Anzeige
Anzeige

Más contenido relacionado

Más de Lviv Startup Club(20)

Último(20)

Anzeige

Oksana Kuzmenko: War life balance: як адаптивність врятує світ (UA)

  1. WAR LIFE BALANCE МИ АДАПТУВАЛИСЯ ПРАЦЮВАТИ, АБИ ПРОДОВЖУВАТИ ЖИТИ
  2. ПЛАНУВАТИ ПОПРИ ВСЕ POSTULATE PLAN PRODUCT PRODUCE План - гнучкий інструмент. Плани мають, можуть і повинні змінюватись, в залежності від обставин.
  3. РОБОЧА РУТИНА - ОСТРІВЕЦЬ БЕЗПЕКИ Робота - острівець безпеки та стабільності, яка дарує відчуття контролю над своїм життям. Рутина дозволяє відволіктись та “заземлити” психіку, врівноважити її. Зʼявляється ціль, якої прагнеш досягти. Кросс-командні кола на різні життєві теми, знайомства з родинами та взаємна підтримка.
  4. ЗДОБУТИ НОВІ НАВИЧКИ - КОЛИ, ЯК НЕ ЗАРАЗ? Адаптація стосується вас особисто Ведення проєктів в нових реаліях потребують й вашої персональної адаптації - навчатись, підвищувати власні знання та навички.
  5. АВТОПІЛОТ НЕ ПРАЦЮЄ Старі поведінкові скрипти не працюють, тому кожен співробітник просто зобов'язаний щодня ставити собі питання “для чого я це роблю”, що це дасть компанії, бізнесу чи нашим клієнтам. Пріоритетність змінюється щодня і це наша нова реальність.
  6. ЕМОЦІЙНЕ ВИГОРАННЯ - ЦЕ НОРМАЛЬНО Бути не в ресурсі та відчувати цілковиту апатію - нормально, головне мати сміливість в цьому зізнатись, а забезпечити умови для цього - обов'язок для компаній.
  7. Ми маємо ставити амбітні плани та цілі, для себе, для бізнесу, для країни.
  8. Q&A
Anzeige