Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

G167 K2 Roton plyn do mycia felg

Czyste i połyskujące w słońcu felgi są doskonałym dopełnieniem idealnie wyglądającego auta. K2 ROTON to wysoce efektywny i bezpieczny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów felg - stalowych, aluminiowych, chromowanych oraz lakierowanych. K2 ROTON w spektakularny sposób usuwa wszelkie uporczywe zabrudzenia, w tym osad z klocków hamulcowych i zabrudzenia drogowe, czego efektem jest zabarwienie naniesionego płynu na czerwono. Mycie felg za pomocą płynu jest szybkie, efektywne, skuteczne i nie wymaga wysiłku. Brud jest usuwany bez ryzyka zarysowania czyszczonej powierzchni.

 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

G167 K2 Roton plyn do mycia felg

 1. 1. Indeks produktu: G167 ROTONPŁYN DO MYCIA FELG SPEKTAKULARNY, NATYCHMIASTOWY EFEKT
 2. 2. WŁAŚCIWOŚCI Czyste i połyskujące w słońcu felgi są doskonałym dopełnieniem idealnie wyglądającego auta. K2 ROTON to wysoce efektywny i bezpieczny płyn do czyszczenia wszystkich rodzajów felg - stalowych, aluminiowych, chromowanych oraz lakierowanych. K2 ROTON w spektakularny sposób usuwa wszelkie uporczywe zabrudzenia, w tym osad z klocków hamulcowych i zabrudzenia drogowe, czego efektem jest zabarwienie naniesionego płynu na czerwono. Mycie felg za pomocą płynu jest szybkie, efektywne, skuteczne i nie wymaga wysiłku. Brud jest usuwany bez ryzyka zarysowania czyszczonej powierzchni.
 3. 3. DOSTĘPNE POJEMNOŚCI Indeks produktu: G167 Pojemność: 700ml Indeks produktu: G165 Pojemność: 5l
 4. 4. SPOSÓB UŻYCIA Przed użyciem produktu upewnić się, że felga jest chłodna w dotyku. Równomiernie spryskać całą powierzchnię czyszczonej powierzchni. Pozostawić na kilka minut. W chwili nanoszenia płyn jest bezbarwny. Reagujący z zanieczyszczeniami zabarwia się na czerwono, co oznacza, że brud został rozpuszczony (w niektórych rodzajach zabrudzeń dopuszczalne jest chwilowe zabarwienie na zielono). W celu usunięcia zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc użyć szczotki do felg lub gąbki. Spłukać silnym strumieniem wody. 1
 5. 5. SPOSÓB UŻYCIA 2 3 3 4SPEKTAKULARNY EFEKT CZYSZCZENIA EFEKT SPŁUKIWANIE
 6. 6. PO EFEKT DZIAŁANIA PRZED
 7. 7. www.K2.com.pl GDZIE KUPIĆ?
 8. 8. PRODUKTY POWIĄZANE K2 QUANTUM Wielomiesięczna ochrona Indeks: G010 K2 SPECTRUM Ekspresowe nabłyszczanie
 9. 9. www.K2.com.pl GAMA PRODUKTÓW PRODUKTY DLA MYJNI PRODUKTY DLA LAKIERNII PRODUKTY DLA MECHANIKI POJAZDOWEJ KOSMETYKI SAMOCHODOWE OLEJE, PŁYNY EKSPLOATACYJNE I DODATKI ZAPACHY SAMOCHODOWE
 10. 10. www.K2.com.pl Z NAMI PIELĘGNACJA AUTA JEST PROSTA Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami w razie dalszych pytań prosimy o kontakt mailowy info@K2.com.pl Melle Sp. z o. o., Stary Staw 9, 63-400 Ostrów Wlkp., +48 62 735 16 00, www.K2.com.pl, www.K2car.com, www.k2.com.pl/blog Porady, artykuły, zdjęcia, dyskusje o produktach www.youtube.com/k2compl Zobacz produkty w działaniu i przekonaj się o ich skuteczności www.facebook.com/k2auto Dołącz do społeczności, bierz udział w konkursach, dyskutuj i dziel się swoimi opiniami Wejdź na www.K2.com.pl dowiedz się jak sprawić by Twoje auto było jak nowe! Firma Melle Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do pomyłek i błędów w treści prezentacji i nie ponosi odpowiedzialności za możliwe konsekwencje działań podjętych w oparciu o dostarczone w niej informacje. Właściwości, parametry techniczne, opakowanie, etykieta i/lub pojemność prezentowanego produktu mogły ulec zmianom. Aktualne dane odnośnie produktów dostępne są na życzenie bezpośrednio u producenta.

×