto wykroczyłeś poza ograniczenie 24 godzin na dobę - zyskujesz czas, pieniądze, zdrowie. Zastanów się jak pozytywnie może to wpłynąć na Twoją sferę życia, prywatną, rodzinną, realizacji marzeń i stworzenia wymarzonego stylu życia?
 19. 19. www.synergybusinessclub.biz Robert Kiyosaki, światowej sławy inwestor, biznesmen, autor bestsellerów o tematyce finansowej, nazwał ten model zarabiania „Biznesem XXI wieku”. Wielu ekspertów świata biznesu i rozwoju osobistego, dostrzegło i propaguje ten model przedsiębiorczości. Czy ty także, dostrzegasz jej potencjał i zechcesz wykorzystać te fakty dla siebie?
 20. 20. www.synergybusinessclub.biz Polskie społeczeństwo w 2013 roku wydało ponad 23 mld zł na leki i suplementy diety – my w Synergy pracujemy z konceptem, który ma potencjał zmienić funkcjonowanie systemu zdrowotnego na naszą korzyść. Jeżeli zabierzemy tylko 1% z obrotu lobby farmaceutycznego, to każdy kto zaangażuje się w ten koncept, stworzy dla siebie źródło bardzo dobrego dochodu pasywnego. Czy dostrzegasz niesamowity potencjał współpracy z naszym zespołem?
 21. 21. www.synergybusinessclub.biz Ta krótka informacja miała na celu pokazać Ci potencjał tego projektu. Więcej dowiesz się od osoby, która przedstawiła Ci tę szansę. Ona zaprosi Cię na spotkanie Synergy Business Club. Jeżeli jesteś osobą, która w naturalny sposób chce od życia więcej i jeśli tak jak my, wierzysz w inteligenty sposób myślenia, oraz masz zdolność weryfikacji faktów, to podejmij decyzję i od dzisiaj zacznij wykorzystywać związane z tą szansą ogromne możliwości.
 22. 22. www.synergybusinessclub.biz Prawdziwa decyzja jest mierzona poprzez fakt podjęcia nowego działania. Jeśli nie ma działania – tak naprawdę nie podjąłeś decyzji. - Anthony Robbins „Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.” Eurypides
 23. 23. www.synergybusinessclub.biz INWESTYCJA, REJESTRACJA PAKIET STANDARD 200 CV 1180 zł 3x Vital3 (ProArgi, Mistify, Phytolife) Lub 4x SLMsmart 4x e9 PAKIET BIZNES 500 CV 2295 zł 4x SLMsmart 4x e9 4x ProArgi 9Plus 2x Mistyfy 1x Phytolife Dodatkowo: ● Dwa bilety na ogólnopolską konferencję Synergy o wartości 240 zł ● Bilet na spotkanie Synergy Business Club o wartości 30 zł
 24. 24. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – Twój start 200 CV TY Twoja inwestycja 1180 ,- zł. Twój cel - zaprosić 4 osoby na spotkanie Synergy Business Club i wprowadzić je do zespołu
 25. 25. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – 1 miesiąc TY pr. pierwsz. zam. 4 x 135 = 540,- zł. pr. od obrotu 240,- zł. zarobek 780,- zł.
 26. 26. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – 2 miesiąc TY pr. od obrotu 1080,- zł. razem 3200,- zł. pr. Mega Match 960,- zł pr. 2x2 - 2 x 580,-zł. 1160,- zł. zakup produktów 120 CV - 550,- zł. zarobek 2650,- zł.
 27. 27. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – 3 miesiąc TY pr. od obrotu 4240,- zł. razem 8560,- zł. pr. Mega Match 4320,- zł. zakup produktów 120 CV - 550,- zł. zarobek 8010,- zł.
 28. 28. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – Twój start 500 CV TY Twoja inwestycja 2295 ,- zł. Twój cel - zaprosić 4 osoby na spotkanie Synergy Business Club i wprowadzić je do zespołu
 29. 29. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – 1 miesiąc TY pr. pierwsz. zam. 4 x 350 = 1400,- zł. pr. od obrotu 600,- zł. zarobek 2000,- zł.
 30. 30. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – 2 miesiąc TY pr. od obrotu 2520,- zł. razem 6080,- zł. pr. Mega Match 2400,- zł. pr. 2x2 - 2 x 580,-zł. 1160,- zł. zakup produktów 120 CV - 550,- zł. zarobek 5530,- zł.
 31. 31. www.synergybusinessclub.biz Budowa zespołu – 3 miesiąc TY pr. od obrotu 10530,- zł. razem 20610,- zł. pr. Mega Match 10080,- zł. zakup produktów 120 CV - 550,- zł. zarobek 20060,- zł.
 32. 32. www.synergybusinessclub.biz

×