Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Die SlideShare-Präsentation wird heruntergeladen. ×

Prezentacja gra terenowa na suchej polanie

Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Anzeige
Nächste SlideShare
kronika klasowa 2a SP114
kronika klasowa 2a SP114
Wird geladen in …3
×

Hier ansehen

1 von 11 Anzeige

Prezentacja gra terenowa na suchej polanie

 1. 1. Gra Terenowa zorganizowana przez klasę III gimnazjum w Lipniku w ramach projektu „Jesteśmy wyjątkowi!” Koordynator i opiekun: Małgorzata Janik Sucha Polana, 5.10.2012r.
 2. 2. Dnia 5 października o godzinie 10.05 wyruszyliśmy wspólnie na Polanę, aby odtworzyć wojenne sceny z życia zgrupowania partyzanckiego „Kamiennik” z września 1944.
 3. 3. Naszym pierwszym zadaniem było rozłożenie sprzętów wojskowych, organizacja punktów obozu oraz zbiórka i meldunek z wykonania tego etapu.
 4. 4. Drugim zadaniem było podzielenie grupy na patrole, wyznaczenie osób odpowiedzialnych za organizację i wykonanie powierzonych czynności.
 5. 5. Nasza grupa została podzielona na dwa patrole: jeden przeszukiwał szlak żółty (kierunek obserwatorium), drugi zielony (kierunek Kudłacze).
 6. 6. Patrol, który dobiegł do sztandaru pierwszy, miał wykonać ostatnie zadanie - odszukać według wskazówek strażników zaginioną maszynę.
 7. 7. Zadania na Polanie w obozie szkoleniowym: 1. Pomoc w napisaniu odezwy „Gwary” do ludności cywilnej 2. Opatrzenie rannych partyzantów 3. Zszycie w punkcie garbarskim nowej osłony na maszynę 4. Pomoc w kuchni polowej – przygotowanie obiadu dla obozu
 8. 8. Na zakończenie gry grupa kwatermistrzowska przygotowała ognisko. Usiedliśmy razem, posililiśmy się i odśpiewaliśmy pieśni wojskowe.
 9. 9. Po udanej zabawie udaliśmy się do szkoły, do domu wracaliśmy ze wspaniałymi wrażeniami 
 10. 10. Nasz projekt „Jesteśmy wyjątkowi” i gra terenowa na Suchej Polanie zostały dofinansowane ze środków Fundacji Banku BZ WBK w ramach programu „Bank Ambitnej Młodzieży”
 11. 11. Prezentację przygotowali: Natalia Czerwińska („Jagoda 1”) Wojciech Twardosz („Grzybiarz 1”)

×