Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Evtushok

884 Aufrufe

Veröffentlicht am

Євтушок Олександр Володимирович –літературний критик, письменник, журналіст, науковець, член Національної спілки письменників України.
Лауреат 3-ї премії літературного конкурсу для молоді фонду «Смолоскип» 2004 року.
Обласна премія імені Світочів 2013 р.

Veröffentlicht in: Bildung
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Evtushok

  1. 1. Знак зодіакуЗнак зодіаку – Риба. Улюблені твариниУлюблені тварини - собаки (особливо вівчарки), коти (надто коти, а не киці). А ще коні та вовки. ХобіХобі - був фанатом футболу. А серйозне хобі - це історія ІІ Світової війни та кіноманія (книги - це саме собою). Улюблені місця відпочинкуУлюблені місця відпочинку - де добре, там і відпочинок. А ще люблю Львів та Стамбул. Улюблений письменникУлюблений письменник - улюблених письменників кілька - але це переоцінюєш з часом. Є улюблені книги. Улюблений акторУлюблений актор - раніше поза конкуренцією був Мет Деймон… Улюблена пісняУлюблена пісня - Massive Attack, Portishead, Tricky. Улюблена страваУлюблена страва - я люблю палене - тому м'ясо, риба.
  2. 2. Народився 28 лютого 1975 року в селищі Зоря Рівненського району. Закінчив бібліотечно- бібліографічний факультет Рівненського державного інституту культури, працював бібліотекарем. У 2003 році отримав стипендію за програмою підтримки діячів культури Рівненщини. Лауреат конкурсу молодих літераторів «Смолоскип».
  3. 3. У 2006 році Олександр Євтушок став володарем гранту обдарованій молоді у галузі літератури голови облдержадміністрації та голови обласної ради. У У 2007 році письменник був учасником 14-го Форуму Видавців та Другого Міжнародного літературного фестивалю. Співупорядник альманаху рівненської літературної молоді «Наше коло» (2004), антології «Літературна Рівненщина» (2004). Окрім літератури вивчає історію ІІ Світової війни.
  4. 4.  Рома та Дмитро Трироги (2002).  Пиво з абрикосів  (2011).
  5. 5.  2004 р. Олександр Євтушок -володар ІІІ премії у номінації «Проза» від видавництва «Смолоскип».  2012 р. - переможець обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини 2012 року» в номінації «Краще видання для молоді» за роман «Пиво з абрикосів».
  6. 6. У 2013 році бібліотекарем обласної універсальної наукової бібліотеки Юлією Ковальчук реалізовано проект «Створення аудіокниги за повістю Олександра Євтушка «Пиво з абрикосів» за кошти гранту голови обласної державної адміністрації та обласної ради.
  7. 7. Роман «Д і М»Роман «Д і М» «Олександр Євтушок – вже не новачок в літературі, проте він ще надалі шукає себе, і в мові, і в сюжеті. Його новий роман «Д-і-М» - це крім усього ще й чергова історія кохання. А подібні історії ще з часів Ромео та Джульєтти не мають щасливого кінця. І Олександр Євтушок теж не сходить з проторованого класиками шляху в описі найскладнішого – людських взаємин.» Олександр Ірванець

×