Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

TomTomMapshare

751 Aufrufe

Veröffentlicht am

Veröffentlicht in: Geräte & Hardware, Bildung, Business
  • Als Erste(r) kommentieren

TomTomMapshare

  1. 1. Instrukcja – jak pobierać poprawki Mapshare na PDA (TomTom Navigator 7).Navigator zainstalowany jest na urządzeniu, a mapy na karcie pamięci.1) Uruchom TomTom 7 na Twoim PDA i przejdź do menu: Pobierz korekty od innych osób Zaznacz wszystko z wyjątkiem ostatniej pozycji (jak na rysunku).2) Zamknij TomTom 7 na Twoim PDA. Teraz musimy zainstalować TomTom Home nakomputerze.3) Wejdź na www.tomtom.com Załóż konto bądź skorzystaj ze swojego jeżeli już masz.Po założeniu konta przejdź do Moje TomTom (na górze strony) potem do ZmieńUrządzenie TomTom i zmień swoje urządzenie na GO 720.4) Ściągnij TomTomHome wersje na PNA (tj. np. One, XL en Go.) (nie ściągaj na PDA !!!) i zainstaluj. (Na razie nie podłączaj PDA do komputera).
  2. 2. 5) Folder Navigator musi znajdować się w Program Files, jeżeli został zainstalowany gdzieindziej.
  3. 3. 6) Plik "ttnavigator.bif" przenieś na kartę pamięci (tam gdzie masz mapę, w przypadku gdyTTN7 nie utworzył go tam automatycznie).7) Podłącz swoje PDA do komputera i upewnij sie że ActiveSync działa poprawie (wykryłurządzenie).8) Uruchom TomTomHome.9) W TomTomHome możesz wybrać pomiędzy dwiema możliwościami: Pamięć wewnętrznalub karta pamięci.Wybierz kartę pamięci
  4. 4. 10) TomTomHome będzie szukał aktualizacji dla Twojego PDA. Podczas wyszukiwaniapojawi się błąd, wtedy po prostu kliknij przycisk Wstecz.11) TomTomHome zacznie szukać. To może chwilę potrwać, więc bądź cierpliwy. Gdy wyszukiwanie się zakończy, zobaczysz że poprawki Mapshare są gotowe do użycia.
  5. 5. 12) Ściągnij poprawki i odłącz urządzenie.13) Następnym razem uruchom TomTomHome, i rozpocznij od punktu 9 tej instrukcji.Powodzenia Kajoe

×