Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Arapca sozluk

11 Aufrufe

Veröffentlicht am

İnternette birçok Arapça sözlük sitesi mevcuttur. Fakat bu sitelerin birçoğu işini layığı ile yapmamaktadır. İşini layığıyla yapan site sayısı oldukça azdır. Bunun temel nedeni Arapça kelime kökenlerinin tam olarak anlaşılamayıp kullanıcıların yanlış çeviriye yönlendirilmesidir.

Veröffentlicht in: Kunst & Fotos
  • Als Erste(r) kommentieren

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Arapca sozluk

  1. 1. Arapça Türkçe Sözlük İnternette birçok Arapça sözlük sitesi mevcuttur. Fakat bu sitelerin birçoğu işini layığı ile yapmamaktadır. İşini layığıyla yapan site sayısı oldukça azdır. Bunun temel nedeni Arapça kelime kökenlerinin tam olarak anlaşılamayıp kullanıcıların yanlış çeviriye yönlendirilmesidir. Bizler işimizi hakkıyla yaparak, sizlere yüzde yüz doğruluk payında bir sözlük sunuyoruz. Sözlüğümüz günümüz koşullarına tamamen uygundur. Tüm Arapça sözcükleri ve onların Türkçe karşılıklarını sözlüğümüzde bulabilirsiniz. Sistemimiz sizlere kolaylık sunacak biçimde tasarlanmıştır. Bu kolay tasarım sayesinde istediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmeti sürekli artırmayı hedefliyoruz. Hizmetimizi daha kaliteli bir biçimde vermemiz için bizlere geri dönüşlerinizi yorum olarak bildirebilirsiniz. Kuran-ı Kerim dili olan Arapça dilindeki kelimelerin anlamlarını öğrenmeniz sitemiz içerisinde mümkündür. Ülkemizde son yıllarda, yeni bir dil öğrenmek isteyen insanların sayısı gittikçe artmaktadır. Sizler de yeni bir dil öğrenmek ve bu dilin Arapça olmasını istiyorsanız, sitemizden yardım alabilirsiniz. Arapça sözlük sitemiz sizlerin kelime karşılığını kolay bir biçimde bulacağınız şekilde tasarlanmıştır. Tasarımsal sıkıntılar veya beğenmediğiniz yönlerimiz bulunuyorsa bunları da bizlere bildirerek sizlere daha kaliteli hizmet sunmamız için bizlere imkân tanımış olursun.

×