Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

YMCA

299 Aufrufe

Veröffentlicht am

Описовий звіт

Veröffentlicht in: Bildung
 • Als Erste(r) kommentieren

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

YMCA

 1. 1. ПРивіт Описовий звіт щодо реалізації проєкту «Youth Matters 2.0» 26.06 – 30.06.2019 р.
 2. 2. Школа професійного розвитку «Youth Matters 2.0» YMCA Boyarka з 26 по 30 червня вже вдруге запросила молодь віком від 15 до 20 років «прокачати» свої професійні навички. Школа професійного розвитку «Youth Matters 2.0» – це не лише п’ять днів насиченого навчання, а й період нових знайомств та реалізації унікальних здібностей юних хлопців та дівчат. Активні волонтери YMCA Boyarka на чолі з президентом організації Вікторією Трофімовою за підтримки ресурсного центру «ГУРТ» та фонду «Всесвітня єврейська допомога» зробили все можливе, щоб майбутнє не здавалося молоді таким туманним і страшним. Впродовж чотирьох днів на базі Києво- Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення учасники проєкту дізнавалися про правила ефективної комунікації, вчилися працювати в команді, писати резюме та мотиваційні листи, брали участь у різноманітних тренінгах з талановитими тренерами.
 3. 3. На п’ятий день проєкту учасники дізналися більше про досвід участі молоді Боярки в «Українська академія лідерства» та в програмі «Агенти волонтерства» від «Ukrainian Volunteer Service», отримали запрошення прогулятися екостежками Боярки від Дмитра Жигінаса. Дехто з партнерів запропонував молоді унікальну можливість: пройти стажування. Дуже вдячні за таку нагоду Києво- Святошинському центру соціально-психологічної реабілітації, перекладачу Вікторії Трофімовій, «YMCA Україна», кав’ярні «RAF», фотографу Марині Шимкович, PR-агенції «2A_Agency», Боярському інформаційному центру та сімейному центру «Family Hub». Щасливі та натхненні учасники «Youth Matters 2.0» отримали сертифікати про успішне завершення навчання. Але найголовніше – це безцінний досвід спілкування, співпраці та взаємодопомоги. Навчання в університеті – безумовно важливо, але розвиток так званих soft skills – це те, що необхідно людині впродовж усього життя.
 4. 4. Учасники «Youth Matters 2.0» діляться враженнями від проєкту «Найкориснішими для мене були тренінги про написання резюме, мотиваційних листів та співбесіда для нової роботи. В майбутньому вони допоможуть мені влаштуватися на роботу», - вважає Анна Левинська. «Вважаю найкориснішим тренінг з порадами щодо власного бренду та щодо вступу до вищих навчальних закладів, тому що я перейшла в 11 клас. Тепер знаю набагато більше про те, що мене цікавило», - коментує Ірина Асаєвич.
 5. 5. Учасники «Youth Matters 2.0» діляться враженнями від проєкту «Найбільше запам’яталося написання мотиваційних та супровідних листів. Оскільки в них показується твоя грамотність, то вони є дуже важливими. Але часто на запитання, які є в мотиваційному листі, ти не можеш знайти відповідь. А зараз у нас є приклади й писати листи буде простіше», - вважає Дарина Гаркавенко. «Найкориснішими вважаю квест «Цілі сталого розвитку ООН», тому що важливо знати про проблеми у світі та шляхи їхнього подолання, а також тренінг про поради щодо вступу у вищі навчальні заклади», - вважає Дарина Курашкевич.
 6. 6. Учасники «Youth Matters 2.0» діляться враженнями від проєкту «Я в захваті від занять про бізнес, саморозвиток, написання мотиваційних листів та резюме. Мені важливо було дізнатися більше про роботу, як її знайти, як успішно пройти співбесіду і як вона взагалі буде виглядати, бо я з початку канікул шукаю місце, куди б я могла влаштуватися», - оцінює Софія Каленська. «Найкориснішим був, напевно, побудова власного бренду, тому що хочу більше знати про те, як вдосконалити свої навички та отримувати від них не тільки задоволення, а й гроші», - коментує Вікторія Пелешенко.
 7. 7. Про стажування в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення Директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітацїі Ангеліна Лахтадир про участь випускників «Youth Matters 2.0» у стажуванні на базі центру: «Вікторія та Анастасія самостійно і добросовісно готувалися до зустрічі з дітьми, які відвідували Центр у рамках літньої програми "Канікули з користю". Дівчата проводили розважальні та пізнавальні ігри з дітьми на повітрі, допомагали нашим спеціалістам проводити майстер-класи та провели одне повноцінне заняття на тему " Безпека життя". Діти радо зустрічали Вікторію і Анастасію. Спеціалісти Центру задоволені роботою. Працювали злагоджено». «Ми допомагали проводити ігри з дітьми, готували цікаві квести, лекції. Найбільше сподобалося те, що ми багато часу проводили з дітьми», - коментує Анастасія Андреєва.
 8. 8. Про стажування в КП «Боярський інформаційний центр» "Тут випускники "Youth Matters 2.0" одержали початкові знання роботи у фото та відеоредакторах, практичні навички фото та відеозйомки; роботи практикантів були використані у офіційних новинах та розміщені в мережі Інтернет", - коментує керівник практики в "БІЦ" Любомир Попадюк. «Я дізналася, як працює фотошоп та монтаж відео. Виявилося, що не такі вже й складні програми, але треба мати якісний матеріал. У інформаційно-аналітичному відділі робота "кипить", іноді треба все відкинути, бо інформація змінюється кожну хвилину, а тобі треба швидко повідомити про це мешканців міста. Не все так легко, як здається... Можливо, хтось думає, що зробити колаж, фото чи відео просто, але це не так. Коли в тебе є камера з невеликим запасом батареї і подія, яку треба "зафіксувати", ти розумієш, що не буде іншої можливості, треба діяти ЗАРАЗ. Не можна панікувати. Користуйся тим, що в тебе є та йди до кінця. Наостанок хочу додати, що стажування з Любомиром було не тільки пізнавальним, але й з гумором», - ділиться враженнями Тетяна Левандовська.
 9. 9. Про «кавові майстер-класи» в кав’ярні «RAF» Власник Віталій та бариста Дмитро запросили випускників школи професійного розвитку взяти участь у пізнавальних майстер-класах з приготування кави. Учасники дізналися про види кави, країни, де вирощують цю рослину, навчилися готувати декілька видів кави, зокрема лате та капучино. А в заключний день баристам-початківцям вручили сертифікати, де зазначено, що учасники Ілля Неверовський, Софія Каленська та Олександра Дворова мають базові знання про каву та вміють її робити. "Приготування кави - це зовсім новий досвід для мене. Я не очікувала, що досягну такого успіху", - ділиться враженнями від майстер-класів учасниця Софія Каленська.
 10. 10. Проєкт «Youth Matters 2.0» у цифрах: * 6 місяців підготовки; * 3 координатори; * 19 учасників; * 10 партнерів; * 10 волонтерів; * 6 тренерів; * 1 підготовчий тренінг; * 5 днів школи професійного розвитку; * 1-14 днів практики в комунальних/державних/бізнес установах міста.
 11. 11. Вдячні партнерам проєкту «Youth Matters 2.0» Фотографині Марині Шимкович Перекладачці Вікторії Трофімовій

×