Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Inanna krem

inanna krem

  • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

  • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Inanna krem

  1. 1. İnanna krem Tanıtım inanna krem içeriğinde 3 büyük, 3 küçük krem bulundurmakta. Büyük krem 100ml, küçük krem 25ml şeklindedir. Kullanım açısından bol çeşitliliği ağrılarınızın azalmasında faydalı olacaktır. Ağrılı bölgeniz yapacağınız masaj ile inanna ağrı kremi ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Inanna kremi uygulamak istediğiniz bölgeye sürdükten sonra fazla baskı uygulamadan parmak uçlarınızla masaj yaparak kremi yediriniz. Etkiyi artırmak için masaj yaptığınız bölgeyi sarmanız ve sıcak tutmanız önerilir. Inanna Krem bir ilaç değildir. İlaç olmadığı gibi tedavi amaçlı kullanılması mümkün değildir. Bu masaj kremi ile ağrılarız azalır ve ağrılı bölgelerinizin hareket özgürlüğüne yardımcı olur. İnanna krem fiyatlan ve paket içeriği şu şekildedir: 6 Kutu ( 3 + 3 Kutu ) 49 TL Bu paketin + 8 TL kargo masrafı bulunmaktadır. Diğer paketler ve inannkrem fiyatları için buradan bizlere ulaşabilirsiniz. Uygulama biçimi olarak inanna krem oldukça beğenilen ve kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Büyük ve küçük kutuları ile ağrılarınızın azalmasına yardımcı olmaktadır. Gün boyu bilgisayar başında ya da ofis ortamında sağlıksız oturma biçimlerinde bel - boyun ağrılarınız artmakta ve bizleri rahatsız etmektedir. İşte bu soruna yardımcı olacak şey: inanna kremi. Ağrılarınızın için kullanacağınız inanna masaj kremi ile ağrılı bölgelerinizde rahatlama sağlamanız mümkün.
  2. 2. Eklem ve kas ağrıları günümüzün en sık yaşanan problemlerinden ve ofis insanlarını sürekli olarak rahatsız eden bu ağrılar çözüm: Inanna Krem! Sürülecek yer ne kadar temiz olursa ve yapacağınız masaj ile kremi ne kadar yedirirseniz etkisi daha derinlemesine ve etkili olacaktır. Bel ağrısı pek çok kişinin ortak şikâyetlerinden biri ve sürekli olarak bel ağrısı yaşayan insanların sayısı artmaktadır. Ancak her bel ağrısı mutlaka klinik olarak tedavi gerektirmeyebilir.. Hatta çoğu zaman ağrıyı kendi kendinize de geçirebilir ve günlük yaşantınıza devam etmek için ağrılarınızı azaltarak hareketlerinizi özgürleştirebilirsiniz. Elbette bel ağrısının nasıl dineceği ağrının nedeni ile de yakından ilgilidir. Bir yaralanma ya da aktivite nedeniyle kaslar yırtıldı ise doktora başvurmak gerekebilir. Gün içinde oturuş şeklinin bozuk olması ya da uzun sürekli hareketsiz kalınan bir işte çalışıyorsanız bunlara göre önlemler almanız gerekecektir İnanna krem böylesi ağrıların azalmasına ve günlük hareketlerinizin rahatlamasına yardımcı olur. Inanna masaj kremi yapacağınız masaj ağrılı bölgede bir rahatlama sağlayacak, düzenli kullanımı sürekli ağrılarınızın azalmasına yardımcı olacaktır. Rutin hayatımızda yaptığımız hatalar duruş hataları yada boynu hatalı kullanmadır. Örneğin  Bir yük taşırken bir elimize yükün tamamını alıp öteki tarafa doğru yaslanmaya emek vererek yürümek.  Boynumuzu devamlı olarak bir tarafa eğik tutarak uzun süre böylece kalmak(bilgisayar başlangıcında öne eğilmek, televizyonu omuzun üstünden seyretmek, seyahat esnasında rahatsız uyuma şekilleri)  Ağır bir cismi başla destekleyerek onu tutmaya çalışmak.  