Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Початкова школа: освіта для життя

Змістовно-методичне забезпечення
ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою
«Початкова школа: освіта для життя»

Ähnliche Bücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen

Ähnliche Hörbücher

Kostenlos mit einer 30-tägigen Testversion von Scribd

Alle anzeigen
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Початкова школа: освіта для життя

 1. 1. «ПОЧАТКОВА ШКОЛА: ОСВІТА ДЛЯ ЖИТТЯ» ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
 2. 2. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Нормативна база експерименту • наказ Міністерства освіти і науки України «Про проведення всеукраїнського експерименту на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва та Київського університету імені Бориса Грінченка» від 16.08.2017 року № 1180 • наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу київської міської ради (київської міської державної адміністрації) «Про організацію дослідно-експериментальної роботи «Змістовно- методичне забезпечення ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя» у загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва» від 19.08.2017 року №800
 3. 3. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Нормативна база експерименту Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження експериментального навчального плану початкової школи експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Змістовно-методичне забезпечення ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя» від 01.09.2017 року №1244
 4. 4. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Дослідно-експериментальна робота здійснюється у період з 01 липня 2017 року по 01 вересня 2021 року відповідно до спеціально розробленої Програми за такими етапами: І етап – організаційно-підготовчий (червень 2017- серпень 2017) ІІ етап – організаційно-пошуковий (вересень 2017 – серпень 2020) - удосконалення змістовно-методичного забезпечення освітнього процесу та його апробацію в умовах спеціально-організованого навчання ІІІ етап - підсумковий (вересень 2020 - серпень 2021) - узагальнення результатів попередніх етапів дослідження; проведення аналізу результатів експерименту з використанням визначених методик
 5. 5. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Скажи мені – і я забуду, Покажи мені – і я запам’ятаю, Дай мені зробити – і я навчуся…. Конфуцій
 6. 6. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Освітня програма «Початкова школа: ОСВІТА ДЛЯ ЖИТТЯ» Програмою передбачено реалізацію інтегрованого тематично-проектного навчання, тобто організацію спільного освітнього простору вчителя та учнів, побудованого на основі інтеграції змісту освіти та видів діяльності навколо проблемних питань дослідно-творчих міні-проектів, поєднаних спільною темою.
 7. 7. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
 8. 8. 1 клас Тема “ШКОЛА” Семестр Назва міні-проекту Тривалість (у тижнях) І 1. «Я – школяр, я – школярка» 3 2. «Шкільний портфель» 2 3. «Життя книги» 3 4. «Дорога до школи» 3 5. «Шкільне подвір'я» 3 «Школа у святковому вбранні» 1 ІІ 6. «Школа – наш дім» 2 7. «Закони Шкільної країни» 2 8. «Школа чемних» 3 9. «Зростаємо здоровими» 3 10. «Школа в довкіллі» 3 11. «Красиве і корисне» 3 12. «Рік у школі» 2 Резерв 2 Усього: 34 ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
 9. 9. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Календарно-тематичне планування складається на семестр у довільній, зручній для використання формі, з урахуванням навчальних можливостей учнів класу, погоджується на засіданні методичного об’єднання вчителів початкової школи, затверджується директором і слугує документом, який забезпечує умови для виконання навчальної програми.
 10. 10. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
 11. 11. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Одиницею інтегрованого тематично-проектного навчання є проектний день, який має спільну тему та тематичне питання, що має бути вирішене протягом дня. Навчальний зміст інтегрується навколо проблемного питання. Орієнтовна структура дня побудована за такими етапами: організаційний, пізнавальний, дослідницький, творчий, підсумковий.
 12. 12. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Проект 4 «Дорога до школи» День 2 Питання дня: Що треба зробити перед виходом до школи? Етапи Приклади навчальної діяльності Організаційний • Підготовка освітнього середовища 1. Ранкова зустріч «Мій ранок» - Вітання; обмін інформацією «Мій ранок»; щоденні новини. - Дослідження. «Час, що витрачається учнями на дорогу до школи і на зворотній шлях». Заповнення стенду новин. - Групова гра «Крокодил» • Постановка проблеми для дослідження та питань для вирішення (у класі) 2. Он-лайн гра «Що я роблю вранці?» • Мотивація діяльності 3. Складання розповіді «Мій ранок» 4. Міркування «Вдалий і невдалий ранок»
 13. 13. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Етапи Приклади навчальної діяльності Пізнавальний • Виконання ігор, вправ, практичних завдань, розгадування ребусів, кросвордів тощо 5. Вивчення скоромовки 6. Читання відкритих та закритих складів 7. Письмо писаної букви Д великої • Обмін інформацією 8. Перегляд відео «Режим дня дитинки за півтори хвилинки» 9. Групова робота «лото» 10. Тестування на відчуття часу Дослідницький • Проведення спостережень, експериментів, дослідів 11. Прослуховування оповідання «Ласунка йде до школи» 12. Обговорення оповідання Творчий • Втілення отриманих знань, умінь у матеріальну форму 13. Складаннязадачзамалюнкаминазнаходженнясуми Підсумковий • Рефлексія 14. Рефлексія « Гномик» • Вербальне / формувальне оцінювання діяльності учнів, висловлення побажання
 14. 14. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Оцінювання навчальних досягнень учнів 1-х класів експериментальних навчальних закладів здійснюється відповідно до Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 №1009 «Про орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».
 15. 15. ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) Педагогіка дії – це освіта для життя… В. Лай, німецький педагог

  Als Erste(r) kommentieren

  Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

Змістовно-методичне забезпечення ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя»

Aufrufe

Aufrufe insgesamt

1.715

Auf Slideshare

0

Aus Einbettungen

0

Anzahl der Einbettungen

422

Befehle

Downloads

7

Geteilt

0

Kommentare

0

Likes

0

×