Diese Präsentation wurde erfolgreich gemeldet.
Wir verwenden Ihre LinkedIn Profilangaben und Informationen zu Ihren Aktivitäten, um Anzeigen zu personalisieren und Ihnen relevantere Inhalte anzuzeigen. Sie können Ihre Anzeigeneinstellungen jederzeit ändern.

Manager of Environmental Performance

1.867 Aufrufe

Veröffentlicht am

Презентація переможця щорічного конкурсу "Найкраща професія - менеджер з природоохоронної діяльності" у 2012 року.

Veröffentlicht in: Bildung
 • Loggen Sie sich ein, um Kommentare anzuzeigen.

 • Gehören Sie zu den Ersten, denen das gefällt!

Manager of Environmental Performance

 1. 1. Найкраща професія –МЕНЕДЖЕР З ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
 2. 2. Твори чисте майбутнє разом з нами!!!Спеціалізація «Менеджмент природоохоронноїдіяльності» - формує фахівців, які можуть працюватикерівниками у відділах охорони навколишньогоприродного середовища на виробничих підприємствахрізних форм власності, у державних екологічних органахуправління, сформувати свій власний бізнес.
 3. 3. ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇМала кількість спеціалістів,менша конкуренція.Можливість працювати вдержавних структурах з екології.Великий попит на світовомуринків експертів спеціальностіМзПД.
 4. 4. ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЇЧасті відрядження по країні.Моральне задоволення від свідомостітого, що в черговий раз вдалося запобігтизабрудненню навколишньогосередовища.Цю працю не можна назвати виснажливою.
 5. 5. Можливості та перспективи навчання в МДАУ за професією менеджер з природоохоронної діяльності!!! На сьогодні магістрів спеціальності готує лише 3 вищі навчальні заклади в Україні:- Миколаївський державний аграрний університет,- Одеський державний екологічний університет,- Донецький державний університет управління.
 6. 6. Навчання за спеціальністю МзПД в МДАУ це: • Великий і професіональний науково-педагогічний склад. • Співпраця університету з підприємствами для подальшого працевлаштування студентів. • Сучасна матеріальна-технічна база. • Можливість проходження закордонної практики.
 7. 7. Напрям підготовки 030601 «Менеджмент» Спеціальність 8.03060103 «Менеджмент природоохоронної діяльності» Освітній рівень Повна вища освіта Кваліфікація Магістр з менеджменту природоохоронної діяльності Менеджер (управитель) з природокористування Освітньо-кваліфікаційний Магістр рівень Кафедра економіки сільського господарства Випускаюча кафедра Денна форма навчання – 25 місць Заочна форма навчання – 20місцьФорми навчання та ліцензійний обсяг Термін навчання Денна форма навчання – 1,5 роки Заочна форма навчання – 2,0 роки на базі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр Дисципліни програми Інтелектуальна власність; Охорона праці в галузі; підготовки Цивільний захист; Екологічне право; Методологія і організація наукових досліджень; Управління природоохоронною діяльністю; Економіка природокористування і охорони довкілля; Управління екологічними проектами; Інформаційні системи та технології в управлінні природоохоронною діяльністю Узагальнений об’єкт діяльності Вищий рівень управління в організаціях різних форм власності та організаційно-правових форм у сфері природоохоронної діяльності Право на вступ до аспірантури за спеціальностями: 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) Академічні права 08.00.03 – економіка та управління національним господарством 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка
 8. 8. У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишньогосередовища. Вводяться нові закони про захист природи,затверджуються жорсткі екологічні стандарти, будуються очисніспоруди на підприємствах. Тому професія менеджер з природоохоронної діяльності – це не тільки твоє, а й майбутнє всього світу!!!
 9. 9. Дай природі другедихання:) Все в наших знаннях і М твоїх Д руках! А У

×