Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

K645 K2 CLAREN -40 stopni Celsjusza - ekstra zimowy plyn do spryskiwaczy

K645 K2 CLAREN -40 stopni Celsjusza - ekstra zimowy plyn do spryskiwaczy

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

K645 K2 CLAREN -40 stopni Celsjusza - ekstra zimowy plyn do spryskiwaczy

  1. 1. PŁYN DO SPRYSKIWACZY CLAREN - 40oC INDEKS: K645
  2. 2. www.K2.com.pl Pojemność: 5L Zimowy płyn do spryskiwaczy klasy Premium, który w odróżnieniu od standardowych płynów, które zamarzają już w temperaturze około -20oC, nie zamarza nawet w temperaturze – 40oC. Zawiera aktywne nanocząsteczki. Dzięki unikalnym właściwościom, może służyć do rozmrożenia już zamarzniętego płynu, można go używać też pomocniczo do odmrażania szyb samochodowych. Płyn jest perfumowany, ma świeży przyjemny zapach. Posiada Certyfikat Zgodności odpowiadający normie WT-ITS/02/94-ZLG, wydanym przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.
  3. 3. SPOSÓB UŻYCIA www.K2.com.pl Otworzyć maskę, a następnie korek zbiornika płynu do spryskiwaczy i wlać płyn, aż do maksymalnego poziomu. W przypadku rozmrażania płynu – nalać płyn do maksymalnego poziomu i odczekać, aż pozostałości zamarzniętego płynu zostaną rozpuszczone. * Jeżeli w zbiorniku została jeszcze duża ilość letniego płynu, należy go usunąć przed nalaniem płynu zimowego, aby utrzymać gwarantowaną przez producenta temperaturę zamarzania płynu.
  4. 4. www.K2.com.pl ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW ZOBACZ PRODUKT W KATALOGU ON-LINE I SPRAWDŹ GDZIE MOŻESZ GO KUPIĆ
  5. 5. www.K2.com.pl ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW PRODUKTY POWIĄZANE ZOBACZ W KATALOGU PRODUKTÓW K2 NUTA Płyn do mycia szyb. Z łatwością usuwa brud i kurz, pozostawiając idealnie czystą, pozbawioną smug powierzchnię. Doskonale nadaje się także do mycia szyb wewnątrz auta, usuwa tłuste zabrudzenia i nalot z dymu papierosowego. Całkowicie bezpieczna dla lakieru. Zawarte w płynie nanocząsteczki utrudniają ponowne osadzanie się brudu i jednocześnie ułatwiają spływanie wody. Dostępna w atomizerze, w piance i w formie chusteczek. INDEKS: K507M, K506, K500 Super skuteczny odmrażacz do szyb. W zaledwie kilka chwil odmraża powierzchnie szyby, pozostawiając ją gładką i bez zarysowań. Zawarte w Alasce nanocząsteczki sprawiają, że po zastosowaniu odmrażacza łatwiej jest następnym razem usunąć lód z powierzchni szyby. Produkt działa skutecznie nawet w temperaturze -70°C i jest całkowicie bezpieczna dla lakieru, gumy i plastiku. Dostępna w atomizerze i sprayu w kilku pojemnościach. INDEKS: K603, K605, K607M, K608 K2 ALASKA
  6. 6. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
  7. 7. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.Klub.K2.com.pl Porady, filmy, zdjęcia, dyskusje o produktach, quizy i konkursy www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe!

×