Telefonla konuşurken boynumuzu sağa ya da sola eğerek çenemizle telefon ahizesini tutmak.  Elimizin ayasına koyduğumuz çenemize başımızın ağırlığını vererek oturmak.  Kambur oturmak ya da aşağıya yayılarak oturmak.  Çok yüksek bir yastıkla yatmak ya da başı yataktan aşağıdaki seviyelere salarak uyumak. İşte böylesi hatalı davranışlar ve ağrılara sebep olacak hareketlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Böyle ağrılara tavsiye ettiğimiz yöntemlerden biri de masaj kremi kullanmanızdır. Ağrılı bölgelerde kullanacağınız inanna krem ile ağrılarınızın çözümüne yardımcı olacak!  Uzun yol şoförleri  Öğretmenler  Kas yükü ile iş yapan emekçilerimiz
  3. 3.  Çağrı merkezi çalışanları Sürekli olarak Inanna Krem kullanan müşterilerimiz arasında. Ağrıların azalmasına ve işlerine devam edebilmelerine masaj kremi ile mümkün kılıyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Buradan sipariş vererek, siz de uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Ofisteyiz, masa başında ya da bütün gün trafikte. Sırt ağrılarınızdan kurtulmak istiyorsunuz değil mi? Ancak tedavi olmak için zaman sıkıntınız var. Sırt ağrısı yaşayanlar işte, okulda, evde ve yolda ağrı çekmemek için neler yapabilir diye merak ediyor ve “oturduğunuz yerden” bir çare arıyorsunuz. İşte burada yardımınıza masaj kremi: İnanna krem yetişiyor. Uygulayacağınız masaj ve bu krem ile ağrılarınızı azaltmanız mümkün olacak. KAPIDA ÖDEME YAPABİLİR MİYİM? Evet, Inanna Kremi hemen sipariş vererek ödemesini kapıda gerçekleştirebilirsiniz. SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOLANIR? Tüm siparişler 24 saat içinde kargoya verilerek Türkiye genelinde 1-3 gün arasında teslim edilmektedir. SİPARİŞİMİ BENDEN BAŞKASI TESLİM ALABİLİR Mİ? Sizin izniniz dâhilinde, dilerseniz siparişinizi adreste bulunan bir yakınınız da ödemesini yaparak teslim alabilir. ÜRÜNÜ BEĞENMEZSEM İADE EDEBİLİR MİYİM? Cayma hakkı kapsamında 7 gün içerisinde siparişinizi koşulsuz iade edebilirsiniz. İade gerçekleştirebilmek için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. ÜRÜNÜN KULLANIMINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM? İnanna masaj kreminin kullanımı hakkında ürün ambalajı üzerinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Tüm sorularınız için fatura üzerinde yer alan iletişim telefonlarımızdan da irtibata geçebilirsiniz. KARGODA HASAR GÖREN ÜRÜNÜMÜ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM? Kargo kaynaklı tüm hasarlarda ürününüzün ücretsiz değişimini gerçekleştiriyoruz. Siparişinizin kargoda hasar görmesi durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmayı unutmayınız, aksi halde değişim işleminden kaynaklı kargo ücreti ödemeniz gerekir. ÜRÜNÜN BİR YAN ETKİSİ VAR MI? İnanna masaj kreminin gözlemlenmiş herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
  4. 4. HERKES ÜRÜNÜ KULLANABİLİR Mİ? 15 yaşından küçük çocukların ve kalp hastalarının kullanımı önerilmemektedir. Hassas bir cildiniz olduğunu düşünüyorsanız, lütfen alerjen uyarılar için kullanmadan önce doktorunuza danışınız. UYARI: İnanna Masaj Kremi ilaç değildir, tedavi amaçlı kullanılmaz.

×