Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.
w w w . m i s u r a - i t a l y. p l
Misura
Misura - obuwie Misura to propozycja dla świadomych klientów ceniących sobie
najwyższą jakość wykonania, klasyczne ...
Goodyear Welted
Obuwie produkowane metodą Goodyear Welted to synonim luksusu w branży obuwniczej.
Proces tworzenia jednej ...
Rendenbach
Niemiecka marka Rendenbach powstała w 1871 i w branży obuwniczej określana
jest jako Ferrari wśród kruponów skó...
Prawidła
Prawidła Misura to wysokiej jakości 2-częściowe prawidła cedrowe nielakierowane,
które idealnie imitują ludzką st...
Saphir
Saphir, francuska marka z ogromną tradycją wyróżniająca się na rynku ze względu na
najwyższą jakość swoich produktó...
w w w . m i s u r a - i t a l y. p l
Misura Classic Men's Shoes
Misura Classic Men's Shoes
Misura Classic Men's Shoes
Misura Classic Men's Shoes
Misura Classic Men's Shoes
Misura Classic Men's Shoes
Nächste SlideShare
Wird geladen in …5
×

Misura Classic Men's Shoes

694 Aufrufe

Veröffentlicht am

The Presentation Of Misura- Classic Shoes Which I Designed.

Veröffentlicht in: Design
  • Als Erste(r) kommentieren

Misura Classic Men's Shoes

  1. 1. w w w . m i s u r a - i t a l y. p l
  2. 2. Misura Misura - obuwie Misura to propozycja dla świadomych klientów ceniących sobie najwyższą jakość wykonania, klasyczne wzornictwo, i szukających kolekcji o jak najlepszym stosunku ceny do jakości. W ofercie Misura dostępne jest obuwie produkowanie słynną metodą Goodyear Welted, która uchodzi za najlepszą na świecie i w branży obuwniczej jest synonimem luksusu i pozycji społecznej. Podeszwy w najwyższej linii Misura dostarcza legendarna marka Rendenbach.
  3. 3. Goodyear Welted Obuwie produkowane metodą Goodyear Welted to synonim luksusu w branży obuwniczej. Proces tworzenia jednej pary butów tą metodą trwa ok. 2 miesięcy i polega na pracy ręcznej wykwalifikowanych specjalistów obejmującej ponad 250 czynności. Skomplikowany proces produkcji wymaga najwyższej jakości materiałów - grubszej, wysokiej jakości podeszwy garbowanej w tradycyjny sposób, oraz trwałej cholewki wykonanej ze skóry bydlęcej, która jest ręcznie naciągana na drewniane kopyto. Dzięki temu, że obuwie łącznie z podeszwą w całości wykonane jest ze skóry, a obcas wypełniony jest naturalnym korkiem, dostosowuje się do stopy, i oddycha całą powierzchnią, gwarantując najwyższy komfort użytkowania.
  4. 4. Rendenbach Niemiecka marka Rendenbach powstała w 1871 i w branży obuwniczej określana jest jako Ferrari wśród kruponów skórzanych. Marka Rendenbach na całym świecie uchodzi za firmę, która produkuje najlepsze skórzane podeszwy, z których korzystają najbardziej renomowane firmy. Jako jedna z nielicznych firm marka Rendenbach stosuje wielowiekową i słynną metodę garbowania. Skóry na spody leżakują ponad rok w dębowych liściach - co czyni je wyjątkowo trwałymi i komfortowymi w użytkowaniu. Ta metoda przetwarzania jest bardzo przyjazna dla środowiska i gwarantuje doskonałą jakość podeszw. Od momentu wyselekcjonowania najwyższej jakości skór, do wyprodukowania gotowych podeszw mijają dwa lata.
  5. 5. Prawidła Prawidła Misura to wysokiej jakości 2-częściowe prawidła cedrowe nielakierowane, które idealnie imitują ludzką stopę, dzięki czemu umożliwiają zachowanie odpowiedniego kształtu i formy butów skórzanych. Drewno cedrowe wchłania wilgoć z wnętrza buta, a dzięki zawartym w drewnie naturalnym olejkom eterycznym odświeża i pozostawia przyjemny zapach.
  6. 6. Saphir Saphir, francuska marka z ogromną tradycją wyróżniająca się na rynku ze względu na najwyższą jakość swoich produktów. Pozycja oraz uznanie marki Saphir ugruntowała się dzięki ciągłym badaniom, które są prowadzone we współpracy z najlepszymi fachowcami w branży oraz uznanymi producentami obuwia oraz galanterii skórzanej. Produkty tej firmy wybierane są przez najbardziej wymagających klientów na całym świecie ze względu na najwyższą jakość oferowanych produktów. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najlepsze i najbardziej wydajne surowce: olej z norek, olej z jojoby, proteiny pszeniczne, lanolina, wosk pszczeli, wosk mineralny, czy wosk Carnauba. Środki do konserwacji skór Saphir gwarantują optymalną ochronę oraz wyjątkowy wygląd.
  7. 7. w w w . m i s u r a - i t a l y. p l

×